• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
noo pipi... ako?
6. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo podarilo sa :dizzy_face: ,ale tha dufam ze skutocnosti budu krajsie :grinning:
6. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si ich mozem kuk? mne sa moja dievka paci.... chlapček môže byť krajsí... chichichic
6. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooo....
6. máj 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki.. tak ja idem hajinky... prajem vam dobru a krasnu nocku.. ja ju bude mat asi aj fajn i ked som smutna.. vyslo mi v dvoch kvizoch ze som super, ze som vminava a viem sa vcitit a som cista ako jebtiska... chichic... je mi fajn a idem spat... asi... papapapapa
6. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,mne sa tvoje dievcatko tiez celkom paci,tiez som sa smiala z chlapceka,aj moj ma risave vlasy :grinning: ...ale ja moje neukazem,lebo fakt sa mi nepaci jak to urobili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

..idem kuk nieco,vratim sa mozno az o pol hodku :wink: ******
6. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne dobré ránko sa praje a na líčka sa sladký božtek všetkým saje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

O chvíľu idem ku tomu lekárovi.... hm...
papapapapapapapapapapaapa
7. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni držím palce
7. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak uz som tu :slight_smile: trosku som popracovala :grinning:
och, ja ti tak zavidim, ze to uz mas vsetko za sebou (a zas ine pred sebou) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mne sa na laparku nechce. mne sa nechce nic.
ja som taka tepsa, ze by som bola najradsej, keby som mala len ovulku a nedarilo sa nam.
srdce by som mala na pokoji, ze ovulku mam, ale zaroven by som sa tesila, ze sa "z prirodzenych dovodov" nedari :grinning:
7. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak vcera to tu pekne mrzlo

ja idem na UP, tak sa potom ozvem ked starky nevymysli nejaku cinnost :grinning:
7. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som poupratovala chodbu, kuchynu, kupelnu a wc. teraz oddychujem a este izby
7. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Shaarka vôbec nie si tepša,ale vôbec.Mňa dr.naháňala na laparku a ma tam nedostala-zatiaľ.Vôbec sa Ti nečudujem,že sa Ti tam nechce.Nie je to s ňou až také jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.Ja som zatiaľ skončila na endo.Ale mám veľké obavy,že aj ja tam budem musieť ísť :confused: :sweat_smile:
7. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ani mne by sa nechcelo ale ked neni ina moznost ...
7. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky som tu prvykrat..dufam,ze nie posledny ..tiez uz patrim medzi snazilky,i ked neviem ci dlhodobe,ci ake..no mam pocit,ze to trva vecnost:slight_smile:akurat som absolvovala opatovne krvne testy na 3DC,kedze nejaky vysledok bol mierne zvyseny..doktor predpoklada,ze to bolo mozno tym,ze mi predtym krv brali na 2DC..buduci tyzden ma byt vysledok a povedal,ze ak bude vysledok ok,tak sa rozhodneme akou cestou sa uberat..ci rovno inseminacia alebo laparoskopia...citala som tu uz mnozstvo prispevkov,ale vsetko sa to tu precitat fakt neda:slight_smile:tak prosim o radu,ak sa to da tak nazvat..coho sa vyvarovat,co uprednostnit, co nezanedbat a hlavne na co vsetko sa u doktora pytat..viem..100 ludi,100 nazorov..no ja budem mat v lete 32r. a aby som nezabudla,mam cukrovku,som na inzuline uz 2 roky..doktor povedal,ze to ale nesuvisi s tym,ze som este neotehotnela..manzel ma spermiogram ok..
7. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izmaillka vitaj :slight_smile:

Ako pozeram nikde nikoho tak idem este von.Vecer vseetky nastup na kona :grinning:
7. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojky
7. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?
7. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu :angry:
7. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo :grinning:
7. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako fly?
7. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no celkom ok. a ty ako??
7. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorý si dc?
7. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj.....som 8 dc a ty?
7. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz 12dc...takze cakam na ovulku...neviem ci ju rozoznam tento mesiac lebo ma boli podbrusko este aj teraz....bt si nemeriam takze nechame to na nahodu...nuz a ak by dnes bola ovu tak sexik nebude lebo mm pracuje... :unamused:
7. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka ale.....aspon som ta donutila prist aj k nam :slight_smile: :grinning:
ja som len odpovedala na otazku :slight_smile:
ako sa mas?
7. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy nesmiete presvihnut ovu...ty asi budes mat skor oulku ak mas kratsi cyklus :wink:
7. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja uz nepocitam a neriesim.... :wink:
nel nas zabije :grinning:
7. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem.....neverim uz nicomu,lebo min.mesiac sme snazilkovali kazdy 2 den a nic :unamused:
7. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok