• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahooooooooooojteeeeeeeee som doma :slight_smile:
zacinam spinit,bleeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale som v pohode :slight_smile: ked pride tak pride.
viki je uz u babky......tyzden fryyyyyyyyyy.......aspon dufam ze nas nic neblahe neprekvapi :zipper_mouth:
12. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no neviem ako sa maju nic... :confused: mohli by sem uz nakuknut...mimo ajoj...tak mna hned nazaciatku dovolenky zasiahla bolest bruska a dufam ze len pokazeny zaludok a nie slepák :sweat_smile:
12. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi je luto....my hovor o tych chorobach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna uz nic neprekvapi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
co si porabala cez vikend.
ozaj a mon je tehu,lebo som to dobre nepochopila.my zas niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic :confounded:
12. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimmo :slight_smile:

..ja tiezz ocakavam ms,ale ja uz mam mizernu sancu prirodzene otehotniet,kedze vytvaram protilatky proti spermijam :confounded: ..takze ms viem ze dostanem,takze nemam stresy ..

fly,slepak urcite nie,ked ta to boli na druhej strane :grinning: ,ale nabuduce spekacku opekaj a negriluj :grinning:
12. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo aco teraz porabate?
12. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi,a zvazujete umele oplodnenie.
nam by sa tak hodilo to druhe......viki priam zerie male deti a od septem.som doma,tak by som si to uzila aj ked by sme mali menej eurikov :wink:
12. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ja konujem,mm v praci do 24tej.
ale odsoferovala som svoje nove faro,taka som s nim spokojna.200km bez nehody :grinning: :grinning: :grinning:
a cez tyzden makam jak diva,lebo koleg.ma dovcu aj bud.tyzden ale uz to vydrzim do konca augusta,aj ked budu traktory padat :grinning:
12. júl 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak pipi dufam ze nie...hehe a ano to budu musiet tí hostitelia opekat a nie grilovat spekacky :grinning: my vzdy len opekame :slight_smile: mimo moni ma pozit testy ale dostala mrchu...takze zatial nevieme :confounded: pipi urcite sa podari uz 3.ivf :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mino,ano uz som dala ziadost do poistovne na tretie umele ...ale este si dam pekne doporiadku dutinu v hlave,lebo podla posledneho ct mam cystu,ktora by mala ist von,ale este idem na kontrolne ct hlavy v auguste,aa ked sa secko da do poriadku idem do toho,na to umele myslim :wink:

verim ti ze by sa bodlo,jak dlho sa uz pokusate,polroka?
12. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik fly asi to tak bude :grinning:
12. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru uz bude skoro pol roka :frowning2:
velmi vas baby obdivujem ake ste trpezlive :dizzy_face:
12. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze to tak bude pipi :wink: mimo neboj trpezlivost ruže prináša :slight_smile:
12. júl 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,som zmierena zo vsetkym.neviem ci mam patrat po pricine,ci nie,mne sa to volajako nezda,ze by bol nejaky skryty problem-ale cert nikdy nespi,tak neviem ci ist ci nejst k dokyne.
12. júl 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimo to ty musis vediet ale urcite by som zasla za nou ze preco sa asi nedari..
12. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked tych 5 mesiacov je fakt malo.dohodli sme sa ze nechame tomu volny priebeh do konca roka a potom sa uvidi.
ozaj fly,viki sa na chodidlach vytvorili kurie oka,nevies co by bolo na to dobre,lebo to ma take tvrde a naplaste som jej uz davala a moc to nepreslo :confused:
12. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak s tym treba ist ku dr...asi jej to budu rezat... :confounded:
12. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ma len take malinke 2 bodky a 1 taku vacsiu a na tu som jej dala naplast.nechcem ist k doktorke,lebo som tam uz viac ko dost :frowning2: este jej dam jednu a uvidim.
12. júl 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: kuknite prosím môj album... pridala som tam test, čo som si teraz robila... vidíte tam niečo? Lebo ja už som z toho zúfalá.... v skutočnosti je tá palička silniejšia, ako na fotke.... som 18-19DPO... je možné, aby na takýto deň bola len taká slabá palička? V piatok bol len tienik.... je možné, aby hcg stúpalo tak pomaly? Alebo môže takéto slabé čiarky spôsobiť aj cysta? :confounded:
12. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flamenga...a meska ti aj ms?no je tam slabucky tienik...tak snad bude silniet...tienik moze sposobovat cysta aj gyn.ochorenie ine co produkuje malo hcg hormonu..alebo pomaly stupajuce hcg je aj u mimomat.tehu...skoc za dr
12. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyangel a može aj pri cyste "tieň" silnieť? V piatok bol test takmer biely, dnes tam tú čiarku už vidno...
12. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute som tu zaaaas :grinning:
12. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri cyste nesilnie tienik len tam ostane taky isty...
12. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane,ako sa mas?
12. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimo nic moc :frowning2:
12. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supeeer ze tu nie som sama :grinning:
flamenga ja tam tu čiarku vidím:slight_smile:)))))))))
jane a co sa deje? :confused:
12. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga...aj ja tam tú čiaročku vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ale dokopy nic,vela roboty,som unavena a zajtra zase do roboty.Boli ma mrchovsky brucho tak cakam kedy to konecne dorazi.
12. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3014694&vReferer= môže toto spôsobiť cysta alebo mimomaternicové? :sweat_smile:
12. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok