• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely,no vidis,idem dnes do posilky,a ponej si dam bozsku odmenu :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj daj, stoji naozaj za to :wink:
15. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak co nove, v robote moc nestiham a doma nemam pc lebo je v oprave .. aka nova tehullka tu ?
15. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čafte ja padam,
15. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tu nikoho cely čas? Joooj de ste na kupku dakde? my sme boli na tom pohrebe, chvalabohu uz to mam za sebou
15. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule :slight_smile:
nely,dala som vypoved,mam ju aj podpisanu,31.8.09 koncim.na jednej strane ulava na druhej strane obavy kam dalej.ako sa mas?
15. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,vy akoze,kde steeeeeeeeeeeeeeee?
15. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si popisem sama,ked nikto nikde :frowning2:
15. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj momo ja som tu :wink:
15. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma sa stale furt rovnako, ale co budem...radsej ticho :grinning:
15. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si porabala dnes?ani v telke nic nejde,slak ma trafi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic take, rano poposielala zivotopisiy ako vzdy, potom sme sli do prahy s kamaratmi na kafe, dohodnut este nejak eveci na svadbu, potom prisla teta pozriet maciatka, sme sli na nakup a teraz sedim za Pc a cakam co sa bude diat..a ty?
15. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cely den v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viki je v lv a mm v praci :unamused:
tak aj ja buem cakat s tebou.......ze co sa bude diat :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj mon,tak cakame......... :grinning:
15. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dnes vynimocne varila ja a musim sa pochváliť.. v živote sa mi halušky nepodarili taksuper ako dnes a ešte aj koláč som (ja totál amatér v kuchyni) piekla a fantasticky sa mi podaril.. mňam..
Som sa seba asi aj hrdá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
okrem toho som spálená ako ra.. hm.. zasa....
Nely a mačiatka poslúchajú?
Mimo - v tej telke večne nič nedávajú.... :angry:
15. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mon..

mimo super aspon nebudem cakat sama :grinning:

monik jasne ze posluchaju, strasne su rozkosne, tak hned utekaju k tebe ked ta vidia, zlatucke su strasne...

ahoj flamenga
15. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si sikulka.a aky kolac si piekla?daj tip,nech som aj ja sikovna :slight_smile: len tromfnut mm je nemozne :grinning:
15. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - je dost lahky... je to struhany cokoládovo tvarhovy kolac.. mnama veľka...
chces visdiet foto? podaril sa...

Flamenga ahoj.. ako?
Nely a hkavne ed im ides dat papu nie? :grinning:
15. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurát zbúchala paradajkovú polievku s haluškami :sweat_smile: mám rada takéto rýchle varenia :grinning:
15. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ani nie, len ked ta vidia uz utekaju..xixi..a na ruky a hladkat a skrabkat..jaaaj uzasne su :grinning:

ide si urobit virgin coladu :wink:
15. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme chceli pizzu objednat bo vcera mal muz na chut a tak som rozmyslal ze co urobit.. a mi napadlo, ze mam kapustu ladnicke, kusok klobasy ostalo tak som mu halusky kapustove urobila, klobasu nakrajala na male kusky a oprazila a mal veceru jak lusk.. mnam.. a dnes sa mi vynimocne darilo... :grinning:
a konečne sme po 14 dňoch aj sexovať mohli... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To asi preto sa tak darilo :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon jasne,aj foto aj recept :slight_smile: poznam taky,len neviem ako na to :slight_smile:
ahoj flam.......ty si tusim dnes cely den riesila tehu......teda ak si ta nepletiem :confused:
15. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely posun aj mne... :grinning:
Ja ti posuniem koláč... :wink:
15. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sukromnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo riešila :slight_smile: ale už neriešim... tehu to nie je a nad iným sa mi už nechce rozmýšľať :slight_smile: nech je to čo chce, len nech je to rýchlo preč.... :slight_smile:
15. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik posuvam :grinning:
15. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne flamenga :slight_smile:
aky si mala ty den?daj si foto,nech si nasa :grinning:
15. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - len neviem gramaže.. ja nikdy nejdem podla receta.. ale skusim... 400 g hladkej preosiatej muky (to je jedina gramaz ktoru viem) s polkou balíka kypr. prášku zmiešaš rukou v miske spolu s van. cukrom, práškovým cukrom (toho tam dávam tak dvojdecový pohárik), jedna Hera roztopená, 3 lyžice kakaa a jeden žĺtok. ked ti z toho vznikne cesto urobis par guliek a das na pol hodinu do chladničky.. Medzi tým si urobíš plnu a to tak, že v miske vymiešaš tvaroh (odporúčam jemny - ja dávam dve balenia), práskový cukor jeden ten polovičný dvojdecový pohár som dala dnes, van. cukor, 3 žĺta a snhe zo 4 bielok... toto jemne zmiešaš..
ked presla pol hodina, zoberieš cesto, na struhači nastuhas polovicu cesta na vymasteny a vysypany plech (odporucam vysypat krupicou) na cesto vylejes tvarohovu plnu a dostruhas zbytok cesta.. pečia sa to asi 40 minut pri teplote 180 stupnov..
ked som ho vytiahla ešte teply som nakorjila, poliala jahodovou stavou ozbodila jahodami a cokoladovou polevou..
mnam

foto bude o chvilu..
15. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a mala byt tam ist aj citonova kora a le tu som doma nemala...
15. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok