• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mon,nic m neprekvapi uz.
a teba co na tom trapi?myslim na tom malom?
27. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sestra vravela pred chviou ze on uz ani ludi nepozna tiez.. ze mame povedal nech urobi kavu aj Milanovi.. to je moj otec s ktorým mama už 15 rokov nie je... a ze jej stale vravel ze sak vcera si tu bola.. a ona tam nebola 2 roky... :unamused:
27. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - keby siel maly s nami ku dedovi mam zachranu a mozem ist plakat prec.... lebo ked uvidim deda budem plakat. a nechcem aby ma videl... ked maly nepojde nemozem sa zvdihnut a ist prec z izby.. s malym by som sa "akoze" sla prehádzať po dome aby nebol nervozny.. "akoze"... :unamused:
27. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,neboj ved ma urcite pekny vek........vsetko bude dobre.
27. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ma niečo cez 60... to nie je az tak veal.. ono najhorší je pohľad na neho.. za pol roka schdol zo 150 na 24 kg.... to je straaašne málo čo váži teraz...
27. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ideme s hafom vonko... o chilu som spet..
27. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no moj dedo uz nebol ani pri vedomi ale babka nebozka po mozgovej porazke stale hovorila ocovi menom jeho brata a mame zase meno jednej tety z rodiny
27. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do piiiip zase som si zafarbila oblečko, biele nohavice tehu a podpiru do zlta porazi ma hlavne ze davam pripravok proti zafarbeniu hovno je mi platny
27. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj tini to naserie... :sweat_smile: to s tým prádlom... jasom raz tak omylom zafarbila šetko biele na oranžové.. sa mi tam akosi oranzove tricko dostalo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak všetky nohavicky mam oranzove, pyzama tiež a mmm trcko už nie e žlte... :grinning:
27. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to ze podpira jedina čo uz mi je dobra a teraz mi divnu zltu farbu a stala ma 500 sk potvora uz mam len take tehotenske na kojenie do haja a nohavky jedine tehu capri. som zvedava čo zajtra oblečiem. Jooj sa nepoučim nikdy, som nechcela mať prazdu pračku ta som tak dopadla
27. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojaa..... neviem čo ti na to povedat... presne viem ako sa citis... neboj ten hnev prejde :wink:
27. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni šak jasne, čo ine mi ostava, este mam poslednu šancu ze pomože savo
27. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oo to nie.. aby si ich nezničila... radšej odfarbovač kúp...
27. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni minule som tie iste nohavice vyprala len z bielym pradlom a bohvie odkial na zadku sa mi dva take červene bodky urobili ,skusala som vanis, odfarbovac a nic nepomohlo len savo tak aj tak ked budu take zlte aj tak nič z nich ta nemam čo stratit
27. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky...
tinika skus radsej zlcove mydlo, predavaju ho v DM a stoji do dvoch eur, je to priamo na flaky.. mne pomohol aj na take co som myslela ze uz nevyperiem :wink:
27. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar - no ze sa aj ukažeš.... ako sa máte? nič neviem.. :angry:
27. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no scar tak skusim este aj to, dakujem a ako ide tehulkovanie?
27. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tinika ja ti tiez odporucam to savo nepouzivat :slight_smile: aby ti to neostalo derave heheh
27. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som poslala mm do obchodu ta som zvedava čo donesie, o tom mydle som este nepočula a ani on ta som zvedava či sa aspon v obchode opyta a isel akurat do dm
27. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale tinika vies co som este pocula ze vraj obycajna jar na umyvanie riadu dokaze odstranit skvrny ale ci aj take co sposobilo pradlo :rolling_eyes: to neviem
27. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni asi nie :frowning2:
27. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jar dokaze divi... to viem potvrdit z roboty... :wink: my tam na všetky škvrny pouzivame jar a otom to dame este vyprat... a niekedy ide o dost hnusne škvrny.. ale podla mna zafarbene prádlo.. hm..neviem..
27. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola tiez prekvapena ked mi to jedna znama hovorila som len cumela ze aj cele zelene flaky na kolenach s tym vraj vyprala to normalne cumim :slight_smile:
27. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm prave dorazil a si predstavte aj nasiel to mydlo sikuliak moj. ale ja nemam ze jednu skvrnu ale take fleky po celych nohaviciacha takze tak asi
27. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini mopžes byt na neho hrda.. :wink:
a držím palce....
27. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni posledne mesiace som ako seka dobrotu hihi
no som taka nasrdena, namesto toho aby vymyslali prostriedky proti flakom a odfarbouvaniu by mohli vyrabat oblečenie čo nepusta farbu, minule som prala tričko ktore nikdy predtym farbu nepustilo a zrazu som mala zafarbenu polovicu pracky, a zase keby som čakala kym budem mať svetle, tmave, červene pradlo na celu pracku uz by som nemala čo obliect
27. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby prisla som vas kuknut
:slight_smile:
27. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - no ved to.. je to na nervy.... ale tak čo už narobíme...? :wink:

Jani - ahoj.....cmuk!
27. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane
moni no neporazi ma ale tie nohavky stali 800 a teraz musim dalsie kupit?? dlhe tehu rifle tiez dlho nevydržia su tenke ze fajne na leto ale zase sa rychlo prešuchaju, sak počas tehu ja dam viac penazi na oblecko ako za tri roky normalne :confounded:
27. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :slight_smile: tak my este stale vybalujeme, velke pranie, drahy MM prave povysaval, tak som nanho pysna :grinning: a to mydlo sa zide aj mne, lebo som si kupila na pohode krasnu batikovanu satku a dala som si ju okolo pasa na mokre plavky a co sa nestalo? zafarbili sa smerom od rozkroku nahor do zlta, vyzeram ako postata! fuj. a neslo to vyprat. tak som zvedava, ci to pomoze. mne este odporucal segrin frajer lanza mydlo - ze dcerke vypral aj bilele ponozky komplet zababrane od travy. :wink:

monik, aj sa mi ckalo, paradoxne toto nestastie mi ukazalo, kolko priatelov mam, vsetci sa strachovali a pisali sms, ci sme v poriadku. uf :confounded: dakujem aj vam :dizzy_face:
27. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok