• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
made, to mi je luuuuuto :pensive:
11. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och madelin,aj mne je to luto..

tinika,ale secko je oki ne?to nevadi ze mas vela vody a ze je maly maly?

dievky moje poradte prosim,kcem poslat mm do pozicovne dvd,ake filmy mi odporucate?j...neviem co robit,cely cas musim len lezat :confounded:

shaarka,inac som citala tvoju debatu z kockami o nahr.matke a usa,inac aj ja by som chcela svoje dieta viac ako adoptovane, urobila by som tiez preto vsetko aj takuto alternativu ak by bolo treba,len ta palka,fakt desne vela penazi ,taku palku som teda necakala :rolling_eyes:
11. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kto zaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ved kazdy tak, jak citi... :wink:
11. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,jasne,ja len som kcela ze som to citala ale hlavne o tych prachoch som kcela :wink:
11. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este kcem poprosit o radu,ked mam zapal mocoveho mechura aj ladvin,moze jest cesnak v surovom stave,ked je stiplavy?
11. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi na mechur a ladviny by si nemala jest hlavne velmi korenene jedla a velmi presolene jedla, cestnak by myslim nemal byt problem :wink:
11. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik nelyk :wink: a ty si v pohode,ziadne novinky?
11. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, a myslis, ze nie?
neviem o tom, ze by sa cesnak pri nejakych problemoch nemohol... ale mozno baby budu vediet.
caj si si uz kupila?!

videla si Spáči? (Sleepers) - stary film.
aleboooo klasika: Godfather.
alebo K-PAX
alebooo Dobra ladova
alebo si vyber tuto:
http://www.wildaboutmovies.com/movies/2006MoviesInTheaters.php
11. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,od vcera som paty nevytiahla z domu,vkuse lezim,lebo bolesti neskutocne su,ale mm mi kupil urologicky cajik pijem 2 litre na den a antibiotika zinnat 5oo takze vydno troooska zlepsenie :wink:

ale mna by ani nenapadlo,ze sa cesnak nemoze,len svokra dala manzelovi na doma take jedno papanie co stipe lebo je tam vela cesnaku,aa odkazala mi nech nejem,lebo nemozem stiplave,ale mne sa to tiez nejak nezda ved cesnak je zdravy...

dik shaaarka za typy ani jeden z toho som asi nevidela,mozno iba ten prvy ...dik
idem skusit navarit,pred dvoma hodinkami som zacala,ale stihla som len nastruhat zemiaky,musela som sa vratit polezat na gauc,skusim tak po troska vstavat,snad do noci dovarim :grinning:
11. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vsimli ste si, ze moj uuuuplne prvy prispevok v tejto teme, ten dlhy uvitaci, chyba?
ako je to mozne??? :confounded: :cry:
11. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,mozno preto ze poslednu dobu pridavas velmi strucne prispevky a na teba je to predsa nezvycajne :wink:
hmm,a teraz fakt neviem ako sa to mohlo stat :confounded:
11. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused:
11. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari a pridavala si ho tam? ze hej? mozno ho omylom zmazali ved prazdny prispevok neprida nikomu
11. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:

shaar neviem co sa porobilo ze ten prvy prispevok zmizol ale nahradila som ho aspon tym z casti c. 2 :wink:
11. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko anax :grinning: ty si dobra dusa,shaarka uz nebude smutit ,huraaaa
11. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pokrajat cibulu
11. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha shaar na toto si uz narazila na svadobnych strankach? http://www.mojasvadba.sk/aboutus/advertising.php

pipi caw:slight_smile:)) ved vies ako v tom filme, musime si pomahat..a ked viem ako coby som nepomohla

ako som citala mala si bolavy cely den:frowning2:
11. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa pochvalim, dneska som dostala kopu sms a v robote som dostala nadhernu laliu a bonbonieru:slight_smile:)) a sme si spravili take male mecheche:slight_smile:))
11. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, citala, je to super, len my nemame www :frowning2: takze to este chvilku bude musiet pockat...
ked si si vsimla temu Peter Fiala - klamar a dlznik... atd - tak on nam nasu domenu zaregistroval, ale teraz sa pod nim prepadla zem, takze musime pockat, kym vyprsi doba, na ktoru to pre nas kupil (btw my sme si to zaplatili)
http://www.slovakdomains.sk/vlastnici-sk-domen/REBE-0007
ale mozno si zatial spravime na googli na blogu, tam kde mam teraz grafy :sweat_smile:
11. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to potom je ina vec ale zas to nie je zly napad mat to aspon na docasnej blogovej verzii aby ste mali nejaku tu prezentaciu...ta je vzdy najlepsou formou reklamy
11. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak
kocky, idem, lebo cakame navstevu a od nedele sa mi konecne podarilo doupratovat byt. dufam, ze som tym neublizila mojej malej fazulke, ktora urcite cuci v brusku, kedze sa mi podarilo otehotniet na prvu ovulaciu v zivote, ktoru zaznacil FF!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak caw ty fazula:slight_smile: ja idem vecerat:slight_smile:)
11. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heheeeeeeeeee :dizzy_face:
11. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ,tak to ma byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inac myslela som si tak tajne,ze to budes ty co pomoze shaarke :grinning:

ano maam,jooooj,musim len cakat,kedy zaberu antibiotika,z urologickeho caju mi je uz na zvracanie,je mi smutno,ze som vzdy chora,vzdy mi je nieco,som skazena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo ku prispevku anax,len teraz som to dopisala bo som telefonovala
11. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka,zbohom bud :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anax a tebe fajnu veceru :slight_smile:
11. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam po pustila som si nahratu cast jedneho serialu tak to kukan:slight_smile:
11. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
11. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

rucne strucne :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok