• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte
16. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
hlavna anaxamon :wink:
16. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. aug 2009 o 18:45 • babajagaa
autor
babajaga, som ta upozornila do IP, ze ked neprestanes otravovat, nahlasim ta :angry: a ten cas prave prisiel.
16. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a caute piskotky, co nove? :slight_smile:
16. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar,fly... :wink:
prezili sme uzasny den :dizzy_face:
16. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu tak nejako nova,beriete ma do kruhu? :sweat_smile:
16. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,jasnacka :grinning: :grinning: :grinning:
napis nam nieco o sebe-co ti pride na um :wink:
16. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mi pride na um?tak to poriadne ani neviem,v prvom rade asi otazka aky je vhodny cas na vysadenie antikoncepcie pred planovanym tehotenstvom, nechcem ju vysadit a hned ostat tehotna.a co sa mna tyka, mlada baba, stastne zamilovana, pracujuca, teda skoro,zijem v BA, uz par rockov.
16. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka, jak pekne si to napisala, ze "nechcem ju vysadit a hned ostat tehotna" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nehovorim, ze to je tvoj pripad, ale mala by si super stastie, keby sa ti to hned podarilo.
alebo som to zas nepochopila a nechces otehotniet hned, lebo as bojis vedlajsich ucinkov antikoncepcie?

mimo, aky den? co bolo? dobre bolo? pochval sa. :dizzy_face:
16. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka presne tak, vraj je telo dost pomylene HAK a vraj je dobre ho nechat trochu na pokoji,nech sa ukludni.
tak dufam ze to bude v poriadku.moj bracek mal dost problemy,ostal na vozicku,a celkovo sa bojim tehotenstva, co ak sa to stane aj mojim detom?bohuzial taka sanca tam je. :frowning2:
16. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli u nas znami,ktorych sme dlhsie nevideli a tak sme sa vybujacili :grinning: :grinning: :grinning: aj s deckami :grinning: :grinning: :grinning:
ale.......zajtra idem k dokyne po antibiotika a nech mi spravi nejake testy,lebo kaslem uz tyzden a ide mi to pekne na nervy.mm bol vo stvrtok-vzala mu vyter z hrdla,tak ten bude mat vysledky :unamused:
lenocka,no len si praj aby si mohla otehotniet,kedy boh,osud alebo na co veris da,pretoze nie vsetko nam tu ide podla planov :grinning:
16. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som myslela ze tu nik nebude tak som sa zapozerala do filmu co som mala nahraty

lenocka teraz si narychlo nespomeniem preco prave mna zdravis, pripomen sa mi ak sme sa uz boli v kontakte :fearful:

neviete mi niektora poradit preco mi vo winampe nechce prehravat film aj s obrazom? len to pocujem :rolling_eyes:
16. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax......ty mnamka :grinning:
16. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon nemas stiahnute kodeky na pozeranie, skus www.stahuj.cz
a ano boli sme uz davno v kontakte,robila si na ..... ak sa dobre pamatam.
16. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz si spominam ale kde pracujem radsej nevytahujme do fora :wink: a idem mrknut ten link

mimou helou vidim ze mas rusny vikend celkom
16. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimonu je mi to jasne, ale ta chvila oddychu pre telo myslim uskodit nemoze. teda aspon dufam
16. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka ja som tiez dva mesiace po vysadeni pauzovala a to tak ze sme pouzivali kondom avsak potom casom nam docvaklo ze to aj tak bolo jedno, aj ked kto to moze vediet predom, kedze sa nam nedarilo az kym sme neboli na vysetreni a zistili sme ze mame obaja problem....
16. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite nie,ten polrok by mal stacit :wink: aj ked ja som nikdy hak, nebrala :sweat_smile:
anax,bol suprovy :wink:
16. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby,neviete co je s nel?
16. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo to ma tesi a hlavne ze mas pohodovu naladu :wink:

co je s nel ja neviem, mozno niektora ina bude vediet
16. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,ja ani neviem preco mam v poslednom case pozitivnu naladu :confused: okolnosti,ani z daleka nenasvadcuju ze by som ju mala mat,tak ja fakt neviem :grinning:
16. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý podvečer....

Včera som sa riadne vyplakala a už je troška lepšie.....
Ospravedlňujem sa.........
16. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon......tesim sa :wink:
16. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni vitam ta a pekne sa pridaj k nasej dobrej naladicke :grinning:

mimo vies hlavne ze je dobra :grinning:
16. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to naozaj? fuu to ma mrzi,
16. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.. rada anax, ale ešte to nie je ono..... ae dakujem za privítanie :wink:

A co sa Nel týka, nechodi sem teraz skoro vôbec, lebo riesi nejake veci ... Ked pride sama vam potom povie co... :wink:

Lenočka vitaj....

Mimo - som zvedava ake lieky ti da doki...luz dlho kasles.. preco si nesla skor? chces po zadku? :angry:
16. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax,mas pravdu......asi je to vsetko o tom dietati.......zrazu,ked sa vobec nesnazime,tak som vyrovnanejsia ako hoc kedy predtym,.tym vsak nechcem povedat ze mimi nechcem......ked pride bude a ked nie vikinku nastasie mame. :wink: a ked pride o 5 rokov,tak tu bude o 5 rokov a basta.vsetko sa deje pre nieco,nie?
16. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo mon,uz som si vypocula prednasku od mm,na tuto temu :wink: vies ja chodim k dokymu.len ked zomieram a prave nastal stav pred :grinning: da mi antib.a spravi testy :unamused: som debo,co uz?
16. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monika,dakujem

mimo ty uz jedno babulko mas?a teraz sa snazite o druhe ak to dobre chapem?

anax -a riesenie je aspon v dobrom stadiu?
16. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok