• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shari v starej nemocke su dobry doktory, tam mi dali stareho dohromady a aj stareho starku, ked mala ruku zlamanu na 3miestach...
ja len odporucam
19. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa stara paci. viac ako nova. a saca je daleko. a stara ma taky pekny areal a mam tam kamosa na traumacke - ortopeda. :grinning: MM tam zachranili prst, prisili naspat. :wink:
19. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly, ahoj.. tak ako? ako bolo domka? vybavila si vsetko?
19. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, ale tak to nie ze kasles LEN! to kaslanie je to, ze nieco dnu mas. a to, co je dnu, musis vykaslat. najlepsie by bolo, keby si si dala nieco, co zhusti hlieny (predpokladam, ze mas suchy drazdivy kasel) len si teraz neviem spomenut, ze co napriklad... mozno fly pomoze.
19. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharr,dala mi na kasel tabletky a sirup.kasel je suchy a drazdivy ale badam,ze uz zacinam vykasliavat hlieny :sweat_smile:
19. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prinzesz bolo super, v sobotu sme boli kupat v madarsku, v nedelu v Tornali..
vybavili setko tak ako mali, az na tu psychiatricku co ma dosta mrzi, ale tha snad priste :grinning:
19. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj, tak potom ok, zlepsuje sa to! :wink:
19. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam celu ruku doprzlenu zo zahradky..boha..som trhala burinu a przliva ma poprhlila ta som trhala potom uz aj tu veselo a teraz citim hehe :slight_smile:
mravceky mam v ruke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nam hovorievali, ze "aspon nebudes mat reumu" :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze je to na dobrej ceste :wink:
nel,to co je ze przliva?
19. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari veru to aj mne babky na dedine hovorili furt...

mimo je to prhľava :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari a uz vies kto ta bude operovat?no aj mne sa viac pozdava stara ako nová :wink: nuz a co ti poviem...na mikrochirurgii dokazu zazraky :wink: a myslis napr.Ambrobene su dobre pri kasli...ruzpusti hlieny a pomaha ich vykasliavat.
19. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa tomu hovori zihlava :sweat_smile:
19. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nooo tak pochval sa ako sa mas...
19. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo aj tak sa tomu hovori :grinning:

fly ani sa nemam cim chvalit, setko tak jak pred mesiacom, alebo dvoma alebo pol rokom :slight_smile:
stale bez prace a aj bez penazi :confounded:
19. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zihľava, pŕhľava... to je fuk :grinning:
fly, neviem :sweat_smile: mozno to zistim a mozno nie... a pride lekar za pacientkou pre operaciou sa porozpravat?
19. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari to sa uz chystas na tu laparku? ci?
19. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, este nechystam, len fly sa pytala. 12.10. to mam, ak dovtedy neotehotniem :grinning: :grinning:
nepozerali ste teraz spravy na jojke?
19. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tak pokryva hihi
19. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeej pokryva. ale co ked to je pokriva? :grinning:
19. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari my sme nepozerali, nemame JOJku..
co tam bolo?
19. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som začala písať s i a som opravila hihi ta neviem čo je spravne
19. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely...snad pridu aj lepsie casy...no nie?shaari..tak ti poviem ze oni bars cas nemaju..niektori robia na ambulancii dole a iný zas operuju a maju kontroly atd...ale tvoj izbovy lekar by za tebou mal ist urcite..aj pred Op aj potom..informovat ta a aj sa spytat na tvoje tazkosti,pocity a operujuci dr.ci pride za pac.?tak to od toho zavisi kolko ma casu...ale oni väcsinou mozno ak pridu sa predstavia a tolko...ale moze byt ze tvoj izbovy lekar ta bude operovat...priprav sa na klyzmu,vysetrenia predoperacne...
19. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly jasne, snad,,, :confused:
19. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak som sa na vas prisla pozret ze co mate nove a jak sa mate?? :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, ty ma priprav!
a co to - klyzma? akoze vyplach criev? a pri laparke zavedu vzduch do brusnej dutiny cez cipok?

v spravach bola zena, ktora je 6 rokov v kome, stara sa o nu jej mamka. a zenska robi pokroky! sprava sa sice ako male dieta, ale nie je ako mrtvola... chcela som si o tom pohladat nejaky clanok a MM sa pytal, ze ako sa jej to stalo. neviete?
19. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari to neviem...
19. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, tak napriklad ja sa tesim, ze zajtra je uz stvrtok. :wink:
19. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: zase mi to nechce zobrat prispevok :angry:
19. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari,klyzma alebo klistír je presne vyplach criev-do konecnika sa zavedie hadicka a vpustia ti do creva vodu...a potom pojdes na WC...nuz a laparoskopia-cez cipok??nieee moja to si myslela asi hysterotomiu...cez cipok sa zavadza pristroj na prezretie dutiny maternice...a nezavadzauju tam ziaden vzduch...do brisnej dutiny ti pichnu alebo narezu asi 3dierky tam ti zavedu laparoskop a prezru ti vajecniky,vajickovod a apopripade ti nieco napravia,odstrania alebo len sa pozru co a ako to tam vyzera...potom ti ostanu take 3jazvicky male...
19. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok