• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
som dosla, ale budit ta nebudem :grinning:
22. aug 2009 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale.......ze 6.37 :grinning: v sobotu :astonished:
dobre ranko :wink:
22. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: shaarke skoro dobry obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
shaarka,vazim si toho,ze si ma nechala spat,lebo ja naozaj netusim co by som robila o takom case :grinning: :grinning:
ja som teraz vstala a ranajkujem ranajky ktore mi urobil moj mm :dizzy_face: a potom idem pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble
22. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tu niekto?
22. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jerrymona.

inak som ti chcela este napisat, ze sa mi strasne paci ta tvoja tema, ktoru si tu zacala, resp. uvaha. aj som si poplalaka.
ako dlho sa uz pokusas ty?
22. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mimo. :grinning:
22. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no. pisala som este do jednej temy na volnej :wink:
dakujem, jerry, tak nejak som to citila, ked som to pisala. spoznala som tu vela zienok, ktore to uz nezvladali, boli smutne a nemali ciel (teda iba ten jeden :grinning: ) a okrem toho som nemala ani ja kam zapadnut.
ovulaciu som nemala cely rok (az teraz prvu, a aj to sa potvrdi az v pondelok) a nevedela som kam pisat, s kym si pisat. takze som vytvorila temu, kde som takto "akoze" poskytla utociste piskotkam, ktore sa chcu bavit aj o niecom inom nez o problemoch s otehotnenim.

co porabate v sobotu, v krasny den, na nete? :slight_smile:
22. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s markusom (manzel) ideme ku kamaratom na kratku navstevu. mali by sme ist na disku,ale ja akosi nemam naladu. ja na disky velmi nie som.
a tu prave prsi, takze ziadny krasny den. ale aspon sa ochladilo.

este otazka? ak mi ovulacny test ukazal dve rovnako silne ciarky, tak ovulaciu mam nie? :confounded:
22. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no my sme boli na nakup...
a len tak kukat inspiracie co si raz kupime a prisla som na jeden uzasny napad co uz davno chcem..xixi
vymalujem si spalnicku na ruzovo a supnem tam krasnu hnedu kvietkovanu tapetu jaaaaj uzasne to bude :grinning:
sa tesim z toho jak male decko :slight_smile:

shari a ty si co porabala?
22. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute
my sme boli na anicke (taky park v KE) na vystave orieskov - nepapierakov, jella sa vybehala straaaasne. a teraz konikojum, MM zas rype, ze som zavislacka a cakame na burku. akurat volai nasi z chalupy, ze uz hodinu tam trieska a leje a ze im vypadol prud :unamused:
22. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jerry, pozitivny test znamena, ze mas dost LH hormonu, vdaka ktoremu byti folikuly mali prasknut. ale vo vynimocnych pripadoch (napr. ja) sa tak nestane. :grinning:
22. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,uz som doma,dnes na mna cudne posobi to pocasie,sa mi toci hlava,unavena atd.co ideme robit? :grinning:
22. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam,uz asi 12 krat,ze tu niekto je :wink: :slight_smile:
22. aug 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,mimo :grinning: :grinning: ale ano,co budeme robit?:slight_smile:
22. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ladujeme francuzaky.mm robia svadbu a dnes mam 2 deti doma-ina sranda :grinning:
ty mas ake plany?
22. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerozumiem,jak mm robia svadbu?..ja nemam nejake plany,mozno pojdeme niekde vecer sadnut,ale nejak som malatna ,takze asi skysneme doma jak vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. aug 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm-robi na hoteli a maju svadbu,tak varia,pripravuju a tak ako na svadbu :wink: :slight_smile:
22. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz chaaaapem :wink:
22. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
robila som rybaciu pomazanku, MM ju ofrflal, tak som sa rozplakala, aky je nevdacny a MM si teraz robi este posvojom svoju sam. :grinning: kazdy bude mat svoju. hehe
pipi, uz prsi.
mimo, ake je to s dvoma detmi?
22. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharr,ked maju 6 rokov,tak uuuuuuuuuuuuuuuplnaaaaaaaaa lahoda.taka skoda ze sme nemali dvojicky :frowning2:
22. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo!!! :grinning:
kludne si adoptujte dietatko vo veku viki :wink:
22. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi vazne nad tym uvazujem :wink: :slight_smile:
nezabudni si tu pomazanku oznacit,lebo rano bude tm hovorit,ze ta tvoja je jeho :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem tu jeho ochutnat. :angry: :angry: :angry:
22. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieze ti zachuti? :grinning:
22. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som zvedava co napises, ci ta jeho pomazanka je lepsia. niekedy su ti nasi muzi nevdacni co?

ja to mam tak. varim ja a markus to iba okoreni. ja na to akosi nemam cit. a ak sa mu nepaci, ked okorenim ja, tak nech si vari sam. :grinning: ale on je asi taky lenivy, ze radsej povie, ze mu to chuti.
22. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry,presne tak :grinning:
pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? :astonished:
22. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe :grinning: no tak jeho ma v sebe kusky, co ja rada nemam. a inak je to to iste.
lenze MM ofrflal to, ze som ju mixovala mixerom. no a cibula pustila stavu a to sa mu nepacilo.
hlavne ze som sa ho opytala, ci mam mixovat a on ze hej :grinning: :grinning:

krasne vonia vzduch, prsat uz prestalo, ale asi sa nieco chysta :wink:
22. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas este prsi :unamused: ale nech baby sa hraju :grinning: zajtra ich beriem na tu dobu ladovu do nitry :wink:
22. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, a nejak mi uslo, odkial mate druhu piskotku? :sweat_smile:
22. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuu soooom :slight_smile: kukam komediu na markize :wink: som nejaka precitlivela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mi sme boli na obed u svokry,jak mi je fajne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
shaarka,uz neprsi ,uz leje :grinning:
22. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok