• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Akurat jedno co mi tak trosku dodava nadeje je ze podla tych stranok kde si mozete vypocitat plodne dni podla mesiaca( nieco take ako jonas) mi vyslo, ze plodne dni som mala 8.9.10.11 tak neviem...ale aspon v tomto cykle som poslusnejsia a netestujem este pred MS a aj sa trochu menej sledujem...
24. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,pred styrmi rokmi som bola 2 krat na IVF+ICSI a dva krat na KET a nevyslo,bola som strasne nestaastna..tento rok IUI tiez nevyslo..akurat som si pred mesiacom podala na dalsie IVF,ale uz som nebola v strese jak pred styrmi rokmi,velmi som sa tesila,velmi som sa na to navnadila :wink:
nasa diagnoza je nulova sanca otehotniet prirodzene,nakolko ma muz 95 percent defektnych spermii,ja vytvaram protilatky proti spermiam a nedostatok progesteronu mam tiez..aa stacila jedna dovolenka,aa vsetkych lekarov sundala dole,tie keci o nulovej sanci :wink:
psychika je velmi dolezita,aj ked teraz sa mi dobre hovorii,5 rokov som to nevedela pochopit :wink:

dzou,spraavne treba kupovat veci,ktore netreba zehlit :grinning: aj ja tak robim :grinning:
aa mate nejaky zdravotny problem?
24. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,moj muz papa asi 2 roky profertil,ked bol na kontrole pred 5 mesiacmi zlepsil sa spg z 98 % defektnych na 95% defektnych,neviem ako to bolo minuly mesiac,ale vidis,ze je pravda,ze staci jedna :wink:
24. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nie teda aspon zatial o nicom neviem tak dufam, ze je vsetko ok ja som oproti tebe len taky zaciatocnik my sa snazime zatial 3.cyklus takze zatial este nestresujem ci je nejaky problem... a inac nemas odfoteny yen test? by sme kukli na //
24. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac presne tak to mali aj monika s chandlerom v priateloch ako ty pipi :wink: ale tak hlavne ze sa to nakoniec podarilo fakt drzi palce, aby vsetko bolo ok
24. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,odfotene mam,len sa musim priznat,ze som teliatko,neviem dat fotky do pocitaca z fotaka :sweat_smile: hambiiim sa,ale pocitac je moja slaba straanka :sweat_smile: urcite niekkoho poprosim,aby ma to naucil :wink:
tak dobre ze nestresujes,mi sme stresovali od prvej chvile,aa to bola chyba :wink:
24. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,dakujem..neverila som ,a teraz verim, ze na kazdeho pride,treba byt trpezlivy,aj ked som tomu samozrejme neverila :wink:
24. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj priatel tak ten asi ani nezregistroval,ze nic :grinning: ale nie on je uuuuuuuplne v poho a ja sa snazim pred nim nestresovat...on to zatial neriesi, len sa tesi ze mozme kludne keksikovat... bez nejakych obmedzdeni :grinning: :grinning: :grinning:
tak ked ti niekto pomoze tak ho daj ze mrkneme
24. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja este tak tajne dufam, ze ovulka bola posunuta a mrcha nepride :wink:
24. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,tak tak,keksikovat,aa odporucam aj vecer aj rano pocas ovulky :wink:
oki poprosim niekoho :wink:
24. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mas poruke kabel od fotaka? alebo mas na pocitaci vystup na kartu z fotaka?
24. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak už môjho muža nepresvedčím na profertil. Bral ho pol roka a pred odberom vajok dostal horúčky, tak sa naštval ....
Verím tomu, že je dosť dôležité byť v pohode. Myslím, že sa nám to nepodarilo práve kvôli tomu
fakt sa teším z tv. //, nech ide všetko po masle :wink:
24. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,mi sme sa milovali 16,17 den cyklu,neviem kedy bola ovulka,milovali sme sa len tie dva dni v mesiaci a vidis :wink: len sa netreba potom strasne kontrolovat,aj ked chapem,ze sa to neda :sweat_smile:
24. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,dakujem ale potom poriesime, prave volal mm,ze ideme do obchodu :wink:

mima,dakujem,aj ja vam prajem vela pohody,aaa potom to pride :wink:

zatial paa,ale vraatim sa :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak nech ti pomoze mm potom :grinning:
myslim ze on to vediet bude :slight_smile: :slight_smile:

ja idem prec pa
24. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby,som tu nova a prvy krad...neviete my prosím poradít...už 2mesiace mam taku slabu sm .bribrala som 5kil..a to hlavne do bruška...ale sm my prišla taka slaba možem byt tehotna?dakujem.. :slight_smile:
24. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tady někdo? :grinning:
24. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem tady :slight_smile:
24. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,mi sme obaja tutmaci do pocitacov :sweat_smile: hamba velkaaaa,ale co uz,ovladame ine veci :wink:

bub1,co som pocula,tak sa na zaciatku schudne,urob si test :wink:
24. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat polievku,ked tu nikto nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este nespite? aky ste mali dnik? ja hrozny ale skončil fajn, minali sme korunky a boli sme aj v kine hihi
24. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto kto je hore? :sunglasses:
24. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
hej hej hejaaaaaaa :grinning:
24. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi jaka pekna fotka :slight_smile:
shaarka čafky
24. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
24. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde je lenuska??

tini, co nespite? budes mat ponocovaca :grinning: :sunglasses:
24. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hore,jednu polievku mam za sebou,hreje sa mi este jeden tanier :dizzy_face:

cau sofi,cau tinika :dizzy_face: :dizzy_face: ja som mala super den :dizzy_face: aj ty vidim :wink:
24. aug 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, tebe sa prave zacalo super obdobie :dizzy_face:
komu kazdemu si to povedala? :wink:
24. aug 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer :wink: Tu som, ešte som čosi kontrolovala :slight_smile:
24. aug 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
shaarka,rodicom a sestram a lekarom a tebe a tu na koniku kazdemu kto si precital :slight_smile:
24. aug 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok