• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Godollo je kúsok od Budapešti je to cisárska zámok...ak si pozerala Sissi alebo niečo o nej čítala tak, ten zámok v Maďarsku do ktorého stále utekala pred manželom .... Ja som fanúšik histórie a už dlho ma to tam láka http://www.kiralyikastely.hu/index.php?l=english

Shaar aj ja si na to neviem zvyknúť .... sem tam sa pozastavím, že či je to skutočnosť.../po roku snaženia/ ale odkedy mám foto zo sona vystavené v rámiku na komode, viem, že sa mi to len nesníva.... :grinning: :grinning: :grinning: reálnejšie to začne byť asi až po druhom sone, keď začne bábo kopať a tak....
No a stále sa obávam, aby bolo všetko ok .... ale to je vraj normálne, len to netreba preháňať...preto radšej vypúšťam tú tému zo spoločných termínov....
Ako berieš ten Duphaston??? 2x denne?? Ja premýšľam nad tým, že teraz keď mám D. homeopatiká už vypustím .... Lekár z nich nie je nadšený, tvrdí, že môžem namiesto nich jesť aj lentilky .... :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a si najedená... dnes je inak aj blbý tlak.... väčšina kolegov sa sťažuje že ich bolí hlava a tak... vydž to....

Inak pipi mi náme asi podobný termín... mne 20.4. ukazuje len MK ale lekár mi povedal 25.4..... tak to je blízko seba... 16.9. ideme na sono a tam to upresnia....

tini , je to tropikarium niekde v centre?? My pôjdeme od štúrova a spolieham sa na navigáciu, tak dúfam, že sa tam dostaneme ???Ako dlho trvá asi tá prehliadka??
27. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,ranajovala som,a teraz som sa skusila este najest,vydrzim to,len aby som neodpadla :wink:

ja mam zatial datum len podla kona,mne dr.este datum neurcil,asi az ked to srdiecko uvidii :wink: kedy si mala poslednu ms?
27. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ako dlho vy sa zdržite, my sme tam boli asi 1,5hod, ale ty si určuješ tempo. No neviem či priamo v centre, my sme boli busom a to sme asi hodinu po budapesti isli a aj sofer mal navigaciu ale aj tak sme raz zle odbočili takze neviem ti poradit s tymto
27. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tvoja tema už je založená ... máj 2010 :grinning: :grinning: v teme spoločný termin :wink:
27. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na tehoteneskej kalkulačke sa dá vyrátať termín :slight_smile: je to tam celkom pekne popísané aj trimestre a tak... ak chcete kuknite :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som sa najedla ale je mi blbo tak či tak asi ako po 3 dňovej plavbe loďou :grinning: :grinning: :grinning:

U mňa sa to podľa MS nedá počítať ...to by už bábo pomaly kopalo... Ja som mala taký cyklus/necyklus 45-50dní ...posledná MS 18.6. a ovulka podľa BT 19-21.7.... a ty??

tini diky za radu ....
27. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: , clovek sa tu par "dni" neukaze a kkolko tehuliektini, pipi gratulujem!
ako ste sa mavali?
27. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janus, ved hej, majova tam je - ale baby a ja sme mali na mysli taku temu, kde nerozoberas furt len tehotenstvo, ale aj normalny zivot :wink: nieco take ako tu :wink:

sefi vitaj. no nacase, ze si sa ukazala :grinning:
27. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefiiiiiiiiii,ty kde si sa tolko tuuulala??ha ?som myslela sem tam na teba,ze co sa stalo,aa dakujem za gratulaciu :dizzy_face:
mavali sme sa tak,ze som sa chystala na umele v septembri,a hla stacila dovolenka,more slnko jedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty hovor :slight_smile:

martinka,napraskala som do seba este jeden rohliik,co ja viem,mozno odpadnem a mozno nie :grinning:
ja som mala poslednu ms 17.juula a cyklus mam zhruba 30 az 32 dnovii.babatko sme pocali 1. alebo 2. augusta,lebo len vtedy bolo milovanie,potom dosla mykooza :wink:
27. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, len pekne zostante tu, nech o vas vieme, ako grcate a co jete :wink:
aby sme vas nestratili z dohladu - vzory nase :wink:
27. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej shaari , aj ty???? moooc moc gratulujem!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Shaar ...presne takú .... ale my si na ňu počkáme, kým ťa kopne tvorivá múza :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma :grinning: :grinning: :grinning: hahaaaa
27. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa grckat nechystaaaam :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefi, aj ja brutus. :grinning:
mati, tak bude. casom :wink: obmedzujes nejake jedla?
27. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi si doma ? na PN? ja som si uzivala leto teplo , motorku, dovolenku, a
pracu,.... obcas aj sex hihihi celkom ste mi chybali :sunglasses:
27. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak ye brutus shaari, parada bomba super je to strasne sa z vas tesiiim!!!!!!
27. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj shaari, ako sa ma havkac?
27. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som prehnala - pipi...
to bude dobre, viem to...
ja len, co mam spravit, aby ste nas neopustili???
dobre je s vami a paci sa mi, ked to mozem takto casom s vami prezivat...
snad raz budu aj ine baby prezivat so mnou... snad...
27. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte tehulky najnovsie mam par otayok nechce sa mi citat dozadu.... lenoch som lenivy... :unamused:
kedy ste testovali,? kolko mate HCG? boli ste na sone?
27. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar, no obmedzujem... snažím sa jesť aspoň niečo - nič mi nechutí...od 1. tehu testu som dokonca schudla /cca zo 68-65kg/. lekárka mi odporúčila obmedziť všetko čo má veľa vitamínu A /pečeň, mrkvový džús ..../ a piť veľa vody. tak asi len to... no a našla som na nete nejaké bylinky čo by sa nemali.... Kávu som moc nepila, tak teraz ju nepijem vôbec, čierny čaj si sem tam dám...Ale myslím si, že všetko treba s mierou ....
Gynekológ povedal, že mám jesť na čo mám chuť, bábo si vraj vypýta čo potrebuje... Takže väčšinou skončím pri hrianke s lučinou... Predtým som žila na zelenine a teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak u mňa boli prvým príznakom prsia, bolia ma a už teraz sú mi niektoré podpsky malé ... :slight_smile: :slight_smile:

a ty Shaar, sa ako cítiš???
27. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,nevadi ved uvidime :wink:
ja sa napriklad nechystam zdrhnut z tejto temy,tu som pocala,tu kcem aj ..ved viete co,vsetko kcem :grinning:
puma urcite sa to podarii aj tebe,ked sa nam ,shaarke aj mne podarilo pri takych diagnozach :dizzy_face: ..mata neviem aku ma diagnozu..

sefinka,no super,ta tvoja motorka :slight_smile: davaj pozor :wink:
ja som testla v nedelu,neverila som tomu,az tri testy mi davali nadej,ze niesu pokazene,v pondelok mi to doki potvrdil ultrazvukom,ale este nebilo srdiecko,takze este cakam,ale v pondelok bolo hcg 5800 a v utorok 7800..zevraj pekne stupa... :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefi, ja to viem od vcera, takze si o nic neprisla a som len 12.DPO :grinning:
jella sa ma dobre, ale neviem, ako ju odnaucim skakat mi na brucho, kozu jednu :grinning:

puma, zivot je roznorody, tak ako aj my tu v teme a to sa mi paci! :wink:
27. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sefi, ak sa pýtaš aj mňa , tak testovala som 04.08. a v ten deň na sone nebolo ešte nič vidno. Potom som bola na sone 14.8. a to už bolo vidieť srdiečko a bábo malo 3mm...
HCG - neviem krv mi nebrali, budú až 16.9
27. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefi, ja nic. viac pijem, ale to priznavam euthyroxu. a smrdia mi nohy momentalne. to asi tiez nebude tehotenstvom :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem ci tento august nie je pocarovany..... pipi ja so testovala dnes rano..... boli tam slabucke ale boli...... :sweat_smile: :sweat_smile: no mam strach.....aby to nedopadlo ako po minule razy a moj doki ma dovolenku.... takye budem testovat a cakat ci bude ciarka silniet alebo nie..... nechcem nikomu nic hovorit a tak som navstivila vas !
27. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: :grinning: :grinning: ty si jaka uprimna :grinning: :grinning: mne smrdia len manzeloveeeee :grinning: furt si tak lahne,ze mi ich da pod nos :grinning:
pipi, jasné že vieme čo chceš .... aj my to chceme :grinning: :grinning: :grinning:
No a čo sa týka mojej diagnózy neviem čo to vlastne je/bolo. Cyklus/necyklus o dĺžke 45-50 dní bez MS a ovu ... Takže dôverne poznám agolutín, folikulometriu .......
shaarka :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok