• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
anax, a ja ta tu ockom sledujem, neboj :wink: :zipper_mouth:
http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt.html

idem ostrihat segru, hned som naspat :wink:
29. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ziadne nebolo, bolo treba drzat post bo muz bol vo stvrtok na spg. tak vies ako to chodi a predtym u rodicov na dovolenke to je take od veci :sweat_smile: a teraz je uz v robote...sak co budem vysvetlovat...ale sak nevadi netreba nam, cakam cervenu teda :wink:

pecienku na cibulke milujeeem zboznujem, ja este aj s troskou chilli:slight_smile:)

dnes som robila spanielske vtacky na dietno bez parky a slaninky:slight_smile:

ty si taka sikovna este aj strihat vies?
29. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax kde ako...ale v obchodich vecsinou sa robi od pondelka do nedele, sviatky piatky :grinning:
29. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ja mam rada :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel to hej v obchodoch a aj ostatnych sluzbach sa tak teraz uz bohuzial vacsinou robi :pensive:
29. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax pohodka :slight_smile:
ja som uz zvyknuta :slight_smile:
29. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostali sme od susedov tri pstruhy, to sa bude moj muz vytesovat...len nemozem ich zamrazit bo mam plny mrazak a do pondelka vecera neviem ci vydrzia cerstve v chladnicke :pensive:
29. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax podaruj niekomu
29. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darovane sa nema darovat, a zas na druhej strane my si na nich radi pochutname:slight_smile:)) len problem je v tom ze obaja budeme doma az v pondelok vecer....ale dala som odmrazit mrazak mozno ich tam este napcham :grinning:
29. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis, poradis si :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ale clovek si musi postazovat a pofilozofovat :grinning:
29. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu sooooooooooom
tak som rada, ze by ste si moju pecienku dali :grinning: he he he heeee :grinning:
29. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, daj k susede :grinning:
29. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo daj susede? :grinning:
29. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta soskeeeee, to uz tu nikto nie je?
idem sa machlit :sunglasses:
29. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar spat k tej od ktorej sme dostali? :grinning:

ja mam v mrazaku tri a pol kila kuracich pecienok, dakedy si spravime s muzickom fajnovku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam vyrazas vecer? na nejaky nealko zatah? :grinning:
29. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem na jednu juicy party :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme na micro.wilsonic a ide aj kamoska a ta sa isto bude pytat, ze preco uz nelabem hrusku a jak to, ze som si cely vecer nezapalila :grinning: stale sa rozhodujem, ci povedat, ze mam sracku alebo sa priznat.
ale myslim, ze tie moje dve ciarky v brusku si oznacenie "crevne problemy" nezasluzia. :grinning: :grinning: :grinning:
takze sa asi priznam.
no a MM nie je vyvenceny, uz sme neboli vonku vlastne 3 tyzdne. naposledy pred dvoma, na tej osudnej chate :grinning: takze ak ho bude tahat do krcmy, mam na vyber - idem domov a necham ho sameho? alebo sa idem producirovat a zas ma bez poharika a cigy ani nespoznaju... :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa neviem rozhodnut :rolling_eyes:
autor
aspon keby som sa mohla na soferovanie vyhovorit. ale byvame v centre a ja aj tak nesoferujem. :rolling_eyes:

flam, co ty na to?
29. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka povedz ze ta boli od rana hlava a mala si tableky preto nepijes :slight_smile: ale mozno cosi zatusia..ale ved je to skvele nosit v brusku malinkate prcka :slight_smile: :slight_smile:
29. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa asi vyhovorila na lieky napr. :sweat_smile: že niečo beriem, na čo sa nesmie alkohol.... a ciga? Čo ja viem... vyhovoriť sa, že nemáš chuť je asi dosť slabá výhovorka, že? :sweat_smile: Ale priznávať by som sa ja osobne nepriznávala... po skúsenostiach.... :pensive: Ja plánujem oznámiť ďalšie tehotenstvo menej blízkym osobám najskôr v nejakom 3. mesiaci :fearful: :pensive:
29. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ja by som urcite nepovedala, ja som zastancom toho ze dalsie okolie aj ked by to mala byt dobra kamaratka sa to nemusi skor ako na konci prveho trimestra dozvediet, uchranis sa ak by sa nebodaj nieco stalo ( v ziadnom pripade tomu neverim) kopu vysvetlovania a tak...proste nepovedala by som takto na zaciatku ze som tehu...povedala by som ze nemam chut, ze sa nejako necitim dnes na alko a pod. :wink:
29. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm... potrebujem nieco uveritelne... :unamused:
doteraz som sa na nic nevyhovarala. ak som brala lieky, skratka som nesla von. nikdy som nesla do podniku s tym, ze nepijem/nefajcim. :frowning2:
ale keby som si dala caj a povedala, ze mi je blbo, to by mi zhltli. :grinning: :wink:
29. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa cigariet tyka povedz ze proste si s tym sekla a ze od dnes nefajcis, nech ta podporia:slight_smile:)) a spoj to s tym novym zakonom co plati od septembra v restikach :grinning:
29. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax presne... dobrý nápad... vyhovoriť sa na to, že si sa rozhodla, že skúsiš prestať.... :grinning:
29. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zas na druhej strane... kamoska to oznamovala zhruba v takom case ako som ja. a to som sa cudovala. aj som jej povedala, ze naco to robi.
aj to sice oznamovat nechcem, ale ked sa niekto narovinu opyta, tak nedokazem klamat. bala by som sa, ze tym nieco pokaslem, ak nepriznam fazulu v bruchu.
a co sa tyka toho - keby sa nieco stalo - tak co uz. nehanbila by som sa povedat, ze co sa stalo. a nemam zaujem to tajit. mozno by ma lutovali, ale to by mi nevadilo. asi to zalezi od povahy.
napr. segra mi teraz povedala, ze sa strasne boji tesit. ze ju to az gniavi, ako sa boji, ze taka radost a stastie ze moze odist.
ale poviem vam pravdu, ze ja tomu malemu prckovi v mojom brusku verim. ked to bude stat za to, vydrzi. a ked nie, tak nie. nutit nikoho nebudem. nutila som, aby prisiel a on si vybral uplne iny cas a iny sposob. to hovori za vsetko. take to bude tvrdohlavec po mamicke :grinning: :grinning: :grinning: aj MM som povedala, ze chapem, ze je este skoro, ale ja to vsetko uz citim a prenasam to na bublinku. citim radost, smutok, hnev, stres, skratka vsetko. a ked citim, ze sa MM boji tesit, aj bublinka to citi. takze ja si nic nezakazujem a beriem to tak, ako to je. skore stadium tehotenstva, krehky zivot, ale co sa ma stat, to sa stane. moju fazulu v brusku lubim a sme kamosi. a davam jej to aj najavo. a nebudem cakat do druheho trimestra :grinning: :wink:

prepacte za ten roman, asi som mala potrebu to napisat :pensive:
29. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze shaar ty si v podstate uz rozhodnuta, proste nic ine nebude, ked sa niekto spyta povies to, lebo si sa tak rozhodla uz na zaciatku, ze klamat nebudes...tak vidis..ale aspon si si to ujasnila :wink:
29. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok