• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax treba trosku nakricat a vsetko sa da, teda aspon v t-mobile to funguje zarucene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni prosim? ja ??

anax, kolko ta vyjdu a na ako dlho ich mas?
29. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax zaruku ti uznaju, ved mas zaruku 2roky a neurobila si to umyselne :slight_smile:
29. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a preco nie?
29. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja nebudem to rozoberat na verejnosti, pisnem ti IP ok? :wink:
29. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak telekomunikacie su ina salka kavy ako taka optika, tam nemozem nanikoho nakricat a ja nerada veci riesim krikom, da sa aj dohodnut:slight_smile:

kupujem si trojmesacne, teda kazdy mesiac treba vymenit, avsak ja ich mam aj sest tyzdnov lebo zvyknem si ich len do roboty davam a ked idem niekam vonku cez vikend..

stali ma naposledy aj s roztokom okolo 28 eur... kupovala som cez kontaktne-sosovky.sk
29. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ok

anax ved jasne,ale ked nejde po dobrom,musi po zlom

babenky ja sa na dnes lucim,som KO,od 4:30 fungujem a uz naozaj nevladzem.

zajtra sa opat prihlasim,ked sa vyspim,teda ak mi to tu nase deti v domacnosti dovolia.je ich tu len cca 5-6?
takze asi tak
takze zelam dobru nocku a pa pa zajtra
29. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak anax to je za jeden par alebo za celu krabicku?..
ja mavam 3-mesacne ako ty..jeden par je na tri mesiace..
kupujem celu krabicku, kde su tri pary, cize ich mam vpodstate na rok, pretoze niekedy ich nosim aj 4mesiace vpohode..
a stoja ma 1200sk .. cize nejakych 40e (plus minus nejake drobne)
cize jeden par ma vyjde cca 14e (plus minus nejake drobne)
29. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel pockaj chvilku najdem ti presne tie co mam ja...

leni dobru noc dobre sa vyspi
29. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa leni, pekne snicky :wink:
29. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta stranka je presne naopak ako som to napisala vyssie, tu je link na tie co mam ja

http://www.sosovky-kontaktne.sk/2/32/soflens-59-6-sosoviek.html
29. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to su podobne ako mam ja, len ja mam trojmesacne jeden par a ty mas jeden par len na mesiac
29. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si na tieto uz celkom zvykla...a zas ked ty mas take, tak je jasne ze musia byt drahsie :wink:
29. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale aj tak si myslim ze vyjdu uplne vpohode, ako 1200sk na rok nie je vela..
a tiez uz som zvyknuta a celkom mi to aj vyhovuje, ked malo chodime domov, len uz mam posledny par a nestihala som si skocit jak sme boli doma teraz tak prinahorsom pojde tatik a vezme mi ich :grinning:
29. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne na rok je to uplne v pohode cena ono len ked to ma clovek naraz zaplatit zda sa mu to vyssia cena:slight_smile:

idem aj ja do hajan, dobru nocku prajem
29. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani ne, lepsie ako 3200 :grinning:

idem aj ja dobru nocku,,papa
29. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence, vyspinkane? ja som uz hore,po praci som pospala len hodku a tak uz som tu.
vecer to az take ruzove nebolo,lebo este o polnoci deti nespali a robili na chodbe brutalny krik,kym som tam nenaletela a neurobila ho ja.potom sa akoby aj ich rodicia zobudili a hučali do nich nech sú ticho.
no des prosste

cakam tu na Vas :slight_smile:
30. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ake deti?
30. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduca svagrina ma 2,to mensie uz spinkalo,teraz tu su svagrinie krsniatka, 2 deti,a 2 deti jej manzeloveho kolegu,ci co to on je,takze naraz tu hulakali 4 deti,lebo ta najvacsia sa hrala na facebooku, a kym som nenarobila krik ja tak si ich nikto nevsimal a robili si co chceli
30. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a to vy byvate seci spolu ci u priatelovych rodicov a tam aj buduca svagrina a ma deti na prazdninach ci ako?
30. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo. :dizzy_face:
kraaaaaaaaasna nedela. a krasna preto, lebo zajtra mam dovolenku. hned je to iny pocit! :grinning:
30. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shari...
ako si sa vcera zabavala??

ja som uz nahradna mama pre kocurika ten somnou spal, ten furt zamnou dolieza a ked neni pri mne tak skrieka :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som konecne v noci dostala mrchuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo, normalne kupel o pol druhej v noci che che :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, pravdupovediac, kosice a vychod vseobecne nevedeli roztocit taku akciu :unamused: skakat som nemohla, obcas pri nenormalnych basoch som radsej vysla von, lebo to so mnou vibrovalo aj vo vnutri a nemala som dobry pocit z toho. MM popijal pivko, tak bol vesely. potom som isla domov po jellu a prisla po ostatnych a isli sme este do nasho podniku. ale nastastie tam nikto znamy nebol (inak pravdepodobnost takejto moznosti je asi 0,05% :grinning: )
takze som bola uplne v pohode :grinning:
30. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej, nely, tesim sa s tebou. to bolo po kolkych dnoch?
30. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to je velmi zlozite,mi tu mame prenajate jedno cele poschodie,a kedze svagor ma stavebnu firmu tak tu ma svojich ludi ubytovanych.a medzi nimi je aj otec tych krsniatok,takze teraz tu byvaju,lebo prerabaju dom,a ten kolega tu bol,ten je tu stale,aj s detmi,tak preto ich tu bolo tak vela

shaarka tak to je super ze si sa bavila, parada
a priznala si sa?ci ani nebolo komu?
30. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari 41DC :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaj leni tak a ja premyslam ze kde to seci byvate takto pohromade :grinning:
30. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no o je cele take zlozite,ale ked nahodou ostanem tehotna drahy slubil ze sa stahujeme prec,aby som mala klud :slight_smile: pekne od neho
30. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni takt o je jasne, klud a sukromie nadovsetko :grinning:
30. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sukromie urobim zamknutim dveri,ale ten klud sa tak lahko neda pri tolkych detoch.
tak uz aby to bolo ze ideme prec :grinning:
30. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok