• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
jane, hej, rozoznavam :grinning: mas ovu? :wink:
10. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka - preto nikomu ni nepožičiavame...chichi.. iba sestre... tej chuderke neposlali minulý mesiac materskú a teraz na ňu čaká ako kura na zrno....
A držíme palce....
10. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, - to neboli pozicane peniaze. MM si ich zarobil, ale ten, pre koho robil, ma problem ich zaplatit. a nie je toho vela. lenze do oktobra ma dotycny vratit aj dlh a ten je o dost vacsi... takze ak nevrati tu smiesnu sumu, co si MM zarobil, tak sa obavam aj o to vacsiu pozicku...
niektori ludia su strasne ku..y :unamused: nechapem to.

inak videli ste film Grand Torino?
10. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka nie,bola som na poslednu injekciu vo stvrtok a na ovu si pockam cca 6-8 tyzdnov.A okrem toho mam tu vypoved a robim do konca mesiaca.A rysuje sa mi nova praca a tam asi tehu nepripada do uvahy.Takze ak dostanem tu pracu budem sa musiet dietata zriect.
10. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, a aka praca sa rysuje?
a co by ti urobili, keby si otehotnela? :grinning: hadam by ta nepotrestali... :confused:
10. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechcem este zverejnovat kym to nieje oicialne.Ale mala by som do dochodku pracu istu.Ide o to ze nechcu prijimat zeny lebo im hned otehulkuju.Okrem toho si budem musiet urobit skolu a mne hrozi rizikove takze asi tak.
10. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som musela reštart na pc urobiť... ale už som s5.... :sunglasses:
Aha shaarka.. toto sa stalo aj švagrovi tak dal výpoveď.... :frowning2:
niektorý ľudia naozaj sú .... to čo si napísala... :wink: i
10. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je taka divna doba.Nikdy mi na peniazoch nezalezalo a ani nebudu mojou prijoritou c.1 ale bez penazi sa neda prezit a okrem toho ist z UP na matersku tak ta bude uzastne vysoka. :unamused:
10. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to horšie bolo to, že šéf bol jeho kamarát a proste mu jedného pekného dňa jednoducho nedal výplatu aj napriek tomu, že vie, že majú 3 mesačné babatenko....
10. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - neboj, všetko to za teba vyrieši tam ten hore.... :wink: Ak máš predurčené bábätko budeš ho mať či budeš chcieť abo nie... :slight_smile: a ak nie, tak nie.. ale ako si sama písala minule, ešte stále nemáš istotu, že Ťa vezmú.... :wink:
10. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni najskor ta podvedu a oklamu najblizsi ako cudzi.a o to viac to boli.
10. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak moni pamatas co si dnes slubila? :wink:
10. máj 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej..už som na ňu pokukovala, ale neviem si predtsaviť válať sa po nej s tým mojím chrbátom... ešte stále to bolí.... ale už ju dávam dolu aby som si aspoň posedela na nej... oki? :wink: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidno, že hafanovi sa páči predstava fit lopty viacej ako mne... :grinning: :grinning: :grinning:
Aaale nie... ja sa teším...aj mrcha skončila (tento mesiac nejako veľmi skoro) a konečne si môžem aspoň poskackať... :grinning:
10. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak mm mi ju poumýval, Clejko sa troška vybláznil a ja už skackám... :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jeeee super.Ja som trosku posportovala s Bennym,potom pri sporaku,potom sme popolievali celu zahradu takze moze zacat prsat :grinning: a zakoncila som to cvicenim v posteli.Takze cvicit budem az zajtra v robote.
10. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aj tu by mohlo poriadne popršať aspoň jeden celý deň.... :angry: potrebujeme trávu na záhrade poppolievať poriadne :angry: :sunglasses:
10. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde sa stratila shaarka? :astonished:
10. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sekunda. Chabý pohyb tenučkej ručičky na ciferníku, ktorý človek sotva zaznamená. Okamih, ktorý sa stratí jediným nádychom, jediným vyrieknutým slovom. Človek má pocit, že je taká prchavá, že nestojí ani za reč. A predsa, zo sekúnd sa skladá život. Ony rozhodujú o našom šťastí a nešťastí, bytí a nebytí. V sekunde sa šťastie môže zmeniť na bôľ a nešťastie na pohodu.

No nie je to krásne napísané.....?
10. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám jeden článok a neviem ho nájsť :angry: :angry: :angry: wrrr
10. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee holky tady jeste nespite to sem rada :slight_smile:
10. máj 2009 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nathali :slight_smile:

Monika no ja som uz nasla vsetko co som hladala a mozem sa ti venovat naplno. :wink:
10. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozem sa do temy pridat ??ak nevadi
10. máj 2009 o 23:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa pomaly chystám bo mm už zalomil.. ale len sa chystám.. to ešte potrvá :wink: :grinning:
10. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte nejaké foto upraviť a potom dám do albumu a potom uk..oki?

Nathali - pridaj sa... :grinning:
10. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sedim doma a brecim jako male dite ten moj prave odisiel do nemecka ale to nie koli tomu som taka ubrecena vlastne ani nevim co mi dneska je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 23:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali prezrad nieco o sebe. :wink:
10. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co take konkretniho te zajima klidne ze zeptej :dizzy_face:
10. máj 2009 o 23:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Npr.kolko mas rokov,ako dlho sa snazite/nesnazite,ci mate nejaky problem mat babetko,co ta zaujima-hobby a tak. :slight_smile:
10. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok