• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
idete zaciatkom oktobra? no neviem ako s Prahou, ale nam sa osvedcilo ist v novembri do Londyna (3x bolo pekne pocasie) a teraz vyskusame oktober :wink:
18. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tak nejako....no tak na rozkvitnute zahrady som ani nepomyslela :grinning: :grinning: :grinning: a ak nebudu cechy v novembri tak potom na jar (ak sa dovtedy svokra s nami nepohada ze ju nechceme navstivit) co sice nie je pravda ale nestihame, kedze manzel ma volno len kazdy druhy tyzden....

a inak aj do toho pariza by som sla, keby to bolo len na mne :grinning:
18. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake je vase najvysnivanejsie hlavne mesto vo svete, kam by ste strasne chceli ist ale viacmenej viete ze je to pre vas nedosiahnutelne(ci uz koli financiam alebo inym veciam), ja by som sla do bangkoku, ale co ma teda najvaic odradza je nejaka fiktivna predstava ze budem mat strasnu smolu a niekto mi "pribali" do kufra drogy a tie potom na letisku najdu a pojdem do vazenia..no chapete taka predstava :confused: :grinning:
18. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky idem sa konecne osprchovat, chystam sa uz od rana, a potom pomalicky balit notasika, urobit nejake zmeny a tak
18. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - tak sa zatial maj
anax - ty brdo, to je predstava :grinning:
18. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som chcela ist do Havany alebo do Kapskeho mesta :dizzy_face: ale stacia mi aj hlavne mesta nasej starej dobre Europy, pomaly ich zbieram, ale vzdy skoncime v Londyne :grinning:
18. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej made, to mam este z detstva ako som videla film myslim s nicole kidmanovou ci s ktorou hereckou, ako tam ona mala taky osud, a z vezenia sa jej podarilo ujist len s pomocou myslim otca a toho hral sean connery...
18. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, pa, drz sa dievca, verim ti :wink:

anax, to si dala bohovsky priklad... ja viem, ze sa este raz vratim do Frisca (ja viem, nie je to hlavne mesto, ale podla mna je to najuzasnejsie mesto na svete...) a este mam sen Rio - kvoli karnevalu, ale tiez ma tam niekto moze zabit, ze ano? :wink:
18. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma - no to ta moze hocikde :grinning:
18. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak to bol film bangkok hilton a connery tam nehral...

puma no ja nemozem pomoct mojmu mozgu aby sa toho sprosteho pocitu zbavil..ale zdravy usudok mi hovori ze klin sa klinom vybija a raz tam isto pojdem ako na truc tej detskej predstave(strasidlu)

idem vygooglovat kde je frisco
18. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam ten Pariz i ked je to len tu hned :wink: alebo potom Las Vegas...ale to nie je tiez hlavne mesto, ale tam by som raz urcite chcela ist :grinning:
18. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nasla frisco v colorade, spravne? su to carovne fotky krasnej prirody...verim ze ti ucarovalo to miesto :wink:

dzou pariz a france urcite s manzelom navstivime, ked nie comu inemu koli gastronomii urcite :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa este raz rzlucit, sprcha bola super..
ked bude mozost, ukazem sa...tak papa
18. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sak teraz to mame len cez taku mlacku :grinning: ja by som tam chcela ist na svadobnu cestu :grinning: :grinning: ale kedy to bude to nikto nevie...
18. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelynka a drz sa :wink: zapametaj si ze nikdy nie je tak zle aby nebolo este horsie :dizzy_face:
18. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj tak som to zle napisala...ale sak chapes :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa nel a nech ti coskoro chybame :wink:
18. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ste si pokecali o inom a teraz sa vratim spat k tehulkovaniu . :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. :grinning: len srandujem :grinning:
18. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :grinning: :grinning: no mne ste chybali a to som tu vcera bola :slight_smile:
18. sep 2009 o 17:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu nikde nikoho??? :confused:
drahy mi zdrhol na trening tak ja ze idem klebetit a nemam s kym :grinning:
18. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu a tiez kukam ze na celom konikovy je nejak mrtvo :confused: tak co nellie dnes si neposielalaziadne grafy kolegom? :grinning:
18. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tebe som mala co povedat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nie nastastie nie.. :grinning: :grinning: ale dnes kolega rypol ze ako to vypada tento mesiac graficky :grinning: :grinning:
robila som sa ze nechapem aku grafiku mysli :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky baby uz asi vikenduju :sunglasses: :sunglasses:
ale ja by som toho mojho prizabila.. cakam na neho od pondelka ako kura na sopel a on nie ze by sa venoval svojej manzelke on ide na trening :rolling_eyes:
18. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja len tak zo srandy nellie :grinning:
nooo ale vrati sa na vecer, ci nie aby ste mohli snazilkovat... a co trenuje?
18. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sa vrati... :sunglasses: on hrava tu za nasu dedinu futbal, takze nic svetoborne... :grinning: :grinning:
a jasne ze budeme plodiť, ved sme naposledy v nedelu pred tym ako siel do anglicka... tak uz treba pavučiny povymetať :grinning:
18. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ze pavuciny :grinning:
18. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ved od nedele??? vies jak to tam musi vypadat?? nepovymetane :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,a ja mam co povedat od 3 augusta nic :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ale ty tam mas babetko.. tebe sa pavuciny neurobia :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, baby, aj ja to s kamoskami volam, ze pavuciny. a ze pavuci sa narobili a ze siet je taka husta, ze az. a povymetat, jasne... :grinning: :grinning: :grinning: my sme tiez nic, od 15.8. :frowning2: :angry: :angry: :angry: na to teda nie som zvyknuta!!
18. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok