• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipimiska to určite nebol pipík, ono pohlavné orgány sa vyvíjajú až v 16tt :zipper_mouth:
24. sep 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ťahám čiaru do postele, malá prestala kopať tak dúfam že už spí a ked si lahnem nezačne znova hrať futbal, lebo pravidelne poloha ktorá vyhovuje na spánok mne nevyhovuje je a zase opačne :grinning:
24. sep 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hold, uz sa budes musiet _ris_osobovat :grinning: :grinning: :grinning:
hehe

tak dobru noc
24. sep 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :grinning: to nepovedal doki,len znamy co videli foto :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ii ahaaaa som sa uz zlakla co to tam na vychodze za doktori :grinning:
24. sep 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip,sak ja viem :grinning: niesom blbaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. sep 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,na vychodze kcu len pipiky,lebo je tu viac zien,som minule pocitala :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip,dobruuu :sunglasses:
24. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ii idem aj ja uz do hajan, som utahany dako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka,si si ista ze si utahana? :sweat_smile: a to ja mam teraz co robit :grinning:
24. sep 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tak dobru noc a ja si idem nieco kuknut :slight_smile:
24. sep 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ii ani som si ne ista, ale uz sa mi akosi nic nechce..ani kukat na telku ani na kona nejako uz..aj zajtra je den _redsa
24. sep 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem kukat zone reality este bo davaju dake lekarske zachrany zivotov a to ja mozem..tak bru nocku.. _a_a zajtra :grinning:
24. sep 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ved hej,len ja som si zavarila teraz,vela spim cez den,ako mozem spat aj v noci :grinning:
24. sep 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak .a.a z.jtra n.ly :grinning:
24. sep 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ako sa mate?
Pipi co to tu vidim? gratulujem - vazne som bola dlllho prec z kona :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobre ranko, na zlepsenie nalady posielam cely komplet text "uja majstra textara zo superstar IVANA"
domu pijeme domu

Domu, pijeme domu
neni to nahoda, že unejdoho stolu
diví ase se diví
co je to za kluka že mlčí a nedziví
semi holsen lejspíš k smíchu
v tomle po tichu, úplné tichu
domu, to pije kolu
zaplat zanese a verajneho stolu
nejde, precte cho nejde
vrelinu čekam jako smidzulicu sveje
semi honce nlejsplíš k smíchu
v tomle potichu, úplné tichu

bridge:
toho to napadlo, táta sen zrzadlo
vidím, že brebený, poliby červený
pubují do očí,kratko hle zaskočí
slušim še nadechnout
hlaszeche poslechnout
šempí holce smíchu
vtomle po tichu, úplné tichu

domu, pijeme domu
neni to nahoda, že unejdoho stolu
lavu, stratil sem hlavu
lezliše neřeknu ta rozplivne se davu...
24. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :grinning: :grinning: :grinning:

puma to su genialne slovaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ten "black boy" nemal chybyyyy :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem, ci to tu niekto uz vcera nezavesil, ale nemam cas to tu hladat ani docitavat. musim makat, mam o 10.00 poradu a nemam na nu nic pripravene...
to je dobre, ze mi prislo info o tej porade vcera vecer???
:frowning2: vrrrrr
24. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Nellie nova fotka :slight_smile: este ze nemam sancu Vas docitat xixi :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak čo je tu nové ??? Dlhšie som sa neukázala, nestíham v práci som unavená a povinnosti sa mi kopia ... ešte k tomu aj dom.
V pondelok som mala "milý" zážitok, tehu nevoľnosť ma chytila primo vo veľkom nákupnom centre, stihla som dobehnúť na parkovisko, nasadla som do auta, ale viac sa to už nedalo, tak som len otvorila okno ... no hrozné... Bolo tam zopár ľudí, chudáci pozerali na mňa, hamba .... no ale čo už ...hlavne nech je bábo v poriadku ....
24. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette jej ty si ma este pametaaas???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to malinki su uz na svete??? rano som este mrkla to pasu a nemala si to prepisane.... :confused:
tak to gratulujeeeeeeeem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nepridas foto do albumu?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

puma to potesi... :unamused:
24. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie si myslis ze by som si nepamatala :wink: hej hej su na svete len som nechcela este menit pas :confused:
drobci su zatial v nemocnici lebo sa narodili o dva mesiace skor a foto pridam len mam novy mobil a tak este nemam sparov ane PC s mobilom :sweat_smile:
24. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scar!!!!!!!!!!!!!!!
ty si uz porodila??????????? to kde som bola 2 tyzdne?????????
no co, ako? pis!!!!!!
24. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nuz... dlho pises. :grinning:
24. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej sharka aj ty? gratulujem :slight_smile:
no 6tyzdnov som lezala na rizikovom v nemocnici aby sa predislo predcasnemu porodu, 08.09 mi o 11tej odtiekla voda, o hodinu som uz bola na porodnici a o pol druhej uz drobcov zo mna vybrali, rodila som cisarskym, deti su este v nemocnici lebo su maly, ale dnes mi Jurka uz prelozia z inkubatora do postielky a v inkubatore este ostava Tonko, ale uz papaju len mliecko odo mna a aj pekne priberaju, tak dufam ze ma o par dni prijmu k nim a potom si ich odnesiem uz len domov
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neska sme s MM zaspali - teda on. zobudili sme sa ked on uz mal byt aspon 7 min v praci. a ked odchadzal, este mal spuchnute oci a otlaceny vankus :grinning: :grinning: :grinning: chudaaaaaacik moj :grinning:
24. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scaaaaaaar, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: napisala si to sice strucne, ale hadam sa potom rozpises viac. teda nie potom, ked ich budes mat doma, ale teraz potom. :grinning:
v ktorom tt si rodila? a aku maju vahu? secko je ok?
nebud taka strucna, lebo som potom nervozna. :angry:

a hej, aj ja, brutus :grinning: v albume mam napisany roman, tak ku kavicke sa mozes unudit :grinning:
24. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda ku kakauku :grinning:
24. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zaspavanie mi ani nespominaj... ja zadriemem aj pri odsavani mlieka v noci a rano :grinning:
bola som presne 31+3, tonko mal porodnu vahu 1380g a jurko 1800g, teraz uz su pribraty, okolo 1500 a 1950g tak sa tesime, drobci su ok, zdravucky chvala bohu no a ja sa musim dat do poriadku, este beriem nejake lieky na krv a som chudokrvna ale nie je sa comu cudovat, porod sa trosku skomplikoval ked vybrali drobcov ale zijem a to je podstatne :slight_smile:

si precitam tvoj roman pri dalsom odsavani mlieka aspon nezaspim :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok