• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Dobre zelam dobru noc babenkam co idu spat a ja vas idem docitat. :wink:
13. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, tak drzim palce v piatok. aspon nech nieco zistia a nech daju nieco, cim by sa to odstranilo :wink:
len nech nepovedia, ze je zdravy! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame zajtra vysledky spermio, tak sa tesim. samozrejme aj bojim - ale ocakavam akykolvek vysledok. pri mojom (ne)stasti sa kludne moze stat vsetko.
dokonca aj to, ze vysledky stratili! :grinning:

idem aj ja off - dobru nocku :wink:
13. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale ste toho popisali :astonished: a uz tu nikto nieje.

nely zda sa to nedavno co si pisala,ze nech mi to ubehne ale trvalo to dnes vecneeeee.Este ze robim s kolegynou s ktorou mam o com pokecat.

Mala by som ist uz spat lebo rano vstavam ideme na nakup,potom domov uvarit obed a zase utekat do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

shari, ver ze toho ze povedia ze je zdravy a vsetko ide tak ako ma sa bojim asi najviac, lebo tot bude znamenat ze ziadna pomoc formou liekou neexistuje a bude treba zacat chodit k psychologovi co stoji nemale peniaze...
ale zase na druhej strane neverim ani liekom ak mu nejake daju, ze mu zaberu...uz bral kopu vitaminou a nic, ku koncu uz ich ani brat nechce,stoja mu na stoliku a zapadaju prachom...

jane, tak nech ti to aspoon dneska rychlo ubehne ked vcera neslo :slight_smile:

jaaaj uz len raz sa vybuvam a ideme k ujovi doktoroviiii :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo
14. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kočky
14. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau fly,
co mi na toto povies?
vysledky spermiogramu: astenospermia.

objem: 3,5 ml
viskozita: v norme
koncentracia: 122 mil./ml
pohyblivost: rychla progresivna: 13%
pomala progresivna: 22%
neprogresivna: 3%
nepohyblive: 62%
bunkovost: 4,0 mil./ml
morfologia: normalna: 14%
patologicka: 86%
- kmitavý pohyb.

a na spodku listka bolo: VERTE!
??? nemchapem.
na zadnej strane bolo: Dg.: kult. a PCK vyš. na vyš. uroinfekcie (neviem dobre precitat to slovo), pri negat. naleze event. po prelieceni kontrol. vyš. spermiogramu
14. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ahoj

poviem ti len tolko ze mate slabsi spermiogram, nieco podobne ako mame my ale vy mate celkom vpohodemnozstvo co my mame nejakych 5mil./ml..
drahy by mal ist na vysetrenie ci nema infekciu ktora moze oslabovats permijky...a ked nenajdu infekciu doporucia u nejake tabletky na zlepsenie a po nejakych mesiacoch sa ide na kontoru ci tabletky zabrali lebo nie..
14. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik, nely.
tak co mam tomu mojmu naordinovat? taky je zavaleny pracou, ze sa ani o svoje vysledky nezaujima. a ja nemam trikrat naladu mu volat a do telefonu povedat, ze nic moc...
:grinning:
14. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari, tazko povedat co mu naordinovat..
mali by sme s vysledkom zajst k lekarovi ktory vam doporucoval spermio, ci uz to bol urolog alebo tvoja gyndoska to neviem a on vam z povie co dalej, popripade vam doporuci liecbu...
14. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj shaari...tak vyraz astenospermia znamena-ze mate znizenu pohyblivost spermii...koncentracia je ok..ale morfologia mi nesedi...lebo normalna je 14% a 86%patologických je dost nedobry vysledok...urcite nech zajde za urologom a nech ho vysetri na uroinfekcie-dobre by bolo aj na chlamydie...
14. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo
14. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj shaar,nevyznam sa v tom ja :sweat_smile:
14. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik fly.
takze za urologom. no ten bude nadseny, fakt. som zvedava, kedy sa tam dokope.

aaaa toto som chcela - ze uroinfekcie su ine ako infekcie? ze ci to nemoze suvisiet s tym, ze bol pohryzeny psom. asi nie, co?
14. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly pracujes?
14. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari myslim ze uroinfekcia je nieco ako kvasinky u zeny :wink:
fly co ty na to?
14. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel-kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne saty :slight_smile:
14. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mimo :grinning:

shari, podla mna maca nic nevyriesi..
pockaj na vysetrenie u lekara, nam maca a ani Cem M nezabrali
14. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nepracujem uz som prisla z prace :grinning: mam skratenu prac.dobu kvoli skuskam na statnice a bud.tyzden mam dovolenku.Shaari-uroinfekcie su infekcie pohlavneho a urologickeho systemu...cize hlavne sa tam zahrna bakterialny zápal mocovych ciest..a tie mozu sposobovat aj chlamydie ktore mozu poskodit aj plodnost muza..Nely kvasinky sa u muzov neprejavia na spermiach...u nich je to len zápal predkozky a zaluda..to len u nas zien sa to tyka posvy a vnut,organov
14. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo inac ako dovolenkujes? :wink:
14. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, na jeden sup ste "odovzdali" 3,5 ml, to znamena 427 milionov spermii, z toho mas 13% so super pohyblivostou a dobrou morfologiou, takze pri jenom milovani sa do teba dostane 55,5 miliona kvalitnych spermii :slight_smile: ked to takto rozdelim na drobne, nie je to az take zle, hm? :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ked sa potvrdi nejaka uroinfekcia, tak ma asi picne. potom uz nic nechapem.

nely, a preco myslis, ze maca je na prd?

inak ja mam dost naprd naladu. :unamused:
14. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly da sa.... :slight_smile: idem sa napapkat......hermelin so zemiacikmi a salatikom...mnam :slight_smile:
shaarka mrzi ma ze mas zlu naladu....ako ti ju vylepsit?
14. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ale to je len na vysvetelnie, ze ej to nieco PODOBNE ako u nas kvasinky nie?

shari, tieto infekcie sa daju liecit, preco by ta malo picnut...

a preto si to myslim, lebo moj MM ju uzival a nepomohla ani o jednu spermijku viacej a ani chut na sex po nej nemal, ako to kazdy ospevoval..
14. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja porobit daci, teda zacelit ranu na stene co som urobila a nafarbit si helmu a uvarit veceru drahemu :grinning:
14. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari pockaj co povie urolog...mozno to nebude az take zle ako sa ti to teraz zda..
14. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,zachvilu sa idem chystat....ale este som tu :slight_smile:
14. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale patologicka morgologia 86% bleeeeeeeeeeee
no ved nic, sa na to vyspim a necham tak. aj tak nemam ovulku, tak co sa tu toto - ondiem :grinning:
14. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok