• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jane nic :grinning:
12. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem o chvíľu spať :grinning: vstávala som 5.15.... takže je síce ešte len 19.44, ale ja už som mŕtva žena :grinning:
12. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,ja kukat panelak,potom kukat keby bolo keby,manzel mi zachvilu navari hovadzi vyvar a kukuricu asi budem tiez tiskat a samozrejme popritom lezat :dizzy_face: :grinning:
a vy???????
12. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,to koli meraniu bt?? :grinning:
12. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nieeeeeeeeeee :grinning: kvôli vstávaniu na vlak do trápnej :rolling_eyes: :grinning: práce
12. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee aj ja by som si dala kukuricu :dizzy_face:
12. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte, tak som domkaaaa..vystrihana, ale superne to urobila, sikovna baba :grinning:
12. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely na krátko si išla? :confused:
12. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len tak na skok...som si vas docitala :grinning: ....flam, krasne ciarisko - v stredu sa drz, ja sa chystak k dokimu vo stvrtok....pozeram, ze sme obe junovky a aj lenocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja sa este chystam k sporaku dovarit polievku na zajtra, malicka uz spi a potom hor sa na vyhodnotenie Superstar :slight_smile:
12. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam no nakratko ako nakratko..na mikado po bradu..ale superne to ostrihala..
12. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam,jaaaaaaaj :grinning:
jaaj do prdele aj superstar ide :sweat_smile:
ano junovky uz mame,takze sa caka na julovky :grinning:

caf nely,mas foto??
12. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nemam, len teraz som dosla domov, robim veceru narychlo a ideme kukat superstar, ked sa podari, zajtra mozno odfotim :slight_smile:
12. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty monky si jun?

no pekne sa to rozrasta
12. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no vidis, ja som rada ked niekto sa upokoji ked mu poradim...mna to stoji trosku casu a par piísmen ale niekomu to dá pokojnú dušu :wink: takze sa tesim ked niekomu poradim...moja ja tiez som ho nezmenila lebo som si povedala ze moznmo si lepsieho nenajdem a mozno len horsieho...akoze prave toto sa mi nepaci ze bud si vysetrenie musis ziadat alebo zanho este aj zaplatis mastnu sumicku :unamused:
ja som zvedava co mi povie v stredu...dteraz som ale zacala citit akoby take svrbenie asi mykoza mi klopka na dvere...mozno aj preto som krvacala ze mam oslabnutu posvu os mykoz a stale od tych capikov co mi vyzieraju posvu...ale aj tak pojdem nech sa nato mrkne pre istotu...
12. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ano, myslim ze 13.11. ...aspon podla tejto stranky http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7
12. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, 13.6....kde som nabrala november??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki baby idem aj ja kuk superstar a potom sup do postele.Ja pre zmenu vstavam o 4.15 :grinning:
flam kraaaaaaaaaasna dialnica :slight_smile:
12. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky to je v pohode
a tu na kona si to nedavas?
12. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,kazdopadne si od nehotreba ziadat vyter a nie len tak na slepo dat cipky,on ma velmi oblubeny ten macmiror,uz mi je z toho smiesno,nic ine rok neberiem iba to :grinning:
ja som tiez mala niekedy po styku krv,ale len taku zmiesanu s vytokom,viac menej len ruzovkaste..tiez asi z oslabenia,ved to nieje mozne kazdy mesiac,alebo kazdy druhy nejake cipky,dokelu..
12. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,ja ti radim tolko neprenasat :grinning: :grinning:
dam, jasnacka, ale az o par dni, ked mi to doki potvrdi na 300% :grinning: ....potom to zverejnim :wink:
skusala si si nahodit datum posl. menstruacie aj na tej stranke? sedi ti to? kedy si mala posl. menstruaciu?
nesedi, podla nej by som mala byt uz 8tt ale podla ultrazvuku menej
dr. tak povedal
nebol este plod ale len dutinka
12. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ta dnes som prvykrat s trihala našu havu, myslim ze celkom slušne, som dobita jak kon a hladna, idem papat
12. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinika
zelam dobru chut,ja cakam na draheho s vecerou
12. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme s drahym kuk aj na kociky
12. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dakujem uz spapane, ale ako sa poznam do hodiny budem zase hladna hihi dam si este hrušku aj včera som si dala ale nepomohla som isla hladna spat
12. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda,ja uz nejdem cakat som hladna tak idem jest sama :frowning2:
12. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi papaj ne že umries od hladu
12. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile:

shaar videla si tu drzost..??!!!! :angry: oni vyhodili reneho :frowning2: :frowning2: :frowning2: mne ho bolo tak luto a pritom ten japončik spievat nevie.. to je take nefer... :frowning2:

a z bab mala ist paulina - sice mne vyhovuje ze vypadla Lancoška ale uznavam spievat vie...a konecne chraplana craftovka vypadla... :sunglasses: :sunglasses:

ale ten rene.. to je nefer :frowning2:
13. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, hura konečne mi dosli korunky za 7,8 mesiac, si sef dal nadčas
13. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok