• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby tak to je sila, a je syry su dobre, sak z mlieka vapnik nie?
to je divne
13. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo so syrami??? nemam čas čitat spat, akoze ja kaslem na tie rady čo by sme mali a čo ne, ked som v knihe čitala ze ziadne pasteky, konzervy, keksy kupovane a bla bla tak reku a čo mam jest????
13. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tam ide o to dozrievanie syra leni nie o to ze su z mlieka :wink: ale aj tinika ma pravdu keby si sa mala riadit podla toho co nemozes v tehu co pisu na nete tak nejes asi nic
inac kde je dnes shaarka??? a vavus???
13. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,no hej obetujes,ale ked zacnes citat co mas obetovat,tak ja neviem ci to niekto vobec dodrzuje :sweat_smile:
syry skoro ziadne ani karicka,sunky nie,udene nie,rama veto...nie,zivocisny tuk coo je maslo nie,kava nie,niektore caje nie,konzervy nie,huby nie,sladkosti nie,exoticke ovocie nie atd :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika niiiiic mame zit zo vzduchu :grinning:
13. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak uz som napisala co si aj tak o tom myslim :wink:
13. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hlavne ze sa hovori ze mame jest naco mame chut a zbytocne si to neodriekat
no nie??
13. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja jem vsetko - okrem tych plesnivych syrov - to som pocula, ze sa nema a prestala som pit kavu - bojim sa rizika potratu....tu som prestala na celych 9 mesiacov pit aj pri prvom tehu.....a alkohol, samozrejme :grinning:
13. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to vsetko prehnane ked si das trosku z hocicoho tak nemoze uzkodit podla mna aspon.. :wink:
13. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kavu nepijem uz dlho, alkohol? ja radsej soferujem
a plesnive syry som nejedla vela
ja skor taku klasiku emental, a eidam
13. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez vysadim kavu ked budem tehu... alkohol to je jasneeeee
13. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kava mi len dobre vonia takze pohodka
to si dam radsej kakao, mnamky
13. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja som vasniva kavickarka - ale povedala som si, ze sa v tehu kavy vzdam....ale poviem vam, obcas mi to da zabrat, ked citim tu vonu :grinning: ...tak ja len Caro a ranajkovu kavu - v tej by som spala, mnaaam
13. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky tak ano vasnive kavickarky to budu mat asi dost tazke
dokazem si predstavit
13. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som dost kavickova ale tak prejdem na cajik a kakavko :dizzy_face:
13. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, pipi a beriete aj nejake vitaminy? myslim z lekarne a tak...
13. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cajik uz pijem,ten pre tehotne, same bylinky takze len zdrave veci
13. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne dnes pisala kamoska ze mozno pride na zaciatku novembra ma kuknut len tak asi na 3-4 dni tak vianocne nakupy uz spravi sak sa jej to aj tak oplati a aj pokecame tak jej napisem asi cely zoznam cajov co mi ma priniest :grinning:
13. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej aj ja chceeeeeem posli aspon fotkou :grinning:
13. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem :confused: ja mam poslat fotkou :confused: co asi mi nietko stoji na kabli.... :sweat_smile: :confused:
13. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten caj, obal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a kyselinu listovu neberies? ja som zacala brat Femibion 800 - tip mi dala kamoska, ktora je tiez tehu...jej to odporucila sestra - magistra v lekarni, vraj sa najlepsie vstrebava ...tu je to pekne vysvetlene

ja som si to kupila s tym, ze budem brat este ako netehotna a 3 dni na to som zistila, ze som tehu

pytala som sa aj v lekarni, ze co mi este odporucia k tomu a povedali mi, ze nic, lebo to je zatial najlepsie na trhu..a ma to aj vselijake vitaminy...ale aj to dost stoji
13. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze tu je to pekne vysvetlene ...a ziaden link :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....takze tu :grinning: http://www.femibion.sk/index.php?pid=femibion800
13. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja si pockam na lekara a uvidime co on povie ci nieco treba brat
13. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zo vzduchu hej? to povedz mojmu zaludku, sak za posledne dva tyzdne jem kazde dve hodky, a aj tak mi je zle od hladu
13. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika tak ale ty uz mas narok jest kazdu 1,5hod
aby ste neboli hladni
ja este ani nie, este je priskoro,ale unavu citim kvalitne
13. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sak v pohode, ale tu bolest zaludka by som si rada odpustila, sak to je dačo hrozne, ani spat nemozem potom
13. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :grinning: :grinning:

monky,ano beriem tiez ten femibion 800,aj ked je cenovo narocnejsi pre istotu ho beriem koli tomu vsrebavaniu kyseliny :wink:
myslim,ze ine vitaminy niesu potrebne,ja pijem aj magnesium on rozsiruje cievy,aa teraz uz aj ascorutin,ale to je len koli tomu hematomu :wink: a este mi pichaju b12 ale to tiez len ja musim :wink:

lenocka,urcite zacni brat nejaky preparat s kyselinou listovou..na to cakat netreba,naopak on sa ma zacat brat este pred otehotnenim :wink: :wink: \kyselina je strasne dolezita proti rastepu chrbtice babatka,takze urcite ber..bud baby calibrum,alebo cistu kyselinu listovu,alebo femibion 800,on je najdrahsi,ale zevraj najlepsi..keby ze sa ti nahodou nemoze kyselina vstrebat,tak zevraj femibion je zaruceny na vstrebavanie :wink:
13. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato tema sa uz pomali meni ta tehulky. :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko babule...
co nove? my uz mame skrine a police, tak sa tesim ako jojo, ujovia boli velmi sikovni, vsetko zmakli za tri hodinky... este stale sa nam vsetko do toho nezmestilo, takze pokracujeme v stadiu Lunik, ale uz len z polovice - aj to je pokrok :wink:

mam od rana zaludok ako na vode a dost ma napina... a to dnes mame firemny vecierok vecer, a tak som sa tam tesila. ak ma to neprejde, nikam nejdem :frowning2:
14. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok