• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aha tak beriem spät :wink:
14. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc :wink:

No uz som si aj objednala u draheho, cestou z prace sa zastavi v jednom podniku racionalneho stravovania, velmi chutne, a hlavne zdravo tam varia. Myslim ze McDonald sa vola ten podnik :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaveeeeeeenka ty si cleeeeeeeeeen
14. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ako jasne treba tak rozmyslat,len ja mam zo sebou taky problem,ze pred tyzdnom som mala haskusky s kapustou a s udenou krkovickou,pred troma dnami som mala fazulovu s udenym kolenom a nemozem teraz kapustnicu s udenou klobassou :sweat_smile:

no ale tak som sa asi rozhodla uz na beton ze bude kolozvarka a niekedy o tyzden kapustnica..

inac ja neviem prist na chut mc donaldu,niecim m ten podnik odpudzuje :sweat_smile:
14. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,aa inac ako ti dopadol moc??
14. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no to este neviem, kultivacia je 5-7 dni...
V piatok si idem pre PN, tak sa popytam....

No ja milujem taketo fastfoody - hamburgery, langose, hranolky s tatarkou, bagety, juj, slinka mi vybehla a konecne si mozem dopriat, lebo ja mam taku postavu/metabolizmus ze len prejdem okolo klobasky a uz mam kilo navyse....Takze si davam pozor na to co jem, v normalnom zivote, ked sa chcem zmestit do velkosti 38 (a je to drina)
Ale - teraz to neplatiiiiii vyhovaram sa ze to nie ja, to prcek chce :grinning: :grinning: :grinning: kila navyse sa budu riesit potom...
14. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav teraz treba jest na co mas chut ale s mierou
tak ako aj ja
14. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,ja mam tiez rada fasfoody,ale take slovenske jedla napr v optime..si naberies sama co kces a kolko kces :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to take su v optime? mnaaaaaaam
kamoska tam chodi casto a furt to spomina
musim tam aj ja ist, chceme ist do bj na kociky tak mozno vtedy urobime taku cestu okolo :wink:
14. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak skoro :fearful: :fearful: :dizzy_face:

lenocka,noo je taky jeden,ale len koli nemu sa ti tu neoplati prist :grinning:
a preco tak daleko na kociky?
14. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa mi pacia, tak z pp to nie je az tak daleko

a dobre ceny

www.e-kociky.sk
14. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, kde snezi?
som pred chvilkou bola s jellou von, vzduch vonal snehom, ale zacalo prsat.
tak kde snezi? :confused:
14. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar skoro vsade na sk
poprad, zilina
14. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale pipi je kosicanka :grinning:
14. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a vy nemate kosice rozdelene na vychodne a zapadne? :grinning:
14. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: práve idem od lekárky... tehotenstvo potvrdené, máme jednu machuľku :grinning: , kabelku plnú liekov a ďalšia kontrola až v 9tt :frowning2: :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc a v tom BJ myslis ze je aj predajna? Mne to pride len ako e-shop.... Inak krasne kusky a za dobre ceny tam su :slight_smile: Mne sa velmi pacia vzorovane kociare :slight_smile: s kvietkami a tak :grinning:
14. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemám fotku machuľky :rolling_eyes: lekárka mi nedala a mne bolo trápne pýtať machuľku :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ahoj
takze dutinka bola? :wink:
to je zaklad
ja mam kontrolu za tyzden

vavenka netusim, chcem tam volat, ci budu take ako ja chcem na predajni aby som si ich pozrela, a kuk
vies istota
su tam 2 pre ktore som dost odhodlana :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam no to su skvele spravy, hlavne ze je machulka tam kde ma byt a nech pekne rastie :slight_smile: a ake lieky ti dala? :confused:
14. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave Utrogestan a Duphaston... a mám brať aj kyselinu listovú.... čisto jak "narkoman" :sweat_smile:
14. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka nieco také ako máš ty v albume som dnes videla na ultrazvuku :dizzy_face: lekárka to zmerala a povedala: 5tt :grinning:
14. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Utros aj Duphaston? Zaujimave...
No ja beriem len Duphasotn a listovku + co som krvacala tak aj ascorutin som brala....
No super, tak uz len nech fazula rastie do krasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam odpisujes???
heh
som zvedava ake lieky ja dostanem a ci vobec
14. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave hej, že utrogestan tam dole :sweat_smile: dvakrát na deň, Duphaston 2x na deň a kyselinu listovú 2x na deň... povedala mi, že budem takto podchytená liekmi až do 12 týždňa, že ani v nemocnici by mi nič viac nedali :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ma poslala, že sa mám objednať na hematológiu pre istotu k nejakej doktorke Krotkej :grinning: Vave, nevieš kde ju nájdem?
14. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flami to je v ktorej nemocnici?
Ja chodim do novej k Dr Hulikovej.....
Tu na Rastislavke nepoznam hematologov.....
14. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave lekárka mi vravela, že je v Starej nemocnici, len netuším kde je tam hematológia :sweat_smile: však to má milión pavilónov
14. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,no vidis :dizzy_face:
super,ze ta poslala aj na hematologiu,mna tiez gyndos poslal na hemosku a poviem vam,ze mu za to dakujem..inokedy posielaju po dvoch potratoch,do vtedy to neriesia :confounded:
ja chodim tiez do novej..dr.benovej :wink:
14. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pochvalim co musim brat :grinning:
takze,2krat denne duphaton,2krat denne ascorutin,2krat denne dicynone,1krat femibion,2 krat denne magnesium,teraz raz za tri tyzdne b 12 injekcia,aa macmiror cipky do posvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok