• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nieeee ja len ked vidim ze ste tu same tehulky naco budem otravovat ved vy uz mate ine starosti ovela prijemnejsie nez ja äle som tu s vami rada
18. okt 2009 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je?
18. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer tety bety :slight_smile:
dnes som mala velmi nabity den ,najprv som vela spala,potom som pozerala angeliku a potom nevesta na uteku a potom som bola kuk v optime sa som si kupila svetrik co sa viaze nad brusko a take ako keby satky z upletu ci co to je ,zmesti sa do nich aj velke brusko,ale daju sa nosit aj teraz :dizzy_face: a este prechodny kabatik,ktory vyuzijem este chviilu,lebo to nieje na poriadnu kosu,ale tak kraasny je :dizzy_face: a este gate :grinning:

idem si vas citat ..
18. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korculu = korculuje :slight_smile:
18. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaale nat.
inak netyka sa to len teba, ale som strasne smutna, ze otehotnenim viacerych kociek sa ostatne zdekovali, ako keby to nevedeli predychat, ako keby sa nedalo kecat o inom, nielen o brusku... viem, ze problemy spajaju (hlavne tie s otehotnenim), ale ked sme sa tak "netovo" skamaratili, tak je hlupe sa odmlcat len kvoli tomu, ze niekto tehu uz je a niekto este len bude... :frowning2:
18. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaary ja to predychat viem a vobec mi to nevadi ja vam to moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc prajem ale niekedy ma pocit ze neviem ako sa pridat do temy
ale snazime sa stale tak uz by sa to mohlo podarit :slight_smile:
inak baby ako ste zistili ze ste tehu myslim mali ste nejake pocity?alebo vas nieco bolelo???lebo kamoska mi vravela ze ked bola tehu tak mala pocit ze ma zapal nieco ju bolelo
18. okt 2009 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeziiis, leona dala, super!!!
18. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som ju akurat nepocula
18. okt 2009 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leona to fakt rozbalila :slight_smile:
Nath ja osobne nic zvlastne :wink:
18. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, kedze som otehotnela na prvu ovulku po milion rokoch, tak nemam s cim porovnavat :sunglasses: ale mna po ovule strasne bolelo brucho, ako v prvy den kramov, bolo to velmi neprijemne. a aj prsia. ale neviem, ci by som sa citila rovnako v LF, ked by som tehu nebola, to fakt neviem :slight_smile: mozno ano :sweat_smile:
18. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma asi kazda zenska uplne inak no ja duafam ze uz ms nepride priatel mi vravel dnes aby som kupila testik ma nabada a to chcem este vydrzat
18. okt 2009 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a jak si na tom? ktory DPO?
18. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali,ja som necitila nic,dokonca v case menstruacie som si aplikatorom zavadzala liek macmiror a ako som ho vytiahla tak na nom bola krv,tak ja ze uz dosla,na druhy den spinenie a potom zas biely vytok,ale myslela som,ze len meska,ako niekedy meskala...
aa so shaarkou sme sa bavili o teplotach,merala si rano bt,aa ku veceru zas saskovala z teplomerom tak som zacala aj ja,tak som zistila ze mam zvysenu teplotu aaa tak ma napadlo,ze vecer jak sa budem vracat pripita z baru,skocim na pohotovost po test..manzel sa so mnou pohadal,ze zase si robim nadeje a ja ze,,cosi pipik?,,ja len tak zo srandy..aa za 2 sekundy tam boli dve palicky :dizzy_face:

shaarka,pulz ma byt v netehotnom stave od 60 do 80 aale v tehu neviem,ja som mala u doktorky 88 za min. :wink:
18. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
potom asi ok, 88 je aj moje cislo :grinning:
18. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj dievcata boli dnes akt dobre :slight_smile:

No nic, idem drichmat, zajtra idem do prace, uz poslednykrat asi, takze si budem musiet privstat :sweat_smile:

Bru noc :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som len 24 DC no tak uvidim casom no nie??ale ani ja si uz nerobim nadeje radsej
18. okt 2009 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, dobru :dizzy_face: tak prijemny pracovny den, posledny na dlhy cas :grinning:
nat, nadej je tu vzdy :slight_smile:
18. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je tiez pravda :slight_smile: ale radsej na to nemyslim baby uz vsetky spite???mne sa este stale nechce
18. okt 2009 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, pipimiska by mala prist :grinning: ja sa uz tiez poberiem. dnes som si sice poobede schrupla, ale zas sa citim mizerne. a povedala som MM, ze od zajtra zacinam serioznu PN. ze uz nic take, ze budem nieco robit, lebo som doma. nie. peniaze dostavam za to, ze mam robit nic. tak od zajtra robim nic :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa aj ja pojdem rano musim do prace a rano sa mi nikdy nechce stavat :( a to este musim stihnut sprchu a umyt si hlavu :slight_smile:tak zajtra vecer papa
18. okt 2009 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :grinning: skoda ze som vas zasa raz nestihla :grinning: ci?
18. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by tiez zaujimalo ci to bolenie brucha - už pár dní v kuse s kratšími prestávkami ma bolí by ma zaujímalo či to je PMS alebo tehu. občas mi ta bolest vystreluje ako ihličky do krížov - neviem čo si myslieť. test si budem robit asi najskor až v sobotu.
ale už som sa nejak ukludnila- čiže už neblaznim ako včera :sweat_smile:

dobrú nocku :slight_smile:
18. okt 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja testujem az v piatok alebo v sobotu ak dovtedy nedostanem ms ako vzdy :unamused: boli ma v podbrusku skor pichne sem tam a mam citlive prsia ale to mavam pred ms stale tak asi nie som tehu ale dufam ze mozno... :pensive:
18. okt 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna par rokov boleli pred ms prsia aaa boleli aj teraz,ked som si myslela ze ms dorazi,ale po par rokoch nedorazila..co znamena,ze tehotna mozes byt,ale aj nemusis..
niekto bolesti v podbrusku pocituje,ja som mala len take bolesti ako kazdy mesiac na ms...takze ziadne ine priznaky,co znamena,ze ak by mi ms nemeskala,nemala by som pocit ze som tehotnaa :wink:
18. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ahojte som sa zabudla pozdravit :wink:
18. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipimiska,veru tie prsia bolievalu pravidelne pred ms,ale v podbrusku ma boli len v den ked uz dostanem ms a este aj krize a teraz ma zatial nebolia no neviem teda :confused:
18. okt 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spiruanka,aa kedy mas dostat?
19. okt 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v stredu alebo najneskor v piatok 25-28 nikdy neviem to je nahorsie,ze neprichadza presne tak neviem ani kedy byva ovu :unamused: graf mi vyznacilze 15 dc ale neverim tomu velmi myslim,ze bola skor.
19. okt 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. bre ranko :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

no co hovorite na superstar??? :wink: baby boli fakt genialne.. ja som dnes zvedava kto pôjde... :sweat_smile:
mne by nevadila istvancova a obavam sa ze pojde konvickova...
a z chalanov mam tip - lacko a machala...
no som fakt zvedava... :sweat_smile:
19. okt 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, ja po dlhsej dobe z prace :slight_smile:
inak vooobec nelutujem ze som PN, tie ranne vstavania su otras :sweat_smile:
Shaari hod mi pls do IP ten urologicky caj, co pouzivas, skusim este tuto kuru pred ATB - dnes je to zas brutal :rolling_eyes:
19. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok