• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nellie :grinning: :grinning: :grinning:
Ale dnes tu vladne nejaka sexi atmoska :slight_smile:
Shaari ja som sa uz dlhsie chcela spytat, ale vzdy som zabudla, ty si v kontakte so Slnieckovou? Co je s nou? Ked teraz zasvietilo slniecko, som si na nu spomenula...
30. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli mna tiez minule napadla slnieckova.... :wink: ona sa tak vytratila od tialto od kedy nastupila do tej novej prace...a nemala by uz aj pomaly rodit??? :sweat_smile: :sweat_smile:

ja mam prave prudko vyzivny obed.. - pražene arašidy.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie som s nou v kontakte... som jej niekolkokrat pisala IP, ale nic.
a mam silne podozrenie, ze ma na koni iny nick. :grinning:
a ktovie, ako to dopadlo s tym tehotenstvom. v kazdom pripade je skoda, ze tak zmizla :frowning2:
30. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved ona tusim tak zvlastne ostala ten prvy krat tehotna, mne vtedy pisala, ze pouzivali kondom...neviem.
Nellie tak to je fakt vyziva :slight_smile: Ja som vcera nerobila "Vavenkine" zemiaky, idem az dnes, lebo sme mali navstevu a uz sa mi nechcelo...takze dnes som len o polievke! Nechce sa mi nikam ist a ani si objednavat, chcem mat rychlo hotovu robotu a co najrychlejsie odtialto vypadnut!!!
30. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky... ake su to vavenkine zemiaky? ... inac ako sa mate? ja uz mam maliarov pred pivnicou tak to teda vyzera ale nejak sa im nechce...
30. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobree ranko ,hned taak na rano dobre som sa pobavila :grinning: :grinning:
mne tiez trpne jedno zapastie ked spim,ale to preto,ze si ho sama vykrucam pri spanku :grinning:
idem si ja ranajky urobit a potom b12 pichnut do zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie co je to mastodynon o ktorom si pisala v grafoch?
Dzou Vav tu vcera davala recept, su to pecene zemiaky, ktore prekrojis, vydlabkas a donutra das bryndzu a anglicku slaninku, dochutis kminom myslim a navrch platok masla a das zapiect do skla...
30. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne trpnu nohu ale aj ruka lebo an nej spavam tiez mam ruky pod vankusom a lezim na brusku
nellie,ty si nemala mat volno??
dzou fakt?co teplota este klesla?
jeej to moze byt dobre, akurat ze bryndzu nezozeniem hm ale aj s nejaky syrom to moze byt mnam ci nie?
30. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neklesla ostala rovnako, ale to som zaspala hodku takze asi mala klesnut tak som preistotu robila test a nic :unamused: ale tak co uz...
pipi a ty ako sa mas? zase si tak ''skoro'' vstala :grinning:
30. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli hej dobre si to pamestas so slnieckovou ona tusim mala MA a potom hned v dalsom cykle
otehotnela.. :sunglasses: a je fakt skoda ze sem uz nechodi... :unamused:

shaar myslis, ze ma iny nick??? :confused:

pipi - no volno som mala ale v stredu.. :wink: dnes "poctivo" makam.. :grinning: :grinning:

a bubli mastodynon brala vavenka a ked hodila o nom toto info tak ma to zaujalo a asi to objednam...
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/mastodynon-pil-14938.html
30. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,hmm,mrzi ma to,aj vavenka carovala,ale asi neje dobra bosorka :wink:

:grinning: ja som dnes musela skor vstat,musim stihnut sestricku co mi ma pichnut b 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taka som nachladena,ale len rano ked sa zobudim,cez den nic,cudna diagnoza :sweat_smile:
a dnes som preskocila na 16 :dizzy_face: taka mala radost :wink:
30. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je hej uz 16tt no uz sa ti to zacina kratit :grinning:
30. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou do kelu a ja uz som tak myslela ze maliari pridu o kšeft tento cyklus... :unamused:

pipi co spavas pri otvorenom okne?? ti fukne na prdelku a rano si nachladnuta potom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nellie aj ja som si myslela ale asi este potrebuju prachy za malovku :grinning:
no pipi to ja ma bezne ze rano smrkam a kycham a potom uz nic... a takto to ide asi aj niek.rokov..
30. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mavala tiez kedysi v casoch mojej mladosti vzdy vecer a potom aj rano nadchu a plnu postel "šnuptichlov" vzdy :grinning: :grinning:
a ked mi mama zmenila periny za antialergicke tak mi to uplne preslo... ja som to mala z peria.. :unamused:
30. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau babky, u mna sa uz asi zacinaju hlasit chute :grinning: ...idem sa pustit do tohto - ale bez kopru
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18244
30. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je brynzdovnik zboznujem... no dnes ideme do svk obchodu tak sa budem modlit aby mali bryndzu :grinning: modlite sa aj za mna nech ju poliaci vsetku nevykupia :angry:
30. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,tak skoro? :sweat_smile: ja este vzdy nemam chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dzou,tak skvelee,to budem mat niekolko rokov? :grinning:
nellie,teraz spat pri otvorenom okneee?ako mam v nicku ze som pipi,ale to je len prezivka :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. no to nehovorim ze si pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no urcite nebudes mat niek. rokov ja to mam a nikto nevie preco :sweat_smile:
30. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chute stale :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, aj moja mamka ma rannu nadchu, ona to vola, ze alergia na pracu (teda skolu, lebo je ucitelka).
takze kazde rano nechava za sebou po byte papierove vreckovky a trva to uz roky, odjakziva :unamused:
myslis, ze to moze byt z alergie na periny?
30. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chute? pipi, ziadne? a co masko, koconina? haaaaa? :grinning:
vcera mi MM urobil krupicu, mnaaaaaaaam. no ale ked som sa dozvedela, ze z pol litra mlieka, tak mi zabehlo a posledne lyzicky som uz nevedela dojest, lebo som si pripadala ako nenazranec :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne shari mm je uz napokraji s nervami kde vsade najde servitky :grinning: ... no neviem ci na oeriny ja som tusim na svk mala aj protialerg. a aj tak som to mala ono to skor asi bude ta alergia na pracu :grinning: a tiez som studovala na ucitelku tak to mozno bude z toho :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
30. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to len sem tam ma chyti :grinning: ...dnes som sa uz realizovala - malá chcela kysnute palacinky a ja mam chut na ten bryndzovnik...esteze mm je v praci :grinning:
vela toho teraz pri nej nestiham ked je chora...je dost mrzuta :unamused:

dzou, ja sa uz modlim

frezie, tesim sa s tebou a SRDECNE BLAHOZELAAAAAAAM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tetusky :grinning: ..
30. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, uz deväť? :grinning: uuuuuuu :dizzy_face:
dzou, moze byt :grinning: :grinning: poviem mamke, sa bude smiat.
a ozaj, uz spinis, ci preco si pisala, ze maliari su pred pivnicou? §
a puma ked ma volno, ani sem nepachne? asi vyspava vcerajsiu opicu :grinning:
cau anax, co taka malovravna? :grinning:
30. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax...
monky ty si uz 9tt :confused: to ako zbehlo...
30. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax
30. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok