• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tu na 9tom je hmla jak v onom...
ale je pravda, ze som v 5rzke.. :grinning:
20. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma skoro porazilo ked som to uvidela. no a ked som si to precitala... ze ma svoj balicek chipsov a cokoladu :angry: tiez ma to rozculuje, lebo ten pes potom nevladze ani dychat.
Moja obludka papa tiez vsetko a dvakrat denne a tiez nepribera. Ale to bude asi tym, ze vonku beha ako blazon.
Pumi tvoj tiez rad beha, ci je taky pohodovy aj vonku?
20. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma ty robis v Petrzalke? Ja tam byvam :slight_smile: Ja pracujem v Ruzinove a tu je slniecko ako v jari. No umrem a to sme v jednom meste :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, adam je ceretisko vonku.
strasne ulietany a hrat by sa chcel vkuse...
bez vodzky ani na krok!
no vidis, tu je hmla ako v prdeli... hej, robim v 5rzke, ale snad tu nebudem dlho, davam tomu este rok... max...
20. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to by si nasi havovia rozumeli :slight_smile: Najhorsie ale je, ze ked sa rozcerti a hra sa, tak potom som jej ukradnuta :grinning: Chvilu trva, kym ma zaregistruje, zastane a pozrie na mna pohladom ,,jaj to ma ty volas... uz musim prestat???" :grinning:
20. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adam VOBEC nepocuva vonku. ten je uplna mimoza. preto som mu dala spravit na obojok znamku s jeho menom a cislom na mna. keby sa nahodou niekde stratil... ak by ste ho niekto nasli, povedzte mu, nech zavola domov :wink:
20. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi ja som svojej dala urobit gravirovanu znamku s menom a tel. cislom ako ty. Lenze to cislo mi minuly mesiac vypli, takze jej teraz hovorim, ze nech sa neopovazi stratit, kym si nezaplatim fakturu :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak toto nie je moj pripad... v tomto som zodpovednejsia, keby som mala rozky tlacit, faktury zaplatim...
20. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi ved aj ja sa snazim zaplatit vsetko hned ako mi dojde faktura, ale minuly mesiac to akosi nevyslo. :frowning2:
Ale dnes som to uz zaplatila cez net, tak uz sa moze stratit. ale nech sa neopovazi! :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi tak v tomto sme podobne...mne este nikdy neprisla upomienka od operatora...ja neviem ani ako to vyzera :grinning: zato moje okolie je pravidelne bombardovane smskami!
20. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, stane sa.
boze, mne sa tak chce spat... :pensive:
mozem ist domov?
20. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Staci ti povolenie od nas??? :slight_smile: Tak mozes.
20. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nestaci kua. to bola len basnicka otazka...
na nu netreba cakat odpoved... :confounded:
20. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do kedy si v praci? Este dlho?
20. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este asi hodku
20. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja... to zvladneme :slight_smile: A potom ma caka nakup asi v Lidl. A netusim co dnes budem varit :unamused:
20. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam, ci znasilnim chlapa do obchodu dnes alebo az zajtra po nakupe na trhu. este neviem. mozno ked pridem domov, tak odpadnem, na vecer vyvencime adama a zapadneme prachom... uvidim..
20. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ho musim donutit do obchodu dnes, lebo zajtra mame nabity program a to by som ho uz nikam nedostala :slight_smile:
A co take idete kupit na trh? Iba zeleninu ovocie...
20. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky aj my ideme na nakupy, uz mam zoznam na A4 :slight_smile: Neviem ako to vsetko postihame, vikend vyzera byt plnyyyyy
20. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak tvoj chlap ked uvidi ten zoznam bude mat radost, co? :slight_smile:
A co planus na vikend, ze ho mas taky plny?
20. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ano...jeho bude porazat, ale tak mame navstevu, tak treba cosi nachystat :slight_smile:
Dnes mame nejaku akciu vecer, zajtra navstevu a klasika upratovanie, varenie, pranie...zienka domaca :grinning:
20. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne take, ziadna zelenina ani ovocie. to uz je pomrznute. pravidelne tam vajicka kupujeme, kvety do vazy nemam (take za 1E od babicky), zrnko (rozumej tekvicove jadierka solene :wink: ) a nieco mozno u madara z maska... skvarkovu pomazanku, tlacenku, alebo take nieco... uvidim este co bude. a pomotat sa. ahaaaa a este kyslu kapustu kvoli tym jaterniciam, co pecieme v nedelu :wink:
20. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj tie zrnka z trhu milujem :slight_smile: A tiez si skoro vzdy kupim kvetinku od babicky lebo mi ich je straasne luto. Ked tam sedie v zime s ubohou kytickou lucnych kvietkov za 1 E :unamused:

Bubli neboj chlap vydrzi. Kup mu nieco co ma rad a pekne to s tebou vydrzi na nakupoch. Ja to tak robievam, lebo moj rad nakupuje iba elektroniku a strasne rad nakupuje cistiace prostriedky do domacnosti :slight_smile: Ale co sa tyka jedla a tak, tak to vecne ofrfle. Tak mu kupim croasan a pekne poslucha :slight_smile:
20. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz stastne doma, obzrata...
chvilu vypnem a vecer s kamosmi von. udajne...
20. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby som tu nechybala aspon vas takto dopredu pozdravim :grinning:
prave som do seba natlacila tlacenku s cibulkou a s octom,fajne :dizzy_face:

inac hruuuuuuza posledny cas,niektore ani na skok nedojdu :unamused:
20. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pipi ta vies uz nevladzeme
20. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,teba jedinu chapem,ty urcite stojis na chodbe,pobalena a cakas :grinning: jak ti faaajne :dizzy_face:
21. nov 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...a coze, tu dnes nikto nie je alebo len nikto nechce napisat prvy??? :grinning: Hm???
21. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bubli :slight_smile: . Ja som tiež až teraz dorazila, ráno som iba nakukla a potom sme bolis pesíkom v prírode. Teraz trocha kuchtím a pobehujem :grinning: . Lenuška sa chystala na rybičkovú výstavu, puma do kina a ostatné dievčatá tu dáávno neboli (ak nerátam tie dve nočné sovy včera večer - pipi a tiniku :grinning: ).
21. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ozaj, Pumi spominala, ze idu o 14,00...aj Lenka.
A co je so Shaarkou, chce chvilu od nas oddych? :slight_smile:
21. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok