• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tini dalsia zodpovedna tehulka... :wink: :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie veru veru
21. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy, hádam ešte dobehnem :slight_smile:
21. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som sa dnes vyhrazala MM, ze nejdem fotit. ze kym ma nepoprosi. ale uprimne! :grinning: :grinning:
jaaaj, mame to doma tazke :unamused:

s tym fajcenim nie som az taka frajerka, lebo fajcim sice uz od 18tky (preboha, 13 rokov!!!), ale mne sa nechce ist fajcit napriklad v praci, ze sa obleciem, poviem kolegyni, ze idem na cigu, zojdem 3 poschodia, vyfajcim pred vchodom sama jednu cigu a idem naspat. a takisto sa mi nechcelo fajcit, ked bola vonku kosa. tak asi nie som taky ozajstny fajciar. ani rano mi nechutilo. len ked som mala nervy :grinning: takze v praci som takmer vobec nefajcila, ale zato ked som dosla domov, tak som si dala, k alkoholu isli krabicky jedna za druhou... cize ciga na relax, k alkoholu alebo od nervov. ale zavisla som asi nebola. od dietata by som teda neodbiehala...

ale aj moja byv. gyndoska povedala, ze fajcenie nie je az take strasne - ze ak by som fajcila strasne vela pocas celeho tehotenstva, tak by babatko malo nizsiu porodnu hmotnost, ale ze nejake velke riziko nehrozi. a ze si mam radsej zapalit, ako keby som mala byt v strese. toto mi povedala. tym ma sice potesila, ale ja som bola uz odjakziva rozhodnuta, ze s tym seknem hned ako najdem // :grinning: (povodne som chcela prestat fajcit po prvej ovulke, ale nepodarilo sa a vecer pred pozitivnymi tehu testom som este stiahla liter vina a krabicku cigariet :grinning:
21. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můžu prosím poprosit o radu co si o tom myslíte?mám asi 16 dní zpoždění menzes,vždy mám pravidelnou po 28dnech,dělala jsem si test asi po dvoch dnech zkousim a porad negativní,v uterý půjdu na gyndu,ale do té doby mě asi tefí,myslíte že můžu byt v tom nebo jen takové zpoždění a zbláznení hormonů?od srpna neberu antikoncepci,děkuji za odpovedi
autor
nellie, asi som mala s tvojou svagrinou rovnaku gyndosku :grinning:
daska ja som este 12dpo mala len / na teste, az 15dpo boli dve aj to slabucke takze mozno ti stupa hcg velmi pomaly ako mne
21. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika:dekuji za odpoved,taky me to napadlo :wink:
21. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uklidnila jsi me,nechce se mi verit ze se nam to podarilo(možná)
21. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasha nie je zač
a ja som tiez neverila a to sme sa snazili rok, ale ten mesiac som mala ine starosti a fak sme neskusali vela hihi
21. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dasha, a od srpna si mala tiez pravidelne 28 dnove cykly? pokial MS meska 16 dni, tak sice mozes byt tehotna ale svedci to o oneskorenej (alebo zatial ziadnej) ovulacii :unamused: tak drzim palce
21. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka:ano porad mam pravidelný cyklus 28 dní a o mimi jsme se pokoušely v dove me ovu,tak snad to vyslo
21. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem kukac bobule, babule :slight_smile:
21. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,je to natacene v mém rodišti,tak kukej na tu nedheru :wink:
21. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,
tazka opica dneska... ale raz za cas to treba. reset...
vidim, ze ste to tu celkom rozbehli vcera... :wink:
shaar, bola si nakoniec na tej akcoske? (necitala som vsetko, ale take nieco som postrehla...)
22. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale dobre ranko slecinka :grinning: daj si vela vela citrusovych plodov a vela vela vody...ono to pomaha :slight_smile: ja si vtedy zmykam citrony
22. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa stalo, sme sa cpala C vitaminom este po prichode domov.
aj Ibac sme si dali, takze nasledky su tlmenejsie... :grinning:
padruh isiel sportovat, ja stale v pyzame, pred telkou...
a nechce sa mi nic. este ze som si na dnes vymyslela bezrobotne jedlo na obed - relativne :grinning:
22. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je bezrobotne jedlo? Aj ja scem take varit :slight_smile:
22. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaternice :wink:
zapnem ruru, do jenskeho skla umiestnim kyslu kapustu a na nu jaternice a peciem :wink:
22. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmmm to nic, jaternice nelubim...idem cosi aj ja vymyslat :wink:
22. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte padružky... :grinning: :grinning: :grinning:

pumi takze tazke rano, čo??? :wink: :grinning:

ja mam dnes od varenia pokoj, maminke sa nechce do kostola tak prevzala sluzbu za mna.. :grinning: :grinning:
pecie kura s ryzou.. klasika... :sunglasses:

drahy mi zdrhol hrat sachy a poobede ide do Nemecka takze dneska si ho teda vôbec neuzijem uz.. :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam bezrobotny obed - navarila som včera :grinning:
22. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tini, vy ste sa ako "vynasli"?? :grinning:
co dobre si varila tini?
inak, ty by si uz nic nemala robit!
len doma sediet a cakat na signal :grinning:
22. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
akcoska sa vcera nekonala, nebolo s kym ist :unamused: a nakoniec nesiel ani MM, ma prekvapil, ze prisiel zo svadby uz o 02,30 :slight_smile: a este dobre, ze som nanho na tej akcoske (ako prekvapko) necakala, lebo by som sa nedockala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rano sa MM nechal uprosit na chlieb vo vajicku, je mi fajne tazko, ale spokojne :dizzy_face:
a pripbrala som pol kila! teda este stale som v minuse oproti predtehotenskej vahe, ale polkilecko mam od zaciatku tehu navrch :dizzy_face: sa tesim.
MM povedal, ze asi som chudla z tuku okolo vnutornych organov, alebo inak na mne nevidno, zeby som schudla :grinning: a musela som dost :rolling_eyes:

odvcera kura na smotane, dnes okrem vysavania a umyvania kupelky nerobim nic :slight_smile:

nellie, ja by som MM nepustila ani na krok - v den, ked odchazda, by sa mi musel pekne venovat :slight_smile:
puma, gratulujem k opici, uprimne zavidim. a nielen ju, ale aj toto secko co mas v jenskom skle :grinning:
bubli, som zvedava, co budes kuchytit ty :slight_smile:
a tini, ako mozes tolko stihat a vladat, ked mas take brusisko?
a rada by som s tebou pokecala o predporodnej priprave, ci si chodila cvicit cviky na porod. ci s muzom, ci ste nieco platili, ci si nechcela dulu, ci si uz zbalena a co mas zbalene a milion inych veci :slight_smile:
22. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, chleba vo vajci, mnaaaammmmm
ja ti zavidim ten!
opica je svina, skvrka mi v bruchu aj ked som prezrata.
mala som na ranajky huspeninu s octovou cibulou, smrdim ako tchor, stastie, ze padruh je prec a mozem si robit co ja chcem. aj adama mame este na prazdninach u mojej mamky, takze asi nevenciiimmm :wink:

shaar, ty si predpokladam stale na PN, mohla by si chodit aspon na nejake tehotenske cvicenie? kamoska chodi na jgu pre tehosky a pochvaluje si.
ako vyzerate s bytom? deje sa nieco s predajom?
vidis, ze ani ten tvoj nie je taky zly, kedze sa zodpovedne vratil nacas k svojej nabuchanej zene :grinning:
22. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko teda uz asi aj bliziaci sa obedik :confused: som dnes pozadu
22. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam chleba vo vajicku, to som nejedla 100 rokov... :wink:

no shaar ved on uz aj obanoval ze sa este minuly tyzden slubil ze pojde hrat - to este nevedel ze pojde v nedelu na jazdu a isli hrat do mesta na 2 autach a on sa slubil ze vezme v nasom aute dalsich sachistov, tak uz sa to nedalo odvolat, lebo by sa nemali tí 4 ako dostavit... no co uz narobime... ved v utorok bude doma, takze to nie je az take strasne... ja uz som zvyknuta :unamused: :sweat_smile:
a ved vcera sa povenoval - teda v ramci moznosti nakolko som stale s nainstalovanou vlochajdou :grinning: :grinning: :grinning:

som bola trocha vylepsit kura v trube a ponatierat ho riadne cesnakom... :grinning: :grinning: mama sa mi smeje ze dobre ze ten cesnak nepcham aj do kolačov už... :grinning: :grinning: :grinning:

pumi takze mas dokonaly oddych este aj od vencenia si dnes oslobodena :sunglasses: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko sweet... :grinning:
22. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma fazulova polievka s udenym, cez tyzden vareny veeelky hrniec a tarhonove rizoto varene včera :grinning: takez som prelezala doobedu pri telke hihi este kym mozem mozno uz posledna nedela taka fry
22. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie , zda sa ze mas dobru naladicku to je fajn :slight_smile:
22. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok