• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
juli, foto do albumu, napis nam a este povec - vydrzis byt ticho do 24.12.? :grinning:
11. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliiiiiiiiiii gratulujeeeeeeem... dalsie potvrdenie ze zazraky sa predsa len deju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je nadhera toto... budete mat prekrasne vianoce.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v tejto teme sa deju len zazraky :dizzy_face: :dizzy_face:

az zalozime novu mali by sme sa toho drzat v nazve

flam, ale aj tak keby ze to ma cele odstudovat externe..plus predpokladam ze skripta a ine vydavku nie su nejake male
juli juli... pripravila si sa o stresy z pozorovania tmavnúcich čiarok :grinning: o to väčšia radosť to musí byť, keď absolútne nečakáš pozitívny výsledok a odrazu sa na teba škeria // tučné palice :grinning:
11. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem tomu uverit, idem kupit este jeden test, aby som si potvrdila
ja som taka rada ze som sem dosla medzi vas... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja chcem taky zazrak..... tento mesiac viem, ze nie ale nebuduci by som ho brala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juli nekupuj, urcite ta tento neklame :wink:
11. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a juli, mas pekny babyvak v albume, aj ja mam podobny :slight_smile: sa na to tesim strasne :dizzy_face:
11. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som na tvojom mieste asik hned telefonovala manzelovi :sweat_smile:
a nemoze sa test myslit? Myslim ukazat ze som tehu aj ked nie som?
juli ja si myslim to iste co anax.. ze urcite budu na kazdom teste co si kupis... :wink:
ale ja by som robila to iste.... pokial by som nemala aspon 3 rôzne znacky nechcela by som uverit... :grinning:
11. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli v kombinacii s grafom a testom ktory si si robila poobede sa urcite nemyli :wink:
11. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej zavolaj na svoju gynekologiu a objednaj sa na vysetrenie co najskor :wink:
11. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli, no este mozes mat cystu :grinning: :grinning: :grinning: ale ked mas seriozne silne dve kolajnice, tak je to urcite mini fazulka :dizzy_face:
11. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cysta to urcite nebude :wink: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli je zasa ten pripad, kedy to vyslo akurat ked to najmenej cakala... :grinning: :grinning: :grinning:
strasne vela bab poznam co otehotneli bud tesne pred laparkou alebo pred IVF... :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba ak taka cysta ako raz v panelaku povedal bajza svojej pacintke, ze pani x tak vasa cysta, co vam diagnostikoval vas lekar, sa za sedem mesiacov narodi :grinning: :grinning:
no kolajnice su to riadne, ziaden duch :slight_smile:
a ukazalo sa mi to hned ako sa pruzok nasal mocu
11. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vtip anaxamon
juli no vidis tak ziadne pochybnosti :wink:

anax to si ani nepametam ze bajza taku cystu diagnostikoval... :grinning: :grinning: :grinning:

inak baby pozeravate odsudene???? mna vcera tak nastvali s tym poslednym dielom.. to mam akoze cakat az do marca?? :angry: :angry:
jul tak to je jasné :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli to mas riadne hcg, a tehotenstvo..neminaj peniazky na dalsi test, objednaj sa na gynekologiu a oboznam manzela (teda ja by som nevydrzala asik ani pat minut pri takej novine mu nedat vediet :sweat_smile: )
autor
heheheeeeeee
joj jak sa tesim
juli, aj ty sa tesis?
alebo sa tesime my vsetky viac ako ty? lebo ty si v soku a nezmozes sa na slovo? :grinning: :grinning: :grinning: a zacinas sa bat, ze CO TERAZ?! :grinning: :grinning: :grinning:
No ja som bola podla poslednych vysetreni, co mi robili pred 3 tydnami v centre asistovanej reprodukcie uplne v poriadku aj hormonalne aj podla sona. To len moj manzelik ma velmi malo a lenivych spermousov
nel nepozeram, nechytil ma ten serial dajako moc

no a to diagnostikoval ked akurat bol cerstvo v tom sanatoriu :slight_smile:

jul dufam ze som ta pobavila a nie nahnevala, co by som nerada :sweat_smile:
11. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet :dizzy_face: :dizzy_face: Teším s ao to viac, že tuším nejakú podobnú náročnú dg ako máme my... :grinning:

baby, ja som študovala tri roky externe zadarmo a dva denne (tiež zadarmo :grinning: ). A kedysi dávno som už externe, resp. individuálne študovala, vtedy ešte nespoplatňovali nikde nič.
11. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis juli a jedna nebola az taka leniva a zatulala sa...sak shaarka s akou diagnozou otehotnela, precitaj si v jej albume :wink:
autor
juli, a aky mal spg? vies cisla? hodnoty?
A je jasne, ze v CARe ti povedia taky vysledok, aby z toho mali prospech :angry:
no ja sa stale nemozem spamatat. A mas pravdu sharka, teraz sa bojim, ze co ak sa nieco stane, asi sa dam vypisat na PN :slight_smile:
11. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok