• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pipi no ahoj.. teba som 100 rokov necitala.. :grinning: :grinning: jeeeeeej ake mas krasne bruško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vies ako to urob s tym vysavačom pre maminku??? lebo ja som chcela objednat mojej mamine z Tupperware taky super krajac na cibulu, ale bude az v januari, takze vytlacim foto toho krajaca a pod to napisem mamine, ze dodany bude az v januari :grinning: :grinning: :grinning: cize dostane len ako keby "poukazku" pod stromcek do obalky.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

no my sme v sobotu aj tak nepokupili vsetko co sme chceli... mne strasne liezli ludia v obchodoch na
nervy... :sweat_smile: v pokladnach rady.. a mala som fakt uplnu nechut sa v tom nakupnom centre vyskytovat, tak som nabehla asi do 4 obchodov a sli sme prec... :grinning: :grinning: ale aspon sme v NAY kupili segre zehlicku a nemali vôbec dobre sedvičovace, tak sme si nekupili :frowning2: :frowning2: a v dračiku som kupila krsnatam autodrahu a malemu synovcovi krasny traktor s vlečkou - to bude radosti :dizzy_face: :dizzy_face: najviac ma bavi deckam kupovat... a MM som kupila krasny bordovy pulover :dizzy_face: :dizzy_face: a este segre super kabelku Adidas a mali na ne 70% zlavy, tak ma vysla 8 Eur.. no nekup to :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ahoj
ty si aka sikovna, ja nemam nic nakupene,a po dohode sa tento rok darceky nekupuju
takze "o starost menej" len mam z toho az depky
14. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko...
nellie, dobre ste obisli :wink: co sa stazujes?
ja mam po vcerajsku uz asi vsetky darceky... boli sme ocinovi kupit taku vec kutilsku a kupili sme si aj stromcek uz... velmi sa z neho tesim. kupili sme zivy v crepniku, nie velky, ale normalne na mna volal v tom obchode, aby som si ho domov zobrala. tak je zatial na balkone. cez vikend ho ozdobime vnutri a na troch kralov znova pojde na balkon...

a piekli sme vcera, linecke a medovnicky. a kamoska doniesla medvedie labky a kokosove pusinky, takze na vianoce mam napecene :wink:
14. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni... :slight_smile: :slight_smile:

hej, citala som ze setrite na svadbu... no aj my sme si povedali ze tento rok az takeho bohateho "jeziska" robit nebudeme ako po ine roky... kedze nas v najblizsich mesiacoch caka kupa nabytku do bytu - co teda tiez nebude najlacnejsia zalezitost... takze dufame, ze to pochopia... :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme minuly rok mali az hriesne draheho, takze tento rok skromnosti neuskodi
jediny komu cchem nakupit je brat, s nim som malo, a pri jeho tazkostiach, on sa vzdy tesi, je to nase vecne dieta
aj ked ma 24rokov
14. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pumi... no ty si na tom ovela ovela lepsie.. ty uz mas tusim aj pobalene vsetky darceky... :wink:

ja este pojdem mamine nejake pyzamo a knihu ku tej poukazke, ale tu v nasom meste nerada nakupujem, tu prd maju :confounded: ale snad nejake v Slovenke kupim, tam vzdy mali celkom slusny vyber...

a takze ty mas aj napecene... :sunglasses: :sunglasses: ja som objednala 2 skatule zakuskov cez znamu mojej kolegyne, uz to tak praktizujem asi 4 roky, lebo ona pecie super - ako od maminky a v skatuli je vzdy aj 16 druhov tak sa s tym nemusim prplat... lebo moja mamina pecie bezlepkove, ale ved aj tie su dobre a my so segrou si este suhajdy urobime... :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni, ani u nas to nebude nejake nakladne, kedze som byt riesila. ale som rada, ze to mam z krku a nemusim sa zapodievat dalsimi vecami, uz len stromcek ozdobit, navarit polievku, nachystat salat a rybu a hotovo :wink:
14. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prave vcera v posteli s MM bavili ze sa netesime na vianoce... :sweat_smile:
ja som si fakt myslela ze tento rok uz na milion % budeme v nasom novom byte a to bola taka krasna predstava minuly rok na vianoce a prd makovy... a este som si myslela ze uz bud budeme traja alebo budem tehotna a ani to nevyslo.... :sweat_smile:
asi mam nejaku predvianocnu depku tusim... :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak stromcek nas caka buducu stredu, sa tesim
budeme mat prve vianoce s drahym spolu
tak sa vytesujem
a ostatne sa uvidi
pridavala som fotky z 3D ak by ste chceli vidiet
14. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, mozme si ruky podat. my sme sa vcera doma tak zvrieskali (s mamou a bratom), ona sa rozhodla zrusit vianoce... nemam slov... kvoli otcovi...
je to na dlho, ale zobralo ma to... ja vianoce ako take nemusim... fakt...
ja dufam, ze mne to s padruhom vyjde a na buduci rok uz budeme na vianoce sami. pripadne s bruchom... to by bolo najidealnejsie...
14. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zamakajme, o chvilu mame tisicu stranu :wink:
14. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pekne foto.. chutná je ta kde si mrňa cmula palec... :grinning: :grinning: :grinning:

jeeeej ze tisica strana.. tak podme na to... :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dakujem
najprv si cmulal celu rucku, a potom len palec
sme sa rehotali lebo spal, tak sme ho budili
a neukazal sa
takze stale nevieme co to bude
14. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :slight_smile:
Som tu dllllhoooooo nebola. Ako sa mate???
14. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ani moja svagrina nevie... ona ma termin 16.5. a tiez isla sklamana zo sona.. ony sa teraz s druhou svagrinou strasne pretekaju az mi idu na nervy.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
fakt dobre, ze som neostala aj ja tretia tehotna zarovno s nimi lebo by ma vystrelo z nich.. ony su strasneeeeee ako take pubertacky.. obidve maju rovnaky termin pôrodu takze sa budu porovnavat uz asi do smrti.. :grinning: :grinning:
uz ako keby som to pocula - "a moje uz sedi, a povedalo prve slovo, a samo cika ... atd. atd. atd.. :grinning: :grinning:
teraz svagrinu co uz ma 2 rocneho syna stve, ze druha caka dievcatko - lebo svokra ma uz 6 vnukov a 1 vnucku iba, takze obidvne sa usiluju o to aby to bolo dievca.. hrozne s nimi :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sme mali o com tocit.. co hovorite na vcejasiu superstar???

akurat hra na funku - lady gaga tak ma to napadlo... som myslela ze Chodur sa tym potopi ale on to dal celkom dobre... :grinning: :grinning: fakt ma po dlhej dobe nenudil... :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojtee :slight_smile:
lenoc, no kraasne babatko :dizzy_face: a jak to, ze mas tak vela fotiek? :sweat_smile: si bola na nejakom specialnom 3D alebo si si priplatila za zabery? mne spravili len tu jednu CB... :cry:

ja sa na vianoce velmi velmi tesim, mame divny zvyk davat si darceky uz pred vecerou a potom dlllho jest a rozpravat sa a tesit sa a tak. zvycajne sme u nasich - kto chce - cize ja a MM a segra, niekedy babka a dedko. lenze tento rok moja mamka vymyslela, ze pojdeme k babke a dedkovi, lebo babka chce varit pre vsetkych. tak my piati (z toho ja tehotna) a dvaja psi sa budeme na vianoce presuvat k babke? vobec sa mi do toho nechce... a neviem si predstavit, ze budem musiet dalsi rok cakat na mamkinu kapustnicu, mamkinu rybu a moj salat. pretoze babka nedovoli doniest nic :(( vsetko bude chciet sama robit :( a robi kysli salat a bielu kapustnicu so slivkami :(

uz sme aj premyslali s MM, ze sa budeme vyhrazat tym, ze ostaneme sami doma nejdeme nikam. tak som zvedava, ci zaberie. mne sa uplne logicke a najjednoduchsie vidi, ze dovezieme starkych k nasim a aj ich odvezieme a hotovo. :unamused:

co sa tyka darcekov, tak som to uz pisala, - my tento rok velmi velmi symbolicky - kazdy si nieco najde, co ho potesi, ale su to fakt len drobnosti. akurat ostava moj otec - jemu sa tazko vymysla, nic nechce, nic nepotrebuje, tak mozno skonci ako za starych cias - s pikslou pistacii a inych orieskov, alebo s krabicou sojovych tyciniek :grinning:
14. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni, myslim, ze v globale sa mame vsetky dobre...
aj so starostami a radostami :wink:

ty sa pochval
14. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Leni a Shaar... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mne sa nechce robit.. mam rozrobenu nechutnu tabulku s efektivitou pre dopravu a nechce sa mi to robit... :unamused:

shaar no verim ze ti to nereze ist ku starkym.. :sweat_smile:
my tiez sme na vianoce vzdy aj s mojou segrou a maminou.. ved co by sme ich nechali same dve... :slight_smile: :slight_smile:
a nebolo by to ono bez nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam rada tu atmosferu co u nas na stedry den vladne aj so vsetkymi ritualmi.. - vzdy o 14,00 ideme vsetci na prechadzku na cintorin - ocinovi a ostatnym co tam mame zapalit sviecky a potom prideme domov, dorobime salat a vyprazime kaprika... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
len viem, ze budem pre tie 2 vyssie spominane skutocnosti v kutiku duse smutna.... - no ja to nedam najavo nech ostatnym nekazim radost.. hlavne segre ona sa vzdy strasne tesi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar nic som si nepriplatila
fotiek mam 24 a 13 videii
uzasny zazitok

lenus cau
kde si sa flakala?

nellie tak verim ze neskor sa ukaze
lebo teraz sa ani ukazat nechcelo,
14. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som bola minuly tyzden mimo BA. Sme si urobili taku zimnu dovolenku, tak som si oddychla. A dnes znova v praci... nic nove.

Darceky uz nakupene, tiez nemame drahe Vianoce, len take drobnosti, ale ved nezalezi na cene, nie? A tesim sa lebo uz len tyzden a idem domov na vychod k rodicom takze budem lenosit a mamina sa bude o mna starat :slight_smile: A to si vzdy uzivam lebo cely rok sa staram o niekoho ja.
14. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenoc,
a to si bola na tom NT? ci? stale nechapem :sweat_smile: viem, ze uz je pre nas neskoro a ja sa tesim na morfo, ale aj tak - odpovies mi prosim?
14. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze ste boli?
zeby ste poctivo snazilkovali?

tak na to ze sa ide domov sa aj ja tesim
uz len tyzden, a vegeeet az do konca januara
14. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaar... to uz jaky trik... :grinning: :grinning: :grinning:
fuj ale nechutne to bolo jak sa tam ten trup plazil.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cesko, Rakusko, Slovensko... sme si urobili taky poznavaci vylet :slight_smile:
A viete kolko je v Rakusku a Cechach snehu??? Veeela veeela...
14. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru :grinning: :grinning: :grinning:
a este nieco ostrejsie:
(pre anglicky hovoriacich aj so zvukom)
http://www.youtube.com/watch?v=36Cvd_koDig
14. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem volno :frowning2:
ale vlastne budem v pracu uz len 8 dni a bude klud
14. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar na NT som bola v 11tt, vysledky ok
dnes mi este aj krv brali, na vycojove chyby, aj spolu na downov syndrom
vysledky o tyzden
a tie fotky su z klas. 3D, ktore sa robi od 13tt do 16tt
14. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja uz iba 4 dni v praci a budem mat volno :sunglasses: :sunglasses: super pocit... :grinning: :grinning: :grinning:

inak u nas rano jak super mrzloooo.. asi som masochistka ale mna sa pacil ten ranny ostry vzduch.. tak super sa dychalo... a akurat som sa smiala ako mi volal MM ze skrabe auto ze co to je aka zima ze mu ruky mrznu.. fajnovka jedna.. :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok