KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
30. apr 2009

dakujem lulu ... nie som na PN, ja som zivnostnik, robim doma, takze si sama regulujem, kedy a kolko robim ... tak sa teraz dost flakam posledne dva tyzdne, ale nevadi, lebo v marci som si naschval trosku nadrobila do rezervy 😎 ... teraz len vydrzat !!! 😅

lulu107
1. máj 2009

Určite vydržíš! sme bojovníčky. Ja keď pôjdem na KET, už určite zostanem doma na PN, pretože moja práce nie je najkľudnejšia a pohybujem sa medzi 120 ľudmi, kde je stále niekto chorý. Už sa bojím aby sa mi to nezopakovalo. Určite je to teraz pre teba strašné toľko ležať. Mňa už boleli všetky kosti. Vydržíš to a budeme spolu tehuľkovať, ja sa budem ponáhľať za tebou🙂 Je ti dnes lepšie? máš ešte stále to spinenie?

kacarina
1. máj 2009

ahoj lulu ... dnes je to lepsie, navecer uz bolo skoro uplne cisto, rano trosku farebne stopy na toaletaku, ale teraz zase cisto, to sa tak meni pocas dna, ale je to velmi slabunke, tak verim, ze to bude ok ... rano som testik zopakovala, druha ciarocka je tam stale 😅 ... snazim sa po lihovat, citam, pozeram TV (sa prave rehnim na Harrym Potterovi v slovencine 😀 ) ... ale idem nejaky lahky obedik spachat, to zvladnem na tu chvilu ...

lulu107
1. máj 2009

kacarinka - to som veľmi rada 😅, že všetko je v najlepšiom poriadku a veľmi sa z tvojho tehu teším, motívujem sa tebou, teraz v tom čakaní na KET to veľmi veľmi potrebujem dúfam že aj ja budem mať takých bojovníkov a ozaj ty si mala koľko snehuliačikov v mrazačiku?

kacarina
1. máj 2009

uplne na zaciatku sme mali 9, pri prvom KETe sme "minuli" troch (2 vkladali), teraz rozmrazovali az 4, dvaja to zvladli, tak tych mi vkladali ... takze zostali nam uz len 2... ti nech si tam chvilu oddychnu, ja dufam, ze toto teraz uz vyjde 😅

lulu107
1. máj 2009

Vyjde to určite! z tých dvoch bude ďalší súrodenec🙂 ja si už nie som istá, po punkcii mi hovorili koľko ich rozmrazujú, mne sa zdá, že mi hovorili o 4 ale už neviem, tak som zvedavá🙂 doki mi to asi povie na konzultku? alebo ti zavolala embriologička?

kacarina
1. máj 2009

ked ja uz si to nepamätam 😅

lulu107
1. máj 2009

luly3 - ani nenapíšeš ako si dopadla, už si bola na krvičke?

lulu107
1. máj 2009

kacarinka - tak sa zatiaľ maj krásne vychutnávaj si tehu🙂 a v pondelok čakám na pozitívnu správičku🙂 pekný víkend

luly3
autor
1. máj 2009

ahojte kočky 😉
kacarinka moc moc gratulujem k tvojim // 😉 a so špinením si nič nerobkaj
vela žien to ma 😅 😅

luly3
autor
1. máj 2009

lulu moja ešte som nemala konzultáciu mam ju 7.5 😕
a neboj hned vám dám vediet

lulu107
2. máj 2009

luly3 - ty máš skôr konzultko než ja. Ja už čakám naňho mesiac 18.5, to sa ti takto rýchlo podarilo objednať?
Na druhej strane je to aj dobre, že idem až 18 pretože budem rada, kedy do vtedy príde prvá M po MA

lulu107
2. máj 2009

kacarinka - dnes ako sa máš?

kacarina
2. máj 2009

ahojte lulky, no dva dni som sekala dobrotu a v podstate odvcera uz je cisto, prestala som spinit, citim sa fajn, podbrusko a prska pobolievaju, rano mi je asi 10 minut zle, inak zatial pohoda, vcerajsi ranny testik bol tiez dvojciarkovy 😉

lulu107
2. máj 2009

kacarinka- to som veľmi rada🙂🙂🙂
keď som bola tehu a ešte som o tom nevedela, tak som čakala na príznaky a okrem bolesti v podbrušku som nič iné nemala, myslela som že to ma bolí od toho, že má prísť M, síce som dúfala že som tehu, ja som čakala na večšie príznaky, na nevoľnosti a aj ranné vracanie.

lulu107
3. máj 2009

kacarinka- keď si bola prvý raz tehu, tak si tiež trošku špinila?

kacarina
3. máj 2009

ano, ale az v 6. tyzdni, dr. povedal, ze to ako je dole vsetko take prekrvene, mi proste niektore male cievky povolovali, lebo napr. sa mi to stavalo, ked som isla na velku 😅 proste ked potlacis, tak aj "tam vedla" sa zilky praskali trosicku ... take nieco, ja neviem ... lebo na utz nenasiel nic, vnutri pri mimiskovi bolo vsetko ok, ziadne naznaky krvacania v maternici ... ale potom to preslo nastastie...

lulu107
3. máj 2009

takže príznaky tehu môžu byť rôzne

lulu107
4. máj 2009

kacarinka - netrpezlivo čakám na výsledky tvojej krvičky🙂

kacarina
4. máj 2009

aj ja 🙂)) az teraz som sa dostala ku konovi, sme sa zdrzali ... dnes to bol adrenalin, sme cestovali 2,5 hod. do BA, prisla som do GV 9:20 😠 😠 krv mi este zobrali, ale som ju sama niesla do Ruzinova do labaku 😅

este chvilu pockam a potom zavolam

ma este niekto nejake novinky dnes?

kacarina
4. máj 2009

no konecne som sa dovolala, testik pozitivny, hcg na 32. den mam 1020 😀 😅

lulu107
4. máj 2009

Blahoželám, z celého srdca a dokonca to vyzerá na dvojičky🙂som rada, že aj KET je veľká šanca, nie ako sa uvádza na nete🙂
teraz za 3 týždne pôjdeš na UTZ? takýto postup som mala pri IVF. A ozaj aký lekár ti robil KET?

kacarina
4. máj 2009

Dakujem 🙂 ... KET robila Behunova a klasicky postup, o 3 tyzdne na utz 🙂

lulu107
4. máj 2009

Aj mne robila Behúňová ET a bola som tehu🙂 a pri tom mi bola najmenej sympatická ale keď som sa s ňou rozprávala, tak som zmenila názor🙂 Tak sa teším na tvoj UTZ ? myslím, že sa potešíš aj dvom?

kacarina
4. máj 2009

ja sa urcite potesim aj dvom, my sme s manzelom na taku moznost pripraveni 😉

lulu107
4. máj 2009

ja tiež z toho nemám strach, ale mám kámošku ktorá bola na IVF a zadarili sa dvaja a hneď v ten deň ako sa dozvedela, že je tehu, tak v noci ani nezažmurila oči, pretože mala strach že budú dvaja, dnes bola na UTZ a to druhé asi zanikne☹ mne dávali dvoch a chcela som ich oboch a aj keď mi dajú troch tak ich budem chcieť všetky tri. Som prichystaná na všetko🙂 Budem na teba myslieť, dorazíme to až do konca tehu🙂)))

lulu107
4. máj 2009

Dnes mi odpísali z GF že nie je potrebné aby som išla na genetiku, keď som ju absolvovala pred 3 rokmi, strašne ma to potešilo. Hneď som písala do ISCARE nech mi pošlú kópiu genetického vyš., už neviem či som ho priniesla do GF, alebo tam zostalo, som zvedavá, čo mi odpíšu a či budú aj ochotný mi ho poslať cez net, dala som im všetky údaje

kacarina
4. máj 2009

prave som sa zobudila z poobednajsieho spanku, boze ja by som prespala aj sudny den 😅

to je super, ze ta genetika staci, to ti aspon usetri cas 😉

lulu107
5. máj 2009

kacarinka - genetiku v GF spravia za 2 mesiace, myslela som že to trvá dlhšie. Ale tej zrážanlivosti krvi sa asi nevyhnem. Nevieš náhodou niečo o tom ak je zlá zrážanlivosť krvi? či v takom prípade dajú lieky a môžeš ísť na KET?

kacarina
5. máj 2009

to veru neviem lulu, to budes musiet skonzultnut s doktorom... mne len povedal, ze niektoru z tych zistovanych hodnôt pri tom teste zrazanlivosti krvi som mala taku hranicnu, ze keby to malo robit problem, tak by sa to prejavilo na nejakej inej hodnote, ale ze ostatne som mala uplne v poriadku, ze mam poctivo brat kyselinu listovu a ze je to ok ... tak som sa viac ani nepytala, nech zas zbytocne neanalyzujem, ale papam listovku poctivo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre