KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

luly3
autor
12. apr 2009

😕 oooooo druha strana 😝 😅 😅

kacarina
12. apr 2009

Luly, ako poctivo nadhadzujes nase temicky na prvu stranu 😀

luly3
autor
14. apr 2009

šup na prvu stranu

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikana
14. apr 2009

ahojte dievcence tak ako ste prezili sviatka?
Co máte nové? 🙂

kacarina
14. apr 2009

Ahojteee vsetky odhodlane bojovnicky... sviatky v pohode, velmi sme to nevnimali a radsej sme sa trosku vyvencili 😀
A dnes som bola na kontrole v GF (ultrazvuk), vsetko je ok, KET nam Drabek naplanoval na pondelok, uz sa tesime, ze si pojdeme vyzdvihnut 2 eskimacikov 😅

luly3
autor
14. apr 2009

kacarinka budem držat palečky 😅 😅

andriss23
14. apr 2009

Ahojte kočky !!
Ako sa pripravujete na KET? Teda okrem naordinovaných liekov beriete ešte niečo? vitamíny,al.niečo iné....

kacarina
14. apr 2009

ja uz asi 2 mesiace beriem kyselinu listovu a vitaminy ziadne, ani zatial neplanujem ... snazim sa o pestru stravu...

kacarina
14. apr 2009

luly ahoj, dakujem za drzanie palcov ... az teraz som si vsimla u teba v pase a docitala som aj v "pipinkovskej" teme, ze hcg kleslo ☹ je mi to luto, ale velmi ti drzim palce, aby si coskoro zase naskocila na ten tehu vlak, co sa tu celkom pekne rozbieha tuto jar 😉

kacarina
14. apr 2009

Uz asi vsetky spite spankom spravodlivych 😔 Tak dobru noc 🙂

andriss23
15. apr 2009

Dievčatá....nejaké novinky...? 😀

kacarina
15. apr 2009

ahoj andris, zatial ziadne, pisala som vyssie, ze idem v pondelok na KET ... ty si sa pytala na tu pripravu pred KETom, ty sa tiez chystas teraz niekedy?

andriss23
15. apr 2009

Ja si dávam pauzu,pôjdem až po lete.Trošku sa dám dokopy,som objednaná na imuno do Martina,dnes som bola na endokrinológii,asi začnem užívať aloe,no chytám sa každej slamky.Mám posledných 9 zmrzláčikov,tak chcem zvýšiť šance na úspech.Ak sa to vôbec dá.Dnes som dostala od Dr.radu "treba myslieť pozitívne,alebo nemyslieť na to vôbec". Ale ako sa to dá???
kacarinka,držím palce,nech ti to vyjde 🙂

kacarina
16. apr 2009

dakujem ... napisala som ti kratku spravicku do IP 😉

floskula
16. apr 2009

AHOJ BABY, KOLKO SA ODPORUCA PAUZA PO ivf KYM SA MOZE IST NA KET? DA SA IST NA TEN KET HNED, TREBARS O 2 MESIACE,ALEBO KAZU 3 MESIACE PAUZOVAT PREDTYM?

nanika
16. apr 2009

Nas presviedcali, ze sa da hned, ale radsej sme si dali pauzu a vybavili si aj imuno...

lulu107
16. apr 2009

Ahojte som mala som ET 23.3.2009 a vyšli mi oba testiky pozitívne, taká šťastná som ešte nikdy nebola, no čo čert nechcel dostala som črevnú virózu, mala som veľké krče v brušku a horúčku, tú bolesť som ledva vydržala ja a nie je ešte bábätko a tento pondelok keď choroba ustúpila po 3 týždňoch ma babätko opustilo, veľmi zle to znášam. Mám v mrazáčiku ešte 8 embryjek, ale mám strach pretože čítala som na nete, že je tam úspešnosť 20%, viete mi povedať aká úspešnosť je v GF? a koľko embryek sa môže vložiť, môžu mi dať aj 3?

mima11
16. apr 2009

Ahoj Lulu, mrzí ma čo sa Ti stalo. Veľa babuľkám čo sú tu sa podaril aj KET. Tak nevešaj hlavu. Ja sa tiež chystám na KET, začiatkom mája idem na konzultáciu. Už vkladali aj 3 embryjká, (Luly3 je príkladom) ak sa Ti rozmrazia. Všetko to je o šťastí a musíš tomu veriť!

Držím palce!

lulu107
16. apr 2009

Ja idem na konzultáciu tiež v máji, hneď keď som videla, čo sa som deje, tak som sa objednala na konzultáciu na 18.5 doki spomínal, že keď som mala potrat, tak ešte nejaké vyšet. zražanlivosti krvi a genetiku,tu mi robili pred 3 rokmi, tak dúfam, že to padne a v júni pôjdem na Ketko a dám si hneď 3 snehuliačikov, chcela by som si dať aj jedno z PK, dúfam, že si ho označili xixixi Tak je to super že dávajú aj 3🙂
Ideš na prvé KETKO?

mima11
16. apr 2009

Áno idem na prvý KET. Ja som mala prvú krv pozitívnu a druhú už negatívnu (HCG kleslo)myslíš, že ma doktor pošle na nejaké vyšetrenia, alebo asi nie.

lulu107
16. apr 2009

teba nie, mňa áno pretože som potratila, pre istotu musia skontrolovať krv hoc je veľká pravdepodobnosť, že to bolo z tej bolesti, ktorú som nemohla vydržať ja a nie malinké, dostala som vírus od manžela, nuž smola.
Inak to muselo byť na porazenie, keď si mala prvý pozitívny a druhý negat. Najprv ťa potešia a potom takto☹ a aké si mala HCG? Koľko snehuliakov máš v mrazáku?

mima11
16. apr 2009

Mám ešte 5 mrazáčikov, HCG som nemala nejaké veľké, ale nejaké bolo - 34.

lulu107
16. apr 2009

ja som mala prvé 66 a druhé mne sa zdá že 147, keď mi povedala, že som tehotná, tak som sa ani neopýtala na HCG na to som sa opýtala až keď mi išli druhý krát brať krv a to ma ani nenapadlo, že môže byť prvý pozitív. a druhý negat. a kedy ideš na konzultáciu koľkatého mája? dáš si teraz dve embryjka?

mima11
16. apr 2009

Na konzultáciu idem 11. mája a ak by sa podarilo, tak by som chcela 2 embryá, len aby sa rozmrazili.

lulu107
16. apr 2009

nevieš ako to robia, mne to síce hovorila po narkóze embriologička, ale si už nenamätám, mohli by rozmraziť napr. 4 pre istotu ak by prežili 2 tak by mi dali 2 ak by prežili 3 tak by mi dali 3?

mima11
16. apr 2009

Myslím, že štyri nerozmrazujú, asi rozmrazujú najviac 3, nakoľko z tých troch môžu zostať len 2, alebo aj nič, ale môžu zostať aj všetky a vtedy dajú aj tri. Ale to sa asi veľmi nestáva, že vydržia 3 (majú asi skúsenosti).

lulu107
16. apr 2009

tak to sú dobre nervy bože, to zavolajú domov? a ak sa nič nerozmrazí z prvých dvoch, tak sa zruší ket? alebo rozmrazia ďalšie?

mima11
16. apr 2009

Neviem, či sa zruší KET, alebo ďalej rozmrazia. Treba sa spýtať doktora.

lulu107
16. apr 2009

na konzultácii všetko pozisťujem pôjdem tam s manželom, čo nenapadne mňa nech sa pýta, vždy na konzul. ho nechávam vonku na chodbe, ale rozmýšľam, že na konzultáciu kľudne môže ísť aj on. Už sa teším ale zdá sa mi to nekonečné čakanie, že mesiac potom budem spokojnejšie, keď sa presne dohodneme. A dúfam, že sa zbavím do vtedy toho vnútorného smútku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre