Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
3. nov 2009

assh dobre ste to vymysleli... 😉

ja sa veru dneska trhat nemienim.. tak si len surfujem a sem tam daku hovadinku urobim ale nic svetoborne.. od zajtra - ked bude po uzavierke mi zacne tvrdsi rezim.. tak si to tu dnes vychutnavam.... 😎

asshanti
3. nov 2009

nellie, v pohode si urob volno, potom budes mat prace az-az... 😉 😉 😉 ja sa tiez velmi netrham, nejako to tie 2-3 mesiace este vydrzim... 😀 😀 😀 za moj smiesny plat rekordy veru lamat nebudem! 😀 😀 😀 akurat koncom tyzdna budem zastupovat kolegynu, tak to dozeniem.

nellie_
autor
3. nov 2009

asshanti to si aj ja hovorim.. ze v podstate im tu robim adekvatne k môjmu platu... 😀 😀
este mozu byt radi ze som sem ochotna chodit... 😀 😀
a uz sa tesim v piatok zasa budem mat "modre" volno 😎

chcela by som niekde zohnat na moje chodule uplne obtiahnute tmavomodre uzke rifle co budem zapravovat do ciziem a nikde take nemaju... 🙄 bud nemaju na moje nohy alebo ked ano tak su nechutne vyšuchane.. a ja chcem iba jednofarebne...

alex
3. nov 2009

Ahojte kočky,
ja som včera nestíhala a dnes tiež mám robotku, ale už lepšie. Musím robiť zmluvy...
Tak krásne tu snežíííí 😵 akurát na cestách to je hrôza. V BA napadne 1cm a už všetci stresujú...

katika82
3. nov 2009

baby tak to je nejaká inverzia alebo čoo lebo na orave vôbec nič, to je ale divné žee??

inak dobré ránko vám prajem,

vierka kukám že tie týždne ti veľmi rýchlo pribúdajú však to už máš tiež o chvíľku veru. uteká to však???
ja už sa neviem dočkať štvrtka nech mi povie doky že už fakt idem ten utorok lebo ma už asi picne.

nellie_
autor
3. nov 2009

ahoj alex... hej segra mi volala, ze v BA je sneh.. to je sila a u nas nic... 😅
a to je typicke pre BA - ze snehovy poprasok a tam uz vyhlasena kalamita tretostupnova... 😀 😀 😀

asshanti
3. nov 2009

baby, u nas ziadny sneh, iba rano mrazik, ale pekne slnecno, poriadne prituhuje... 😉 😉 😉

soldi
3. nov 2009

Ahojte dievcata, nevedela som, do ktorej temy sa pridat, tak som si vybrala tuto, lebo som tu niekde videla aj sarku, od ktorej som citala veeela prispevkov.
myslim, ze sa s niekym potrebujem podelit o svoj pribeh, ktory je este len na zaciatku.
uz odmalicka som vedela, ze mojim zivotnym cielom je mat deti. som rodena matka a manzelka, narodena v znameni raka, ako inak 🙂 poslednych par rokov (mam 24), som ale tak nejako citila, ze ked budem chciet babo, ze to bude pre mna problem. a skutocne je. brala som HAK asi tri roky a ked som ju vysadila(10/2008), tak mi menzes neprisiel. isla som na vyvolavacku. za posledny rok od vysadenia hak som mala asi tri krat prirodzeny menzes a 3 krat vyvolavacku. vcera som bola u gyn a mi povedala, ze mam vela cyst na vajecnikoch v roznych stadiach vyvoja. a ze mam lenive vajecniky. a ze mam hrubu sliznicu. pichla mi dalsiu vyvolavacku a ze ked budem mat piaty den ms, mam prist na hormonalne testy. predpisala mi aj duphaston na 14. den od prveho dna ms, brat 12 dni dvakrat denne.
som zmatena. neviem, co to znamena. manzelovi som ani nic nepovedala. je to vazne? znamena to, ze som neplodna, alebo len, ze potrebujem pomoct? duphaston mi vyvola ovulaciu? prosim, poradte mi niekto.

nellie_
autor
3. nov 2009

ahoj soldi.... 🙂

podobny problem ako ty som mala po vysadeni HAK aj ja... tiez lenive vajecniky a same anovulaky... mne vajecniky pomohol "zobudit" clostil.. ten si nemala este nikdy nasadeny??? to je zvlastne ze az teraz po roku ti idu robit hormonalny profil...
duphaston ti bol nasadeny preto, aby si mala ako-tak normalny cyklus on pôsobi ako vyvolavacka, cize ked ti ho nasadila na 14DC a budes ho brat ale do 25DC tak po jeho vysadeni klesne hladina progesteronu a tym padom ti dojde menzes.... ale nepaci sa mi ten postup doktora, lebo ked sa snazis otehotniet a on ti len tak nasadi na 14DC duphaston bez toho, aby vedel ze ci ovulacia prebehla alebo nie tak nim ti ju zablokuje..
preto sa cudujem, ze ti nenasadil clostil od 5DC a potom ked by na uzv videl ze ovu prebehla tak nasadit duphaston ...
neboj, nie je to nic hrozne.. vela baba malo tento problem co ty a uz davno maju krasne deticky... 😉
neplodna urcite nie si...

anjelinka
3. nov 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉

Ozyvam sa po strasne dlhej dobe. Kazdy den ale na vas myslim, neprejde chvila, je mi aj smutno...

Lenze u nas v robote je to tak, ze par mesiacov je relativny klud, kedy si mozem dovolit visiet na nete, bohuzial, teraz je obdobie, kedy si to nemozem dovolit. Velmi mi chybate. Momentalne som tu uplne sama, takze reku, rychlo pisnem par slov.

Tehulky nase zlate, drzim palceky, alex, blahozelam, katika, len teraz si nam povedala, ze si tehu a uz to o par chvilok bude tu....juuuj, tesim...takisto vierocka....

nellik, my dve suputnice...ja som sa odhodlala dnes po roku, ze zavolam mojmu gyndarovi, aby sme opat spravili hormonalny profil, pripadne mi nasadil clostyl a pregnyl si zozeniem, len aby mi ho tam pichli. Musim ho trosku do toho natlacit. Inak nemam nic nove, ani vlastne neviem, ci mam ovulku, meram tak, ze tri dni zmeriam, potom nic, ale teraz sa snazim, no hodim vam grafik, aby ste kuk...akosi ma otazka dietata uz nebavi, neviem, co sa stalo, keby nie muza, ze mam ist ku gyndarovi, tak sa tam neobjednam, on ma do toho tlaci. Ked si spomeniem, ako som chcela byt tehu a teraz zrazu nepocitujem uplne nic...take cudne obdobie.

tu je graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

anjelinka
3. nov 2009

asss....wau...ze 23tt... 😵

nellie_
autor
3. nov 2009

anjelik no ahoj... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aj ty nam tu chybas.. a ja si tvoje grafy pozeravam na anymedii.. 😉 takze ja ciham ako si na tom.... 😎 😎
teraz tam mas aky brutal pokles... zaujimave...

a dobre manzelik urobil ze ta ku doktorke dokopal.. len pekne chod... 😉 a ty si nerozmyslala nad centrom?? neviem teda ci si piramo z KE ale tam by ta podla mna lepsie zobrali do parady ako obvodak.. 😉

inak presne viem ako to myslis.. ja som na tom uplne rovnako ako ty... ze som ako-keby rezignovala...tiez mi je jedno kedy bude ovulacia, ci sa strafime alebo tak.. 😉 mam take zvlastne obdobie presne take ako pises ty... 😉

asshanti
3. nov 2009

anjelinka ahoooooooooooj. 😵 😵 😵 😵 😵 aj Ty nam tu velmi chybas, super ze si aspon na chvilu dosla! veru, nedavno som riesila ci vobec otehotniem a dnes som uz nejaky 22 tt, velmi sa tesime!!! konecne zacalo kopkat, lebo bolo dost lenive, ale teraz uz kope ako ozajstny futbalista! a vyzera to na chlapceka, ale nie je to na 100 % jasne, uvidime... uz nas musite Ty a nellie zachranit dievcatkami! 😉 😉 😉
co sa tyka toho Tvojho obdobia, tak Ta uplne chapem, aj nellie... 😔 😔 😔 😔 😔 ale neboj, bude dobre, ja tomu verim!!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
3. nov 2009

assh na to beriem v pohode... 😉 🙂 🙂
praveze to je super.. sa tak odosobnit alebo ako to mam nazvat... 😀

asshanti
3. nov 2009

nellie, ved to som mala na mysli, ze mate k tomu dobry postoj, lebo pozitivny pristup sa vyplaca!!! 😉 😉 😉 😉 😉 ale ja by som to takto nedokazala... moj manzo aj teraz vie do mna podpichnut, ked mu napr. poviem, ze kope babo a on na to, ze este som nedavno stresovala a plakala, ze ziadne dieta nebudeme mat a ze sa so mnou urcite rozvedie... 😝 😝 😝

nellie_
autor
3. nov 2009

asshanti ved to aj taka faza pride... 😀 😀 a mam to uz za sebou aj take obdobia 😀
ja stale nejak vnutorne citim ze raz sa to vydari hadam... 😎
(kym vase pojdu do skoly tak hadam stihnem aj ja porodit dovtedy... 😅 😀 😀 😀 )

asshanti
3. nov 2009

nellie, ale urcite! ved ste mladi obaja, tak netreba vesat hlavu, ale mysliet pozitivne! ja som sa akurat dozvedela, ze manzelov kolega mali dnes konecne po 2 dievcatkach chlapceka, tak ten musi byt rad!!! 😉 😉 😉 sme sa akurat smiali, ze na ich oddeleni zakladame futbalovu jedenastku, lebo teraz za posledny cca polrok sa tam naroduilo kopec chlapcekov... 😀 😀 😀 😀 😀 tak pozeram, ze teraz to tu tahame my dve... 😀 😀 😀

anjelinka
3. nov 2009

Ahojky....

nellik, hmm, no vies, tamto, co mam v grafe, tak to som bola chora, tie dve vysoke ranne teploty v podstate po mrche, to som tyzden bola odstavena, takze tak...no a potom bola ta nizka, to bola relativne v pohode a potom vlastne takto, ako to je teraz. moja, nie, zatial absolutne neuvazujem nad centrom, tak som si myslela, ze uz, ale nie, proste dake cudne obdobie, neviem ho popisat, navyse, robim si doktorat, mam toho kopec, teraz som sa dala na anglinu, proste....zacala som sa venovat viac sebe...
aaaa, kazdy den sedim s tehulkou v 20tt, moja kolegynka, sedime pri jednom stole, ona po mojej pravici, kazdy den ju hladkam po brusku 😵 😵 😵

nellik, ale ja ti poviem, sa citim ovela slobodnejsie...proste neriesim to...a neboooj, na dobre sa dlho caka 😀 😀 😀, cize to super je pred nami 😉

asshik, teskam sa s tebou, uvidis, tak rychlo to zbehne 😉

nellie_
autor
3. nov 2009

anjelik dobre robis ako robis... 😉 🙂
niekedy je fakt najlepsie sa na to vykaslat a hotovo.. a ty si riadna sikulka ze na doktorat..super.. 😉 🙂 😎
som na teba pysna... 😵 😵 😵
ja si myslim, ze babo pride fakt ked ho najmenej budeme cakat.. 😉 🙂 😵 😵
ved tak to bolo aj tu u babeniek... 😵 😵

vierka
3. nov 2009

caute babulky, ja som uz v praci potom nestihala 😅

anjelinkaaaaaaa - ahojcek mojka, veru to leti a ako tak citam, tak si v praci dost zavalena 😔
a niekedy potrebuje clovek vypnut a zamerat sa trochu na iny smer... presne viem ako to myslis a citis... a aj ja som mala obdobie kedy som na to uplne kaslala a to moje obdobie teraz veru pekne vidim vytrcat 😀

vierka
4. nov 2009

dobre raaaaaaanko 😀

asshanti
4. nov 2009

dobre ranko,

anjelinka, super, paci sa mi ako sa venujes sebe! 😵 😵 😵 drzim prsty na ten doktorat, myslim si, ze prave to je ono a ze babo pride teraz niekedy, ked sa na to az tak velmi nesustredite a netlacite na pilu... velmi by som sa tesila s Tebou a s nellie, samozrejme! 😵 😵 😵 😵 😵

ja sa dnes citim hrozne... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ rano som vstala, smrkala som, trochu ma bolelo hrdlo a cele telo... a este som k tomu aj zvracala na zachode... 😖 😖 😖 ale uz je to lepsie, hadam nebudem chora... no vsetko ma boli... 😢 😢 😢

nellie_
autor
4. nov 2009

no ahojteee.... 🙂

ashanti nervy moje chripka ta skolila.... 😔 😔 mas vsetky priznaky... mala si dnes zostat doma a poctivo lezat.. teraz chripku netreba podcenovat a u teba tym duplom kedze si tehulka....

vierka
4. nov 2009

ass - takto si nam ty dopadla ☹ ☹ ☹ to ma mrzi 😔 ako pise nelie - urcite je to nejaka vyroza, tak radsej by si mala ist lekarovi a ostat pekne domka... 😉

asshanti
4. nov 2009

teraz sa uz citim v pohode, hrdlo neboli, ani nesmrkam, len som unavena... ani nemam byt z coho chora, nikto v mojom okoli nema chripku, ani nechodim tak po vonku, doma som v teplucku... tak snad to bolo iba tak dnes... 😒 😒 😒 😔 😔 😔 ak mi bude zle, tak ostanem doma, hoci aj na PN...

vierka
4. nov 2009

urcite to nepodcenuj 😉

nellie_
autor
4. nov 2009

trocha som popracovala ale uz ma to preslo.. a nechce sa mi.... 🙄
a jedla som mandarinku a zostalo mi z nej to vlakno medzi zubami a nejde to vybrat.. jak ma to nenormalne rozculujeeeeeee 😠 😠 😠 😠

asshanti
4. nov 2009

jaaaj, nellie, viem ako Ta to rozculuje... musis nosit so sebou dentalnu nit... 😀 😀 😀 😀 😀

uz mi je dobre, ani nic neboli, mozno som len zle spala, ze sa mi tazko vstavalo, lebo vecer sa mi chcelo spat a rano vobec nechcelo vstavat... dufam, ze bude dobre! 😒 😒 😒

vierka
5. nov 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

asshanti
5. nov 2009

dobre ranko! 😉 😉 😉

tak dnes sa uz citim normalne, dobre. ani hrdlo neboli, iba som trochu vysmrkala nos. skusila som rano nedat nic do ust po prebudeni, ani ten mini kusok chleba a oplatilo sa, nezvracala som, najedla som sa az pred chvilou v robote s cajikom a je mi dobre, ani ma nenapina, ani mi nie je zle... 😵 😵 😵 takze uz budem jest az tak hodinu, hodinu a pol po prebudeni v robote, tak je to ok! u nas prsi, hrozne pocasie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre