Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
2. nov 2009

vieri no superstar.....

spravodlive by bolo keby vypadne ben a istvancova.... ale jelikoz ben ma vela pubertaciek co mu fandia tak isto nevypadne a stary istvanec si zobere dalsi uver a nevypadne ani ta mrochta... 🙄 🙄

ja sa obavam ze dnes pôjde bagarova....je fakt nevyrazna vo finalovych kolach.... 😒

prva trojka budu urcite - chodur, stara a leona.. aj ked ja osobne leonu nemusim.... 🙄

vierka
2. nov 2009

no jakoze vcera bol ben total otras - taka pesnicka, ze sa nejako netrafil do taktu orchestru 😅 aj Lacho nebol bohvie co...
najviac sa mi pacil Chodur, to vazne super zaspieval a ten orchester k tomu, to nemalo chybu... 😀
ale vazne som zvedava kto dnes vypadne, ze ako budu ludia hlasovat 😒

nellie_
autor
2. nov 2009

hej chodur, je chodur..... 😎 podla mna taky superstarista este nebol, co by spieval ako chodur.. ved on ani jediny falosny ton este nemal... 😅
on je tak dobry az ma to nudi 😀

slavulilienka
2. nov 2009

ahojte...prepáčte že ruším..., len sa chcem s niekym poradiť ak má niekto skúsenosť...neviete po koľkých dňoch od pichnutia pregnylu si môžem urobiť testík? Ďakujem za všetky odpovede..

nellie_
autor
2. nov 2009

ahoj slavulilienka...no pokial viem tak 10 dni skresluje testy a je v tele z neho HCG.. ja by som asi pockala 14 dni, aby to bolo presne... 😉

vierka
2. nov 2009

nelie - a dneska zasa vypadavaju dvaja? nevies???
ja som zvedava kto co bude spievat nabuduce, lebo su hity Jacksona a Madony 😀

slavulilienka - ja poradit neviem, lebo pregyl bol pichnuty len raz a ja som aj tak vzdy testovala az ked mrcha meskala...

nellie_
autor
2. nov 2009

vieri zevraj by mali vypadnut zasa dvaja.... 😒
to je strasne divny spôsob vyhadzovania.... 🙄

inak vcera mali adela, dominika a marketa nadherne saty.. 😵 😵 😵
hlavne tie adeline boli kraasne.... len ju na prd nastylovali.. uces jak odrastena trvala a makeup tiez nic moc... 😒
mohli dako inak ku tym satam...

vierka
2. nov 2009

mne to pride strasne rychlo ked vzdy dvaja vypadnu, ved to byvalo finale tak pred vianocami a takto o 4 tyzden nebudu mat co robit 😲

no adela bola ako pudlik, strasne mala tie vlasy... a baby mali satocky pekne a mne sa pacilo ako bola nalicena Leona, ta to mala pekne take na tmavo oci, jej to pristalo, aj s tymi vlasmi 😀

nellie_
autor
2. nov 2009

vier ano Leona sa pacila aj mne.... aj makeup aj vlasy mala fakt super... 🙂
ale aj tak nechapem ze ako ona moze mat 16 rokov... 😅

no zevraj teraz uz posledny krat vypadaju 2 a potom uz budu len po jednom...

vierka
2. nov 2009

no ja tiez nechapem ten ich vek... akoze niektory vyzeraju ze su take mladatka, ale niektorym by som to vazne netypla 😅

aha, tak takto to maju premysleneeeeeee....

inak ako tak pozeram, tak dnes to tu tahame tusim len my dve 😕 😅

katika82
2. nov 2009

no ahojte lásky moje

ako sa mi máte???

ja už fakt nevydržím asi ani deň, je to fakt hrozné, mám pocit že malý mi cez brucho prestrčí ruku alebo nohu, tak to už bolí, a môj sa len smeje na tom že ved ho pochop ty i už zabudla koľko si tam mala málo miesta a tak.

a to ešte to utorka budúceho no neviem čo ja idem robiť

a vy ako ? žiadna nová tehulka

asshanti
2. nov 2009

ahojte kocky,

ja som dnes bola rano na poradni, som sa zdrzala, lebo pan doktor meskal, prisiel az pred pol desiatou, mal nieco v nemocnici, nocnu a este rano nieco, tak od osmej som tam tvrdla... ale nevadilo, malinke kopkalo ako o zavod, az som sa niekedy strhla. 😀 😀 😀 na to jake bolo doteraz lenive, tak teraz si vsetko vynahradza! 😵 😵 😵 tlak v pohode 125 na 80, moc v poriadku, od minulej poradne som pribrala kilo, takze prve kilo za cele tehotenstvo, a to som uz o tyzden v 6. mesiaci... nechapem, lebo jem, vobec sa neobmedzujem, aj sladke, proste vsetko a nepriberam... ale sestricka vravela, ze je to v poriadku, ze este mam cas na priberanie. asi mi babatko zlepsilo metabolizmus, lebo predtym mi vaha z dna na den kolisala nejake 2 kila... takze super, aspon budem mat menej zhadzovania po porode... 😎 😎 😎 a mozno este priberiem tak, ze sa budem cudovat, ktovie... lebo som si myslela (aj moj manzo), ze budem vyzerat hned ako maly hrosik... 😀 😀 😀 takze o 3 tyzdne naspat...
mam na cely den paragraf, tak sme boli na nakup v Lidli, zase 40 eur a to sme isli na chlebik a vajicka iba.... 😀 😀 😝 my dvaja spolu nemozeme nakupovat, minuli by sme cely majland... potom v drogerke na ziletky a malemu sme kupili novy odpadkovy kos do izby, taky pekny zlto-oranzovy s hlavou tigrika, super!!! 😉 😉 😉 a tiez som si kupila kabat na zimu, lebo ten co som kupila v piatok z Tesca je len nateraz, prechodny. dnes som si kupila cierno-biely, s teplou vlozkou, bajecny, urcite v nom nezamrznem! vyzeram v nom trochu ako macko, lebo je o 2 cisla vacsi ako bezne nosievam, ale rukavy a plecia su mi dobre, akurat brusko a prsia mozu priberat... zmestia sa tam, dufam do februara... 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. nov 2009

no ahoj assh... 😉
jaj ty a tie tvoje nakupy... ty si taka podarena s tym... 😀 😀 😀
takze uz mas 2 kabaty... 😎

inak to aj my tak vieme, ze ideme do tesca "len" na mineralky a oplieskame tam aj 50 Eur... 😀 😀
dnes sa chystame do Lidla maju tam super zmesi na pecenie chleba ale viem ze popri tom si nakupime hovadin.. 😀 😀 mame tam svoje oblubene potraviny ktore tam rada nakupujem.. hlane tu ich genialnu mrazenu strudlu, uz sa tesim ako si dnes doplnim mrazak nimi 😀 😀
to ked ma zas bude "honiť mlsná" supnem do truby a je to 😎 😎

Kati no ahoj... 😵 😵 😵 verim, ze to mas uz teraz tazke ale neboj to uz vydrzis tych par dni a malinky bude vonku 😵 😵 😵

asshanti
2. nov 2009

kati, a to ani nemas take velke brusko, aspon si predtym nemala... Ti teda verim, ze je to o drzku... vydrz moja! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie, ved to je vzdy tak s tymi nakupmi... moj drahy hadze do kosika hlava-nehlava, on ani na cenu nepozera, ho musim krotit... kabat mam sice z minuleho roka, mala som ho vcera v kostole, ale mam ho akurat nateraz, potom sa uz nezmestim, takze som musela nieco poriesit, lebo sa chystam chodit do prace este do januara, teda do konca, az kym ma neposlu na matersku... 😀 😀 😀 potom aj tak budem doma, ale uz sa na to tesim!!!
tak sme sa najedli, potom dosiel svagor z Presova, dali sme si kavu, on sa najedol, teraz idu s manzom do lesa prikrmit zvieratka a vecer na polovacku. ja sa chystam prezliect postelne pradlo, v sobotu sa mi nechcelo, potom dat do pracky a musim este poodkladat vsetky nakupene veci. a dnes som si aj vyhliadla hojdacie kreslo, nasi mi chcu kupit na narodky v januari, take spicove so svetlym matracom... 😵 😵 😵

nellie_
autor
2. nov 2009

assh inak to mas super ze si len tak malinko pribrala.... 😉 🙂 🙂

ta moja svagrina co rodi v maji uz ma brusisko jak svet... 😅 😅 som z nej vzdy v soku.. ved ked bola tehotna s Tobiasom tak take mala az v 6-tom mesiaci a teraz zacina iba 4 😅
a ako jej nepekkne popraskalo.. vcera ju to stipalo a totalne cervene prasklinky po nom ma a to si ho aj olejuje poctivo ...

asshanti
2. nov 2009

tak toto vazne nechapem nellie, predtym mi vaha kolisala a teraz fakt jem poctivo, nic si neodopieram, odkedy som tehu tak jem iba biele pecivo, predtym vzdy celozrnne, cokoladove jogurty, aj sladke malinovky si doprajem, predtym furt len mineralku a Activiu... chcela som schudnut alebo aspon nepribrat viacej a bolo to narocne a teraz ked sa nesnazim, papam kedy chcem, co chcem a kolko chcem, tak to takto pekne ide, sila vsak...??? 😅 😅 😅 ale sestricka vravela, ze to je dobre. predtym som asi robila chybu, ze som neranajkovala a jedla menej casto a vela... teraz potrebujem jest casto a mensie porcie, a to je super! nikdy nie som hladna a netlstnem, aj ked som to fakt cakala, lebo mam nabeh... co som schudla pred svadbou 13 kil, tak som potom za pol roka dohnala... 😠 😠 😠
no a strii sa bojim ze uplne najviac... 😖 😖 😖 😖 😖 tiez sa snazim poctivo kremovat, niekedy som vsak leniva... ale ja mam dobru pevnu pokozku a asi aj tym, ze tak postupne a malo priberam, musim poklopat, zatial sa ma to netyka a dufam, ze ani nebude, ale bojim sa, lebo je to strasne... 😝 😝 😝

vierka
3. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

ass - no teraz nemusis mat este brusko, ale neboj sa - moze ti zo dnas na den este vyskocit 😀 mna tesi to, ze mi rastie pekne postupne, aspon si zvykam na ten brusny naval kileciek a aspon ma to brucho neprevazuje 😀

nellie_
autor
3. nov 2009

no ahojte.... 😉 🙂 🙂

vierka
3. nov 2009

no ako mojka??? 😀

nellie_
autor
3. nov 2009

dnes super.. lebo moja vcera prskajuca a ustami dychajuca kolegyna dnes nastastie ostala doma... 😀
lebo vcera to tu s nou bol fakt des... 😠 😠 😠
takze dnes mam kancel iba pre seba.. 😎 😎

akurat som si v klude dopozerala vcerajsi panelak.. joj toto je zivotik.. 😀 😀 😀

vierka
3. nov 2009

no konecne si uvedomila, ze netreba nakazit v kancli aj inych 😀 tak to budes mat veru dnes zivot, ako hotova kralovna 😀

ja kolegynu v kancli mam, sice je tiez chora a sopli, ale este jej asi nedoslo ze tu nema byt 😅 😀

nellie_
autor
3. nov 2009

takze sme obidve rovnako postihnute... chrchlavymi kolegynami 😀 😀 😀
inak dnes ani nie je az taka kosa vonku... vcera to bolo strasne.. boli sme vecer na cintorine a ja som si dala len taku kratku bundu do pol zadku a normalne mi zvysna polka omrzla... 😨 😨
a aj stehna.. reku to čo toto ma byt... 😀 😀

vierka
3. nov 2009

no na to ze v TT snezi naozaj nie je az taka zima 😀 😀 😀

my sme boli na cintorine v nedelu a to som isla herecka v teniskach a skoro mi nohy odmrzli 😅 som si pripadala ako vo filme S tebou mne bavi svet: "Ozabou mne nozicky"... "Tady orel, Dasenka jde celou dobu v backurkach"... "Tak to ma smuuulu, v cem bude lyzovat?!" 😀 😀 😀

asshanti
3. nov 2009

dobre ranko,

vieri, ale ja brusko mam, take peknucke, mi odstava... preto mi je divne, ze na vahe nepriberam, ale brusko mam... 😀 😀 😀 aj mne rastie tak pekne postupne, preto dufam, ze ma strie obidu! 😔 😔 😔
my sme boli po cintorinoch v nedelu, som bola sexica... 😀 😀 😀 dala som si saty s dlhym rukavom, pod ne este rolak, hrube pancuchy, vysoke cizmy a novy biely kabat... sexy mama... 😀 😀 😀 😀 😀
dnes som uz v robote, stale sme bez sefky, je PN, tak sme doteraz vsetky sedeli v jednom kancli a kecali, teraz sme sa rozprchli, ze akoze ideme aj pracovat, ale o chvilku padame na obocie ku kozmeticke, lebo bude mesiac prec... ale potom sa uz bude seriozne pracovat! 😉 😉 😉 😉 😉

nellie_
autor
3. nov 2009

vieri - 😀 😀 😀 😀 😀

baby toto si pozrite.. http://www.cas.sk/clanok/137159/vzrusujuca-sou-...

no asshanti ze cez pracovnu dobu na upravu obocia.. to uz akoze kde sme???? 😀 😀 😀 😀

asshanti
3. nov 2009

nellie, to len tak tajne na 10 minut, kozmeticku mame cez cestu... 😀 😀 😀 😀 😀 ale psssssssst!!!

nellie_
autor
3. nov 2009

nebooooooj.. nikomu to nepoviem.. 😀 😀 😀
a nie ze vam tam potom niekto neohlasene pride a vsetky budete s cervenym opucnutym obocim.. to vas hned vyzradi.. 😀 😀 😀

asshanti
3. nov 2009

uz sa stalo, dorazila neocakavane sefka, ma vychadzky... 😀 😀 😀 este sme nastastie nikam nesli, tak to prelozime na neskor...

nellie_
autor
3. nov 2009

no vidite.... 😀 😀 😀 este ze vas nevymakla.. to by bol teda iny priekak... 😀 😀 😀

asshanti
3. nov 2009

to by teda bol... 😀 😀 😀 pockame kym pojde poobede prec... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre