• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
tak titu caka predsalen chlapca - to je sila :slight_smile:
a janushik - hcg 100 a t 37,1 a dutinka na utz? - neverim, ze nie si tehu - to co uz by potom malo byt :confused: .... vobec tomu nerozumiem, preco dr. vaha :confused:
a ked titu snazilkovala, tak mesiac predtym, ako otehu bola na hcg a mala tusim jedna daco, alebo tak nejako a to bolo negativne - hcg do 5 je negativne :angry:
29. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dakujem za prijatie a pisem nieco viac.... Oficialne sa budeme snazit az od augusta, no neoficialne mame za sebou prvu ovu, takze teraz cakam, ci pride mrcha. Vysadila som hak a chcela len zistit, ako funguje moj cyklus, ale ked sa blizil predpokladany den ovu, nedalo mi to :wink: Viem, ze sa to na prvy krat nemusi podarit, ale aj tak rozmyslam, ze si zbehnem kupit testik. Som 11 den po ovu, cyklus predpokladam tak 30 dni, a neviem, ci vydrzim cakat este 4 dni.
Vsetky vas obdivujem ze tie boje, co zvadzate a obavam sa, ze sa k vam pomaly pridavam, aby ste rozumeli, skusim v skratke opisat svoj pribeh... S partnerom sme spolu 5 rokov a je medzi nami vacsi vekovy rozdiel. Ja mam 28 a on skoro 40. Pred mnohymi rokmi planoval s partnerkou dieta a pocase, ked sa im nedarilo, zasiel k dokimu, on mu spravil spg a oznamil, ze pravdepodobne deti mat nikdy nebude. A tak to viac neriesil, vsade rozpraval ze deti nechce a hotovo. O mnoho rokov neskor sme sa stretli a "dali do kopy". O vsetkom som od zaciatku vedela, a v podstate som necakala, ze nas vztah bude mat buducnost, ale stalo sa. Obaja sme sa zmenili, je nam spolu dobre a uz to inak nechceme. Pred viac ako rokom som ho prosila o babatko, cosi sme popili, malu dlhú debatu plnú citov a on nakoniec povedal, ze mu mám dat este nejaký cas a potom to zacneme riesit, i s doktormi, ak bude treba. A viete co sa stalo? V ten vecer sme pocali dietatko... Bolo to nieco neuveritelne, pre mna taky maly velky zazrak. No bohuzial netrval dlho a v 10.tt prestalo byt srdidecko. Zhodli sme sa na tom, ze asi nebol pravy cas na to, aby k nam prisiel maly cloviecik a ze este chvilu pockame. A ta chvila presla a ja sa strasne bojim toho, ze sa nam uz taky zazrak nepodari :frowning2: Sorry baby, ze som sa tak rozpisala, ale akosi mi to samo prichcadza pod ruky, tak som si aspon vyliala srdiecko
@willi bud silna a nezufaj, mozno sa nic nedeje. Moc ti drzim palceky, aby to bol len plany poplach.
29. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi dufam a verim, ze sa dr. myli a ze babatko vsetko dobehne... velmi na teba myslim a posielm ti vela sily, drzkaj sa
luga tiez sa mi zda hlupost s tou januskou :unamused: teda hlupost, ze dr. si mysli, ze to nie je tehu... ja si myslim, ze to tehu je :wink:

@sweat drzim palce aby sa vam zadarilo a nemuseli ste dlho cakat :slight_smile: a spermiogram sa stale meni.. takze ak mal zly vysledok pred mnohymi rokmi, tak teraz moze byt ok... a dokaz toho je aj to, ze si otehotnela na prvy sup. Ak chcete, tak moze ist na kontrolny a budete vediet na com ste.
29. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackhorse prave ze to nebolo na prvy sup ale po 4 rokoch nechraneho sexu :unamused: ale aj tak dakujem
29. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby...
willi, snad bude vsetko ok :cry:
tak ja dnes idem na poradnu, vcera som bola na prevetnivke u zubara a o tyzden mi ide vrtat... bojim bojim :cry:
30. jún 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky....
willi....drzim palceky!!!! este nezufaj, vsetko moze byt dobre! budem na teba velmi velmi mysliet a hlavne na tvoje babatko, nech uz maminu necha si pekne uzivat tehotenstvo a nestrasit ju!!!!
janushik....no co ty? ako testik?

@isabella_fly drzim palce na poradnu! uz budete velikansky :grinning:
30. jún 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
ahojte kocky tak uz som jasna aj ja :confounded:
30. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka joj...skoda :confounded: ale este nespinis, ci?
30. jún 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jj, len na sono idem az 15.7. bo moja dr nema v ambulancii, takze to bude fakt len radenie sa, ze co ano a co nie :grinning:
30. jún 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ale ved ty cely cas takto skaces, nie? hlavne sa drz
30. jún 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly aha...no moja dr ma sono v ambulancii, je to vyhoda...ale zas ho ma take malinke, ze tam poriadne nic nevidi :unamused:
30. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby.tak ja dnes hore uz o 3:30.........strasne bolesti a tabletka zabrala az o 6 hod,rano ked som uz mala vstavat takze som sa skoro nic nevyspala......prehadzovala som sa v posteli z boka na bok fuj bleeeeee :frowning2:
30. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dobre ranko....a coze ta boli? :confounded:
30. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak och joj uz nic dalsia tabletka rano na prevenciu ja ked mam mrchu tak ma neskutocne bolia cele nohy....
30. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi to ma velmi mrzi.. dufam, ze vsetko dobre dopadne..
30. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 chudatko....to ti nezavidim :confounded:
30. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky...
tak som dnes rano zasa odmerala teplotu a trosku som klesla, mam 37. takze z toho dovodu som aj netestovala.. uvidim co bude zajtra. ale zacina ma pobolievat brusko, asi pride mrcha..
30. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som to vcera prehnala, boli sme si na terase sadnut, dala som si jednu velku a jednu malu kofolu a popritom sme jedli syrove korbaciky a chipsy....no potom mi to zaludok vratil :confounded: az dokym som nezaspala, tak ma trapil :confounded:
30. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga bodaj by si mala pravdu, ale vravim, citim sa tak nejako "divne" :( stale som hladna, ako pred mrchou a ani fajcit mi nechuti..
30. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janushik1 37 nie je pokles!!!! ja som v den testovania klesla na 36,9 a boli dve // !!!! utekaj spravit test!! brusko bolelo aj mna jak fras!
30. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak uz som v praci, tak nemozem testovat. a ani nechcem.. sa bojim sklamania.. ved ako bude tak bude, ked som tehu, tak sa nic nezmeni a ked mam dostat mrchu tak dostanem.. len nechapem, co si to moje telo robi :frowning2:
30. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janushik1 ja presne viem, ako sa citis.....ale vedela by si, na com si! :slight_smile:
30. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ale takto mozem este aspon dufat :slight_smile:
30. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:

@janushik1 mala si testovat, aspon by si vedela na com si a 37 urcite nie je pokles! :wink: a ze ti fajcit nechuti, to je len dobre :wink:
30. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... juj posledný júnový deň, už budem vo ,,svojom,, mesiaci... :wink: Začínam mať už aj strach. Snažím sa myslieť na všetko možné,len na pôrod nie a nakoniec si to moja mysel vynahradí v spánku a mám také sny,že dovi... :unamused:
30. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@nina88 neboj to zvladnes ked si zvladla prvy
30. jún 2010 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 to bude dobre :slight_smile: a budes mat krpca v naruci :slight_smile:
30. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@willi panebože toto ma mrzí!!! Je to nespravodlivé!!!
30. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ty to zvladnes ano nebudes vediet a uz bude von.......druhy porod je lahsi ako ten prvy.......vsetky moje kamosky to tvrdia tak drzim palce a sa nenazdas a uz budes mat tvoje babo v naruci........ :wink:
30. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@petuska123 juj bodaj by si mala pravdu... Ja sa bojím aj preto,že idem mať toho nového doktora, iná pôrodnica, tak v podstate neznámo... Ale tak rodilo sa v jaskyniach, no nie? :slight_smile:
Zajtra idem do poradne, strašne som zvedavá čo lekár povie, mal by sa vyjadriť, či som aspoň pripravená na prípadné vyvolanie...
30. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok