• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@majuska7979 , mate domcek dakde pri rieke? a poistit isto treba - nikdy nevies, co sa moze stat (napr. to, ze taketoskody dokaze sposobit riecka, v ktorej voda malokedy siaha po kolena, by predpokladalo len malo ludi)
maji, a radsej si vypni caps lock, lebo ti zrusia prispevky :wink:
16. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tahaj si kupit ten test :sunglasses: :sunglasses: alebo Ti poslem UPSkou !!!
Ale podla mna si tehuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@luga moja nemame domcek pri rieke ale je tam jedna taka mala dost daleko od nas ale ako hovoris nikdy nevies, minuly rok tam 10km od nas boli tornada, takze musime to poistit tak ci tak aby sme spavali kludnejsi :confounded:
16. aug 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , tornada? :confused: moje nervy
16. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja dobre citas, tornada :wink: raz ked sme sa vracali zo svk do pl bolo to v auguste 2roky dozadu, to sme zazili taku burku ako nikdy, museli sme zastavit na benzinke, lebo stierace nestihali a nevideli sme uplne nic :confounded: a neskor sme sa dozvedeli ze niekolko km pred nami bolo tornado ako fakt haluz , este si pamatam som sa mm spytala ze preboha co to mavate tu za burky, lebo taku som este v zivote nezazila,
16. aug 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , to uz otrasne veci sa vsade deju ... normalne mam niekedy tendenciu verit, ze ten "koniec sveta" naozaj cochvila bude - tak som sa akurat vcera mm pytala, ci s tym babom predsalen nepockame este zo dva roky - no naco ho porodim, aby hned aj umrelo (a este sa tym vsetkym musim aj trapit a stresovat - od pocatia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
16. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja sa tiez zamyslam co sa deje, a no neviem ale myslim ze zem je asi preludnena a zem si tiez sama hlada cestu za unormovanim , neviem, ale tento rok je toho az privela nie??? sopka, povode,zemetrasenia,proste vsetko co sa len da :unamused:
16. aug 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 hej, v podstate si za to mozeme samy - je nas vela, tazko nas je "uzivit" - vsetko ma svoje hranice
16. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no presne tak :wink:
dobre babulky moje ja padam idem kupit nejake pyzamka pre krstnatko nejake sladkosti a nieco maminke :wink: moje posledne nakupy :wink: tak zatial papap a prajem krasny dnik ozvem sa este neskor :wink:
16. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , pa, prijemne nakupovanie :slight_smile:
16. aug 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na obede...
fuuuha tornado v polsku??? :confused: :confused: :confused: a to som si myslela, ze som rada, ze byvame tam kde byvame, ze tu ani tornada nemame :fearful:
inak mam pocit majuska, ze tie nalepky si mozes dat... uz si ich tu niekto z tehuliek daval mam taky pocit
luga je to hrozne... ja som tiez na tie spravy tak pozerala... a vobec este pred tym ked som vedela, ze su takmer cely den burky na strednom slovensku, tak som vedela, ze to nedopadne dobre... :pensive:
16. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ovulacia je dnes... mam strasne mokro a aj brusko pobolieva... musim sa vrhnut na mm ked prideme z prace :grinning:
16. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a nohy hore - ako povedala majuska :wink:
16. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... s velkou pravdepodobnostou zacala dalsie"etapa" tehuliek, takze je to nadejne a netreba otalat :grinning:
16. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, mam dva testiky!

Mam teraz otazocku - lekarnik povedal, ze je lepsie pockat do rana a bude to presnejsie. No ja si chcem spravit jeden hned vecer, ked mi ich priatel donesie! :slight_smile:) Co myslite, mam pockat, alebo je to jedno ked mam dva? Len aby to neboli zbytocne stresy... :angry:
No neviem ci to nie je jedno ked mi meska 8 dni :-P
16. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laerke je to uplne jedno ked meška 8 dni blahoželám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laerke , ked ti uz as ityzden "meska", tak kludne mozes spravit test aj pocas dna a pravdepodobne ukaze spravne .... ranny moc je koncentrovanejsi, takze je tam aj vyssia hladina hcg
16. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 :grinning: :grinning: :grinning: ...si to pekne zjednodusila (vidis to krasne pozitivne, mne naposledy "meskala" tyzden a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga heheheh ja som stale pozitivna xixixi aj u zibi som si ista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttt
a chytaj a papaj tie virusiky poriadne nie ako minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ahoj ako sa máš??
16. aug 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 :grinning: , dakujem, uz sa mi z nich az odgrglo (s prepacenim :sweat_smile: )
16. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laerke hlavne pred tym velmi nepi a skus ist po co najdlhsej dobe na wc-ko aby nebol moc velmi zriedeny, ale tiez si myslim, ze je to jedno, lebo ked ti tyzden meska ukaze, aj keby si ocikala cistou vodou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@luga jasne budem sa snazit :wink: aj ked s tymi nohami ma to uz tiez nebavi... teraz uz len 30 min. polezim ale ziadne nohy neriesim... ale mozno to dnes este skusim :wink:
16. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak teraz je to už vporiadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aj ty chytaj kamoška tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:wink: :wink: :wink:
16. aug 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :wink: , ja uz tiez ziadnu gymnastiku nepraktizujem - veeeelmi zbytocne :grinning:
@denne73 :sweat_smile:
16. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym, tak to spravime ked mi chlap dojde domov :slight_smile: Uz ani nervy nemam ako velakrat predtym, tak si pockam tie 4 hodinky a bude to v suchu... Dakujem za podporu :sweat_smile: :dizzy_face:
16. aug 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok