• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@majuska7979 kup si magnezium B6, mna tiez bolieval chrbat na nevydrzanie a pomohlo, ja mam dnes nejake slabucke krce v brusku, ale to je normalne v 6.mesiaci a prehliadka vo stvrtok dopadlo na 1.
isabella pekne si lazkat a oddychovat , aj ja uz idem
25. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 jj, treba oddychovat
25. okt 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

davam Vam do pozornosti tuto stranku -www.fertility.sk

Najdete tam vela zaujimavych informacii o neplodnosti, tehotenstve.....zaujimave:slight_smile:)

Marcela
25. okt 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
26. okt 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahojte tak ja od včera radikalna zmena. Vlasy dorastu a ta tmava farba by sa mala vymyťna hnedu. :grinning: :grinning: :grinning: .hodim foto aj s mojimi chalanmi
26. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a tu som so svojimi puberťakmi
26. okt 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 ahojky moja... nahodou... tie skratene vlasy ti velmi pristanu..a myslim si ze aj farba ti pristane :grinning:
26. okt 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 naozajsky :slight_smile: :dizzy_face:
26. okt 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte :slight_smile:
@denne73 , kocka :wink:
26. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he
@luga dakovam baby to asi tym tehu mi preplo šak zmena nezaškodi nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mám fotkovy den tak vám posielam aj fofo bruška
26. okt 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 , same pekne fotecky :dizzy_face: - brusino uz take velke :confused:
26. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 denne mas nadherne brusko...si stihlucka, len mas nadherne krasne brusko :dizzy_face: .... ani si nevies predstavit ako sa s tebou tesim... len nedavno sme rozoberali ci si tehu alebo nie si..a hla v brusku ti rastie novy ludsky zivot- zazrak, na ktory sa vsetci velmi tesime :dizzy_face:
26. okt 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
@katka.he ako?? mrcha uz dorazila?? mne zatial nie...
@denne73 krasne brusinko :dizzy_face:
@luga a ty uz s mrchou asi aj koncis, nie?
26. okt 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby konecne ste sa tu ukazali... sak tu na vas cakaaam uz tak dlho... :slight_smile: denne nadherne brusko... tak ako pise speranza... inac cauky vsetky babulky :slight_smile:
26. okt 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose aale este nie... uz konecne nech dojde ma uz iba jeden den na to :grinning: .... lebo chcem ist presne ten 3ti den na odber:slight_smile:))... a ty uz citis brusko, alebo nie?
26. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ...br dnes daky ee vietor fuka :unamused:
26. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ty blacky...ty si snad uz len jedina , ktora si pravidelne kazdy den meria a zapisuje teplotu...klobuk dole... :wink:
26. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 servus peta..jak sa mas? ty si ktory DC?
@katka.he ale mam sa ok 12DC pred ovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ja som si dnes prispala, sa nam s mm nechcelo velmi vstavat :wink: :sweat_smile:
a hej, uz som tusim jedina :sweat_smile: ked mna to tak baviiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
brusko som citila vcera, ale dnes zatial nie... ale ved to dorazi presne s mrchou... :unamused:
26. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ved to je super preco ten smutny smajlik?... do centra idete kedy? ... pocuj petka vy mate porobene s mm nejake vysetreniua? a kolko sa vlastne snazite, ze ste si uz vybrali centrum?
26. okt 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose, ahoj :slight_smile: .... uz asi kazdu chvilu dorazi, co :unamused: ... tak si poprajme aspon viac stastia do dalsieho mesiaca :sweat_smile:
jo, jo, ja dufam, ze uz vcera bol posledny den ms

@katka.he , ahoj :wink:
26. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he smutny smajlo preto lebo uz od dnes musime mat pauzu vo stvrtok ideme do centra a min.3 dni je abstinencia :frowning2: tak akurat nam to tak vyslo a snazime sa rok aj 4 mesiace a vysetrenia mame dake porobene ktore su v poriadku
26. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose .. jaj blacky ani mi nevrav... my sme vstali uz pred siestou a potom sme naspat zalahli do 06.20 :astonished: :confused: ... a samoska potom nestihacka..ale uz som mala vsetko nachystane do roboty vecer..takze to nebolo az take strasne :wink: .. ved rano bola este taka tma jak v rohu.... a este krasne potichucky prsalo...juj to by sa spinkalo :dizzy_face:
Ja este vobec nepocitujem bolesti bruska..len ma bolia prevelmi ciciky :sweat_smile:
26. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga seervus luga...a ty jak moja? jak si na tom ty?

@petuska123 peta min. abstinencia je 2 dni..... :wink: :grinning: ...a mm ma robeny spmg.?
26. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , ja uz koncim s mrskou a neuveritelne sa tesim na piatok - dalsi tyzden som si vzala volno - jupiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
my sme teraz museli mat pauzu presne 5 dni pred ko spg.
26. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hej??? nam povedali ze staci 2-4 dni...ze viac sa neodporuca...a pritom ked siel mm 1x, tak nam moja gyndoska povedala ze 10 dni... a to bola konina jak traky :rolling_eyes: :fearful:
26. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok