• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
vrabcek, isabella, majuska, idete rodit s epiduralkou? :confused:
5. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ahoj :slight_smile:
mne teraz napadlo, vy ste sa aj po prvom neuspechu nejako extra pripravovali na druhe tehu, alebo ste to vobec neriesili?? kedze prvy raz sa tak dlho nedarilo a potom odrazu do pol roka druhy krat... (len ma to zaujima) :wink:

@isabella_fly neboj, mala sa vypita na svet ked bude pripravena :wink: hlavne ze bude donosena a vsetko bude ok... a neboj, urcite nebudes viac dotrhana ako by si bola teraz :wink:
5. jan 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj mne je tak strasne :frowning2: stale revem ako male dieta :cry: velmi mi chyba drobcek :cry: :cry:
5. jan 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ja ti vobec neviem, nechavam si epi ako otvorenu moznost... predsalen nechcem precenit svoje sily, lebo nie jedna od vycerpania uz nevladala a musela ist na sekciu, co mi pride teda horsie varianta... aj ked pravdupovediac predstava, ze mi niekto nieco picha do chrbtice, no brrr... :unamused:

@blackrose ja dufam, ze sa vypyta tak ako treba, ale urcite si aspon pohupovanie sa na fit lopte neodpustim :grinning: alebo taku rezkejsiu chodzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@solinkarka urcite sa poriadne vyplac, na to nie je ineho lieku a myslim, ze ani slova velmi nepomahaju, ale ber to tak, ze nieco asi nebolo v poriadku a malo to tak byt
5. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :frowning2: :cry: ... hrozne mi je to luto, az mam zimomriavky z toho :frowning2: .... pred rokom som prezivala to iste :pensive:
drz sa, fukam srdiecko .... aaaach, jaj :confounded:
5. jan 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja j mne je to velmi luto a ako si sa z toho nemozem dostat :cry: stale myslim na malicke :cry: tak velmi sme sa ne neho tesili :cry: prihovarali sme sa mu a zrazu je prec v nebicku :cry:
5. jan 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , je to kratko, to chce cas, ja som tiez plakala a plakala a plakala :frowning2: ... a to som o babo neprisla tak "neskoro" ako ty ....
a bola si aj na kyretazi?
5. jan 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ano bola..ani mi nepovedali kam idem...iba vidim ze ma vezu na operacnu salu...vtedy to bolo pre mna hrozne :cry:
5. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: coze? to preco ti nic nepovedali?
5. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja neviem...ako vedela som ze sa to bude cistit ale mohli mi apson povedat kde ideme, co ma caka a tak...ale uz je to jedno.drobceka mi to uz nevrati :cry:
5. jan 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , ved ano, prepac .... :unamused:
5. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a vy ste ako na tom? :frowning2:
5. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , nic nove, cakame stale - buduci tyzden tam zavolam
5. jan 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a kam? prepac ale vobec nemam prehlad co sa tu dialo :(
5. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :wink:
@solinkarka hlavu hore, si mlada, maš život pred sebou a anjelika v nebi :slight_smile:
to nieje až také zlé :wink:
5. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka , jaj - ziadost v poistovni na ivf
@kamilkka , ahoj, ako? dlho si sa neukazala ...
5. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj
spamätavala som sa :unamused:
5. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to čo tam robia tí poisťovaci!!!!!?????
do kelu!
keby vedeli, kolko to človeka stojí!

ale čítavala som si vas stale :wink:
5. jan 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze len zo sestnasteho decembra , nie niecoho ineho :wink: a uz si ok?
tak asi koniec roka - tak vela prace a volna (?) :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ach a tak som dufala, ze uz teraz to pride
5. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, zo 16.12.
inak všetko po starom :unamused:
v zázrak už nedufam :confounded:
5. jan 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: ved po tolkom case sa ani necudujem - skepsa pride na kazdeho - bohuzial
a teraz si ktory dc?
5. jan 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :grinning: , no parada :unamused: ...aj ja uz by som dnes mala byt, ale stale sa nechce spustit mrchana - len nejake trapne spinenie :rolling_eyes:
5. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak zamkni dvere a možno to mrchu prestane baviť
vonku je zima :wink:
lučim sa s tebou pre dnes, mužik mi prišiel domov :slight_smile:
napíšem ti neskor IP, papa
5. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :slight_smile:
5. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :slight_smile: , ahoooj....tak my sme si povedali, ze sa vobec nebudeme pokusat, pokial nebudeme mat kompletne vysledky z hematologie...ja som si "nasadila" kuru z hlivy ustricovej na tri mesiace a zaciatkom maja som mala 2/3 vysledkov z hematologie a nic sa nenaslo ani nepotvrdilo :unamused: ...no a dr. nam povedala, ze zvysna tretina bude v auguste a aby sme sa dovtedy nejako nepokusali, lebo inak budem musiet pichat preventivne heparinove injekcie :rolling_eyes: ...tak sme si s mm povedali, ze nechame to tak a nech sa deje, co sa ma...a podarilo sa a sme az tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
5. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, ako to ide? tak si predstavte ze moja 9cm cysta je teraz 11 centimetrova a moja 5 centimetrova je teraz 4 centimetrova. Nechapem kde sa to vsetko vo mne zmesti, urcite mi to tlaci na mocovy mechur lebo v noci chodim neustale na zachod tak sa vobec nedokazem vyspat :frowning2:
6. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi ano ja chcem peda, hadam to stihneme, este musia zobrat krv :wink:
6. jan 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja som stale tiez plakala, a to boli este Vianoce, tak mi to tak na mna dolahlo, ze som bola uplne mimo, a k tomu este skuskove , ale cas pomoze vsetko zahojit...
6. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 a po kolkej dobe sa ti podarilo opät oteho???
6. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok