• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
majuska, keby sa to dalo, ze necakat :wink:... ja uz necakam rok a stale nic :grinning: kazdy mi hovoril, uvidis, pocas statnic sa ti zadari ani nebudes vediet ako, potom pocas dovolenky, zmena prostredia prospieva, teraz mam zase skuskove a zase podobne reci...
... ale ja mam pocit, ze taky cas, ze to budem najmenej cakat uz ani nepride... pretoze to stale cakam rovnako, ci som zaneprazdnena viac, alebo menej...

willi :dizzy_face:

juliett blahozelam :dizzy_face: nech // vydrzia az do stastneho konca :slight_smile: po 2 rokoch snazenia konecne stasticko :slight_smile:
a vy ste mali nejaky potvrdeny problem??
14. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose, no spermigram mojho manzela je velmi zly, presne hodnoty teraz neviem, ale spermii je malo a su aj mao pohyblive. Uz sme mali aj termin na umele oplodnenie v januari, lebo tehotenstvo v takom pripade je malo pravdepodobne. A vidis, ked som to vobec necakala, mrcha neprisla a nasla som si II. To by som ani netestovala a nepripustala ze som tehu,ale baby z konika ma prehovorii testnut :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett, preto sa pytam, ze aj my mame zly spermio... sanca je, ale je to biedne... mame ich malo, aj malo pohyblive a aj vysoku patologiu :frowning2:
takze som velmi rada, ze sa vam zadarilo, dalsia dobra sprava pre mna, ze mame sancu :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett, gratulujem, a ver mi dobre ze ta neposlala zbytocne by babatko trpelo, :wink:
a gratulujem po 2 rokoch :wink:
jeeeeeeeeeeeeej willi, konecne si si dala zase fotku :slight_smile: :grinning:
blacky, sanca je stale :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tu mas priklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, majuska, rovno dva :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :wink:
14. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no willi, ty tie fotky menis :wink:
14. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby nebola nuda :grinning:
14. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black ja mam tiez zavazok foto dam ale az ked budem tehula :dizzy_face:
jasne :slight_smile: konecne mame staru willi spat aj s fotkou :wink:
majuska a preco az potom??? teda az, dufam, ze to bude coskoro!!! :wink:
Tak ja by som tu fotku dala uz aj skor, len akosi stale nebol cas na jej zmensenie, takze tak :sunglasses: , ale uz som tu opat medzi Vami dievcatami :grinning:
14. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som si dala taky zavazok, ze dam ale az ak budem tehula :grinning: :dizzy_face: takze babule ako nahle uvidite moju fotecku, znamena ze testik vysiel pozitivne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majuska, pekne znamenie si pre nas pripravila :grinning:
14. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose zadari sa aj vam, uvidis, ked si to uz ani nebudes pripustat, ze sa to moze stat, vtedy to pride Drzim palce :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ale musite nam slubit, ze sa uz coskoro pridate, aby sme stihli zorganizovat este nejako stretko ako tehulky a potom ako mamicky, jasneeee? :wink:
14. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett, dakujem :dizzy_face:
willi, snazim sa o 206!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vianoce pod stromcekom sa s mm rozviazeme a to bude musiet vyjst!!! :grinning: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to som rada :wink:
14. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka, tak ja som zaspala pri notebooku :grinning:

juliet, to je úžasná správa, gratulujeeeeeeeeem :grinning:

willi, aké si to mala tie ovu testy?
14. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, Ty si expertka, ze zaspala pri notebooku :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som mala ovu testy women secret 5 v 1 :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budeme sa snazit, dufam ze sa podari este tento rok :grinning:
14. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa mi to paci, ako ma pekne posluchate, no mozete si uzit Vianoce a od noveho roku naplno do toho :grinning:
14. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, to ja zaspim hoci kde, aj u zubára...akurát včera sme sa s mm smiali, lebo som zasa zaspala v aute, že čo ja budem robiť, ked budem tehotná...ved to prespím celé tehotenstvo... :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes je výnimka, som po nočnej :grinning: :grinning:

willi, dakujem, musím kúpiť :grinning:
14. dec 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi to ti verim ak si po nocnej, :wink:
14. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, nemas za co :wink: ...tak to teda naozaj Ty budes asi spat v jednom kuse, ked otehulkujes :grinning: ...ja by som si uz teraz tiez aspon na hodinku lahla, no musim vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to musim ist za pol hodky do prace :unamused: tak sa mi nechce, ale to je posledny dnik, tak to nejako vydrzim :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no, sa zobudím až na to, že čo ma to tu tlačí a to už budú kontrakcie :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok