• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
ahoj balambi....a coze taka rozlietana? :slight_smile:
13. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adul :sweat_smile: aaale, tento týždeň mám školu, tak sa sem dostanem až večer. a čože to máš s tou teplotkou?
13. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zda vysoka na mna pred ovulou :slight_smile:
13. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezačala si brať niejaké nové lieky? a ak si nachladnutá, aj to Ti mohlo zvýšiť teplotku, aj ked telesná zvýšená nie je, tak si myslím, že ovulka ešte len dorazí :grinning:
13. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi....ja ju uz aj silou vole nutim, aby bola cez vikend :grinning:
13. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, tak ak vieš, kedy je ovu, sadni na autobus, skoč na mm a je to :grinning:
13. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz to vychádza na víkend?
13. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi....Kosice? to by som dva dni dovolenky potrebovala a on by 3 kolegov musel z izby vystahovat :grinning:
13. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tazko povedat, ci to vychadza.... v nedelu bude 14.DC :slight_smile: ak sa mi kvoli prechladnutiu ovulka neposunie na neskor, napriklad buducu stredu :unamused:
13. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak uz som konecne doma :wink:
13. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaj, tak to by bolo elkom zaulimave :grinning:
adul, tak to moc držím palčeky, nech pekne dorazí v nedeľu a nech si tie neposlušné rybky vezmú gps a pekne nájdu tú správnu cestu :grinning: teda aspoň jedna, to úplne stačí :sweat_smile:
13. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem blambi....bodaj by :grinning: keby som mohla, navigujem ich osobne :grinning:
maju....vitam ta naspat :grinning:
13. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska :grinning:
13. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak mam po vysetreni..a vysledok? buduci utorok laparoskopia...chcel uz zajtra, no musim este daco vybavit a nemohla som tam hned ostat...nuz tak buduci tyzden. uvidime co to je.. zajtra budu vysledky prveho setrenia..ci sa nejedna o mimomaternicove tehotenstvo (bolestive prsniky by to potvrdzovali)...alebo (co je asi skor) to bude endometricka cysta.. :frowning2:
13. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oknosmas....waw ze ta hned poslali na laparo...tak to je huste...ja uz mam doma papier na laparku od zaciatku decembra, len sa tak bojim a odkladam to a nakoniec som tam nesla..ale este pockam asi januar a pak februar a pak tam asi pojdem v marci...bojim bojim totiz :sweat_smile: pak ihned napis ked budes mat po....som zvedava :dizzy_face:
13. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, drzkaj sa dufam ze vsetko dopadne ok :unamused:
ahoj balambi,
aduliak nevydrzala som dlho bez vas :grinning:
13. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ono ten utvar je uz dost velky, tak preto ma tam chcel nechat hned..a hlavne je to dost bolestive..takze preto cim skor.. a kedze vie, ze chceme babatko, tak to chce riesit cim skor, bo ak to bude endometrioza, tak to by nebolo moc dobre..nuz, vraj sa to da liecit, i ked je tam riziko navrato v podsate kedykolvek..a ta sposobuje sterilitu
13. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, tak len pekne tam chod nech ti zistia co ti je a mozte sa snazit znova :wink:
drzkam ti palceky
13. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas....sakra....drzim palce!!!!! ale fakt sila,ze hned laparka......
13. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak ani nezaregistrovala,ze mas nejaky problem .... sakra, mam na vas malo casu.... :unamused:
13. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oknosmas, waw...dúfam, že to na koniec bude všetko v poriadku a moc držkám palčeky :wink:
13. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,tiez som nemohla otehotniet,bola som z toho velmi nestastna,liecila som sa hormonmi a po pol roku sa mi to podarilo ale po9 tyzdnoch som o dietatko prisla=veke sklamanie a smutok,po 2mesiacoch som znovu otehotnela a narodila sa mi dcerka a po 4 mesiacoch som bola znovu tehotna a narodil sa mi syn,ktory ma teraz 3mesiacky,oplati sa cakat a verit ze sa to podari kazdej tak ako mne,pa
13. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka, gratulujeme a ďakujeme za povzbudenie :grinning: my vieme, že raz sa to podarí, ale už by sme boli najradšej, keby to už bolo :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ja pevne verim ze to bude tento mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka.....dakujeme za povzbudenie.... :grinning: dufam,ze sa dockame coskoro vsetky :slight_smile:
13. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby...ja pomaly odchadzam z prace a idem rovno domov sa kurirovat.....ziadnu chripku nechcem :grinning: jedine virusy, ktore ocakavam su tehulkovske :grinning:
prajem vam krasny zbytok dna!!!
13. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, pekne sa zaši do postele s čajíkom nech si v nedeľu fit :grinning: pekny večer papa
13. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam ste sa všetky stratili?
13. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ,

vsetky Vas pozdravujem a kedze Vas tak nedobrovolne zanedbavam, tak Vam aj takto neskor chcem popriat, nech rok 2010 je takym, aky si ho zelate, snazilkam prajem, nech cim skor otehulkuju, tehulkam krasne tehotenstva bez akychkolvek problemov a maminkam radost z ich ratolesti :wink:

My sa mame zatial vyborne, tehotenstvo si skutocne vychutnavam bez najmensich problemov. Na buduci tyzden v stredu ideme k dr., tak by sme uz mali pocut srdiecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Od piatku sa uz polepsim a pridem medzi Vas. A vsetky, ktore to potrebujete, tak posielam tehu virusiky :wink: :
tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj....zatial ahojte :slight_smile:
13. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
villi blahoželám a tehu vírusky chytám aj ja a inak aj Tebe najkrajší rôčik a nech Ti prinesie krásne zdravé bábenko, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok