Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

lauritka
19. máj 2007

este si zabudla na A-beta care..to obsahuje selen tiez tusim nie ? ;)
prajem prijemnu zabavu dnes vecer v BA 😲

elty
19. máj 2007

caute, caute,
tak uspesne dopijam stvrty liter aloe. Uz to vyzeralo tak, ze sa to tento cyklus zadarilo,dnes je 17 dpo a mrcha nikde, ale vcera mi lekarka potvrdila, ze to tehu nie je☹ . Ako to s aleo a s jeho pitim, kolko sa doporuce pit a potom aka dlha prestavka by mala byt? V pripade, ze otehotniem viem ze matersku kasicku musim vysadit a ako to je s vcelim pelom? Aloe sa moze brat dalej...🙂

lauritka
19. máj 2007

elty aj tu si ;) ja berem tiez ten pel na alergiu..asi na tieto otazky najlepsie odpovie smiledra. 😝 ja uz dopijam takisto 4-tu flasu aloe..takze ked ho pijes tak cystu by si nemala mat ;) no uvidis o dva dni..testuj zase :D

elty
19. máj 2007

Ja papam pel na pecen, lebo som moala zle hepat. vysledky, a posledny raz uz boli vzorove🙂Inak aloe je fakt super vec, od vtedy ako ho pijem tak sa mi cyklus zacina normalizovat na rozmedzie 33-37, vtedy to lietalo od 28 di 38... A u teba to je ako s malu fazulkou? Stihli ste to tento mesiac?🙂

lauritka
19. máj 2007

😉 lety kukni na graf mam ho na zaciatku..my sme sa snazili len jeden den 🙂 no a o ja odkedy pijem aloe..som mala posledne tri cykly 25 dnove.
a MS uplne bez bolesti. 🙂 a kaziscku berem druhy mesiac a pekne sa mi od nej upravili teplotky 😉 takze na aloe a vcelie pripravky nedam dopustit.
a maj si pekne uzivam bez alergie..uz by som davno kychala a smrkala:D
tie biele pupavy vo vzduchu mi vadia 🙂 ale s pelom nic...;)

lia
19. máj 2007

ahojte,

mozem sa opytat??na co je dobre aloe a pel??da sa to volne kupit v lekarni?? 😕

lauritka
19. máj 2007

🙂 lia aloe upravuje cyklus, posobi proti zapalovo..detoxikacne a proti cystam. ale len to specialne aloe berry nectar ;)
vceli pel mas na mnoho pouziti..ale zabera super na alergiu-sennu nadchu aspon u mna.
tieto pripravky nedostat v lekarni.musis sa registrovat vo firme FLP

lia
19. máj 2007

kde?? 😅 😀

lauritka
19. máj 2007

😉 u dilera..v blave mas tiez sklad..napis tucniacikovi. 😲
ale ked budes tehu tak zbytocne budes brat aloe🙂

lia
19. máj 2007

ved ano,ale... 😉

lauritka
19. máj 2007

lia ty budes tehu a aloe neuvazuj teraz ;)

lia
19. máj 2007

ale ved chcem vediet infosky o tom,ja mavam tiez cysty 😖 .nikdy nevies 😖

elty
19. máj 2007

tak to je super, ze aloe u teba tak super zabera🙂)), len tak dalej lauri. A tento mesiac to bolo ako s ovulkou? ved testy ti ukazali nieco ine?

pre liu: aloe ma fakt super ucinok na zenske organy a aj na mocove cesty. Ked trpis castymi zapalmi mocovych ciest tak ti ich super precisti a zapaly su fuc🙂... Ak sa rozhodnes pit aloe a brat aj kasicku tak ti ju mozem ist kupit...Sice na jednej strane vah je ich cena, ale zdravie je prednejsie a hlavne ich ucinky🙂

lauritka
19. máj 2007

no elty ja si myslim ze ovu bola vtedy ked mi to ukazal aj test aj podla krcku a aj podla bolesti...akurat BT stupala pomalsie..

lia
19. máj 2007

jaaajjj,to je taky pripravok v rozprasovaci??ja mam na hlave seboreu,momentalne strasnu,idem si vyskrabat hlavu a kamoska ma na to nahovarala.to je ono??

elty
19. máj 2007

no ved jednodnovy rozdiel to nie je problem...mala si pokles teploty a teraz opat zvysenie🙂 ako sa citis?

lauritka
19. máj 2007

no ja mam tie prisia tiez citlive..posledne tri mesiace som ich necitila vobec. brusko ma neboli. a inac nic 😀

elty
19. máj 2007

no tak uz by sa patrilo aby bola fazulka po tolkom snazilkovani. Inak taky vnutorny pocit je aky? 🙂

lauritka
19. máj 2007

ziadny 😀 a aj keby so mala nejaky priznak..nic si nenahovaram lebo strasne vela robi psychika takze cakam co dalej 🙂 a zijem 😲 😅

lia
19. máj 2007

presne si to povedala lauri,akurat ze ja som po ivf a neviem ci mam normalne zit ako predtym alebo byt doma s vylozenymi nohami.kamoska co bola na ivf,ta ma stale laka a strasi,ze mam lezat doma.ale vcera som bola prvy krat na chvilu v praci,sice nic moc som tam nerobila,ale bola som medzi ludmi a potom s kamoskami kupovat darcek a na malinovke a uplne som sa inac citila,nemyslela som na to tak ako ked som doma sama a nic ine nerobim,len som na nete 😖

katy2
19. máj 2007

Ahojte!
Ja som tiez zasa zacala brat aloe... Naozaj upravuje cyklus a ms je bezbolestna.. 😉

akolka
19. máj 2007

ahoj smiledra. ja som mala zapal zaludocnej sliznice ci jak sa to volalo. a nerobilo mi to dobre. tak som to prestala pit. kupila som si 4 flase, macherka ze vsak tu v GB je to lacnejsie a 3 flase som niesla tatkovi domov ☹

smiledra
21. máj 2007

Ahoj Elty, som rada, ze si opat tu, ako bolo na dovolenke ? 😉
Lauritka, dobre si poradila, Lia ozaj potrebuje teraz ine doplnky, ako Aloe, napr. naturalne mineraly a pod.
Akolka, neviem, preco Ti nerobilo na to dobre aloe, vsak ma protizapalove ucinky, mozno to bolo to prve zhorsenie, nemal Ta kto na to upozornit. V lekarni to predavaju, ako tovar bez dalsieho vysvetlenia a moc toho o tom ani nevedia povedat. Takze smelo to pi dalej, popripade na zapaly zaludka dobre zaberaju aj propolisove tobolky bez alkoholu a extrakt plodov z Lycia, co stahuje zapaly.

smiledra
13. jún 2007

Ahojte dievcata, 🙂 😉 🙂 idem trochu ozivit tu temu jednou informaciou pre BA a jednou pre KE a ich okolia. Tak v poradi:
Zajtra(stvrtok)v KE v Dome techniky o 17:00 bude prednaska MUDr.Lisaka, CSc o Aloe produktoch. On je z Topolcian a je asi najvacsi odbornik na Aloe vseobecne na Slovensku. Vstup je zdarma, mozete pozvat aj kamosky, susedky a pod 🙂
V sobotu zas v BA v Kongresovej sale SLSP na Zahradnickej 95 prednasa druhy odbornik MUDr.Trizma, gynekolog, tiez z Topolcian a povie svoje skusenosti s Aloe v gynekologickej praxi . Tato akcia zacina od 10:00.
Je to skvela dvojica kamaratov lekarov, ktorym vela zien dakuje, ze uspesne porodili. Mna najdete aj v KE aj v BA.
Mozete tuto informaciu podat aj dalej, pomozte kamoskam dostat sa k tym spravnym informaciam o Aloe z prvej ruky 😉

spapulka
13. jún 2007

ahojky smiledra, technicka otazocka:
ak som asi pravdepodobne tehulka, mozem brat dalej aloe, alebo bude lepsie to vysadit.....pijem 5 flasu berry a dokonca som si kupila dalsie 4 a k tomu matersku kasicku, no a dnes rano //.... 😵
mozno, ze mi aj to aloe pomohlo, nemala som zvlastne priznaky, nie je mi zatial zle, ani som nespinila- pri uhniezdovani a v den MS - moze to byt vdaka aloe?
😉 dakujem

lauritka
14. jún 2007

😵 😵 😵 jeej spapulka tak sa ti podarilo ;) gratulujem !!! 😀
ja uz zacinam piatu flasticku ;) tak dufam, ze tento rok budem tehu aj ja 🙂 vcera som videla lietat okolo mna bociana ;) 🙂
potom hod nejake fotecky ;)

smiledra
14. jún 2007

Ahoj Lauritka, vcera som Ti volala, prides na prednasku? Spapulka gratulujeeeem. Matersku kasicku predaj niekomu, alebo podaruj viac nervoznym kolegom, lebo ona aj velmi ukludnuje 😀 Berry nectar mozes kludne pit dalej, ak si toho uz tolko popila, davno si po detoxikacii. Aloe je aj ochranca gravidity, takze smelo 😉
Prid dnes popocuvat odbornika, uvidis, ze sa oplati 😵

lauritka
14. jún 2007

smiledra ahoj,,este neviem ako mi to dnes vyjde 😒 vcera som bola mimo. ale citala som pozvanie..dakujem.

spapulka
14. jún 2007

😵 😵 😵 lauri, no sama tomu este neverim, postupne nam to s muzom dochadza, fakt zvlastny pocit 😀
fotecky mam, ak myslis testiky, ostatne bude az po navsteve lekara, uz sme sa objednali na buduci stvrtok...
...takze pekne popijaj, myslim, ze aloe ma tiez na tom veeelku zasluhu...
na bociana verim, vsak aj nam priniesol fazulku 😀
a toho roku sa urcite dockas, vsak to tu ide ako po masle....verim tomu!!!!

smirelda dakujem! zial, nemozem sa dostavit, som v nemecku, rada by som dosla ☹
nevadi ak som mala vcera s aloe pauzu?, chcela som vysadit, no ale ked by to nemalo uskodit, mozno by som aj pokracovala....

smiledra
14. jún 2007

Uz sme po prednaske, bola fantasticka, vycerpavajuca v tom odbornom zmysle 😉 Velakrat sa dotkol tej nasej temy snazilkovania, aj gravidity, menopauzy a inych zdravotnych problemov. Zase mu narastol pocet uspesnych gravidit s Aloe a pod, dobra sprava, ze na neuspesne sa ani nepamata 🙂, takze vydrzat!
Doporucujem v sobotu doobedu v BA si to vypocut !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre