Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. apr 2009

dobre ranko 🙂

zienky, mam strach ☹ bola som na wc a zase som mala taky ruzovkavy vytok 😢 Strasne sa bojim,
aby sa z toho nespustilo krvacanie, aby sa nieco nestalo 😢

janka1
27. apr 2009

fyalik klud 😉 nestresuj zbytocne, uvidis ako sa to bude javit pocas dna a zavolaj pre dobry pocit aj dr. a povedz jej o tom 😉 drzim palceky

fyalynka
27. apr 2009

janka, lenze dr. je od minuleho tyzdna na 3 tt prec ☹
mnazelik ide poobede do prace, takze ak k niecomu nedaj boze pride, asi poletim do nemocky
pesi ☹
Strasne sa bojim 😔

janka1
27. apr 2009

neboooj mojaaaa, viem, ze sa mi to lahko pise, ale skus aspon trosku uhnat strach prec 😉
sja musim utekat keby nieco cislo vies, drzim palceky a myslim na teba velmi 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fyalynka
27. apr 2009

dakujem janka, drzkaj sa u dr 😉 a daj vediet co a ako 🙂

tatulienka
27. apr 2009

ahojte babulky...neviete mi nejako poradit?rano som merata BT a ked som tam pchala teplomer,tak mi uz nesiel dalej ako obvykle ako keby mu tam nieco zavadzalo...???

fyalynka
27. apr 2009

tatulienka, netusim 😕 mozno poklesol krcok maternice 😒 aka bola teplota?

tatulienka
27. apr 2009

no ved to...preco by klesal?kedy klesa?
http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

fyalynka
27. apr 2009

no vacsinou klesa pred ms 😔

tatulienka
27. apr 2009

cipok?

fyalynka
27. apr 2009

ano cipok/krcok maternice

tatulienka
27. apr 2009

no zevraj nie...zevraj pred ovu a pred mrchou je vyssie a otvoreny....

fyalynka
27. apr 2009

no ja som pocula ze pred mrchou poklesne a otvori sa 😒
pri ovu je tiez otvoreny ale je vysoko (teda nepoklesnuty)
No ale dnes rano to nemuselo byt toto...kludne to mohlo byt nieco ine, mozno si sa len
dost neuvolnila alebo ja neviem, mozno si mala plny mechur a ten tlacil anemohla si vsunut teplomer
hlbsie... 😉

tatulienka
27. apr 2009

fyalynka,vsetko je mozne...neviem najst o cipku ani nic na nete....

fyalynka
27. apr 2009

uz si neskusala testik? 🙂

tatulienka
27. apr 2009

nie...radsej..iba tu sobotu....no mrcha zatial nikde,este pockam co zajtra a ked nedorazi v stredu testuje...ale hneva ma ten pokles teploty..

fyalynka
27. apr 2009

uz som videla aj viac rozhadzane grafiky s tehu vysledkom 😉
drzim palce aby ms nedorazila 🙂

tatulienka
27. apr 2009

fyalynka,dakujem moja...nechame sa prekvapit...len uz ma to cakanie nebavi...v podbrusku ma picha ako najate...

kpn
27. apr 2009

Ahojte zienky a som spat zo skoly. Dnes boli ti moji uzasni, dobre sa s nimi pracovalo. Fyalik zlatko ty si isla do tej nemocky a ci ako. Tuj tuj tuj nech to je len nejaka malickost, ktora sa netyka miminka. Ja verim tomu, ze to nie je nic vazne hlavne sa zlatko nepoddaj panike a stresu.

kpn
27. apr 2009

Tatulienka tot info pre teba, ale asi ta nepotesi o vyske krcku maternice.

http://209.85.129.132/search?q=cache:_bPnN8y3SN...

fyalynka
27. apr 2009

katka ahooooj,
nie nesla som, som v praci 😝 Uz to trosku ustupilo (zatial)...chvalabohu!!!!! Teraz som si dala obed a
zase mi zostalo zle 😝 3 dni som mala pokoj, nic mi nebolo a teraz zase, no co uz, to vydrzim, len nech
sa nedeje nic ine zle....

No parada ze im chcelo pracovat v pondelok...ako to robis, ze su taki skveli? Lebo mne sa niiiiic nechce 🙄

kpn
27. apr 2009

Fyalik moje zlatko len sa neboj vsetko bude u teba dobre, mozno to teraz vyzera vselijako, ale tvoje babyatko sa udrzi a po prvom trimestri to uz bude lepsie a bezproblemovejsie.

Fyalik to, ze su skveli je odrazom toho, ze ich zbytocne netrapim teoriou, alebo mali sme vacsinu casu prakticke cvicenia... a jasne nie su tehotni, a teda ani unaveni 😀

Ale to je normalny proces zmeny a vyvoja tvojho tela s baby v brusku.

fyalynka
27. apr 2009

😀 si zlata 😉
a co robievate na prakt. cviceniach?

kpn
27. apr 2009

tym, ze som robila v tej oblasti ludskych zdrojov a priamo s ludmi, vela veci viem z praxe a je pre mna jednoduchsie ukazat im ako to funguje, nez im o tom ibo teoreticky prednasat. Dnes sme mali stretnutie na temu hodnotenie zamestnanacov ... a mali si zvolit skupinu alebo konkretneho cloveka na pozicii, kt by chceli hodnotit a porozmyslat nad tym co vsetky bo do hodnotenia zakomponovali a ake otazky by si zodpovedali (kto je hodnotitel, hodnotiaci, aku metodu, ake kriteria, casovy priebeh) a potom sme to rozoberali,...som myslala, ze to budu mat za 15 min a cele sme to riesili asi 1 hodinu. 😀

fyalynka
27. apr 2009

no teda, ty si ina sikulka 😅 Podla mna ta maju radi, ked takto super spolupracuju 😉
To kolky rocnik su ti studenti?

kpn
27. apr 2009

toto konkretne su 3. denni

tatulienka
27. apr 2009

kati ahoj..nejde mi to otvorit..skus este raz to poslat...

kpn
27. apr 2009

tatu hod si do googla Symptotermální metoda III. - Poloha děložního čípku a vyhodí ti ten odkaz, tam máš i obrázok polohy cipku

kpn
27. apr 2009

a uz ked sme pri tom akcitis,o mas pocit , ze mrska dorazi, alebo je vse oki a krasnych 9 mesiacov pred tebou 😀

tatulienka
27. apr 2009

kati netusim...mrcha zatial nikde,videla si moj graf?tiez neviem co si mysliet...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre