Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. apr 2009

janka, my ked nebudeme mat rovnake pohlavie dietatka, tak neuverim ze priznaky napovedaju pohlavie 😀

kpn
27. apr 2009

A zienky, ktore vas zaujali...???

fyalynka
27. apr 2009

pre dievcatko mam "Nela" (Nelka) 😵
a pre chlapca sa mi pacilo Samko, ale MM zamietol 😝 este sme sa nezhodli a ani sme nad tym este neuvazovali 😅

fyalynka
27. apr 2009

a ty mas uz nejake vytuzene mena? 🙂

janka1
27. apr 2009

ja Sofia, Nina chlapec zatial nic moc nakolko si nepripustam zatial clapca 😀 ale Oliver u mna vedie

kpn
27. apr 2009

Nelka je velmi pekne...u nas to mame rozdele a to tak, ze dievcenske vybera manzelik (aspon si to zatial mysli 😀 ) a chlapcenske ja.

No a aspon zatial to vidi on Lenku a ja na Petra.

Mne sa vzdy pacili nejakym sposobom zahranicne znejuce mena ako Kornelia, Christopher atd., ale drahy o tom nechce ani pocut. 😒

kpn
27. apr 2009

Janik celkom dobre , ze sa nad vyberom mien od manzelika vies pousmiat a rozosmiat. My ked sme toto riesili ja som mala az chut plakat. 😲

janka1
27. apr 2009

preco katka, tak ta zarmutil 😕

fyalynka
27. apr 2009

mne sa paci aj Adamko, ale kedze sa ma narodit v decembri, tak by som mu nesparvila 😀
Oliver je tiez velmi pekne 😀

fyalynka
27. apr 2009

katka preco plakat???? 😕 ☹

kpn
27. apr 2009

Vyberal mena, ktore sa mi vobec nepacili....a vacsinou take, ktore sa koncia na -ka ako Lenka, Vierka a podobne. Ale celkom sme zvazovali i JANKU 😀

fyalynka
27. apr 2009

jeeeej, "janku" 😵

janka1
27. apr 2009

aj nad Adamom sme rozmyslali , ale nejako mi nepasuje k priezvisku 😀
drahy by rad Danielu 😉 a ta ma meniny 3.1 😀 😀 a dokonca na jeho narodky

janka1
27. apr 2009

jeeeeej Janka , teraz nic v zlom,ale mne sa to meno nikdy nepacilo , vzdy mi pripadalo take ciganske 😀

fyalynka
27. apr 2009

katka a tebe sa nepaci ked ked meno konci na -ka? chces bez tej koncovky?

kpn
27. apr 2009

Tak veru...sranda je ako cloveka ovplyvnuje jeho okolie pri neskorsom vybere mien. Ak ma clovek s niekym zle skusenosti tak tak isto nepomenuje svoje baby.

fyalynka
27. apr 2009

teda janka 😕 to akozeti pripada ze mame ciganske meno 😕 😅

kpn
27. apr 2009

Janka 😀 , ze ciganske mile...to skor Anka - anca

janka1
27. apr 2009

to som napisla moje pocity pocas celeho zivota/detstva sa mi nikdy nepacilo ...teraz to je ok 😀

fyalynka
27. apr 2009

katka presne tak, nedala by som meno, ktoreho uz nejaky nositel mi nie je po chuti 😝

kpn
27. apr 2009

Fyalik tie koncovky vo mne vzbudzuju taku tu detskost, mam radsej univerzalne mena.. aked chces povies zdrobneninu

fyalynka
27. apr 2009

ja mam meno po mame, takze uz ziadna "janka" nehrozi 😀

tie mena s koncovkou -ka su vacsinou take original slovenske...

kpn
27. apr 2009

Inak zienky pridala som svoje krsniatko do albumu, tak ak mate chut nabazte sa na to krasne poporodne obdobie 😀

janka1
27. apr 2009

zlata je , velmi mi pripomina Vladku ked bola malinka tiez bola taka baculka 😵 😵 😵
a co sa tyka mien tak u nas je to veeelmi veeelmi tazke nakolko vsetky mena su niekde zadane koho pozname 😖
este tieto dve dievcenske co som napisala a chlapcenske by mohli byt ako tak 😉

kpn
27. apr 2009

janik mate nejake kriterium, ze ak je to meno uz v rodine, tak by ste vybrali radsej ine? ale nina a sofia su velmi pekne, ved o sofii sme si uz raz pisali 😉

fyalynka
27. apr 2009

jeeej, zlata je...no neviem co z nej bude, ked uz teraz ma taky pozitivny pristup k flasiam 😀
a taka baculka v tvari 😅

fyalynka
27. apr 2009

mne sa paci aj Ema 🙂

janka1
27. apr 2009

aj mne sa paci Ema 😉

kpn
27. apr 2009

No nase drobciatko je veru baculka...a to pri narodeni vyzerala taaak chuducko a nechcela papat, ze sa i brasko bal, ako to dopadne a pozrime sa na nu dne. Taky maly mischelinko z nej a este aj s pozitivnym pristupom k alkoholu 😀

fyalynka
27. apr 2009

tak sa teda pekne rozpapkala 🙂 ale hlavne ze je zdrava 🙂 To je ich jedine baby zatial a vasich prve vnuca?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre