Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
21. máj 2009

No super tak to ste pekne pokrocili s bytikom...my uz kluce mame...aj vlastny elektromer.
Buducu sobotu stahujeme spotrebice a sedacku, cca zaciatkom juna mi pride stolar urobit kuchynu, obyvku a 2 vstavane skrine, potom v 2.junovom tyzdni maliari pridu malovat a cca ku koncu 2. junoveho pride bytova dekoraterka so zaclonami zamerat okna. O d tohto obdobia sa mozeme stahovat. Takze pocitam, ze okolo 15 uz budeme vo svojom.

tatulienka
21. máj 2009

no fiiiiha,ty to mas takto naplanovane?a nemalo by sa ako prve malovat?my to tak budeme robit...najprv budeme malovat(samy) a potom nam pridu namontovat kuchynsku linku,potom tam vsetko prestahujeme a byvame... 😀 no a elektrohodiny este nemame :(

kpn
21. máj 2009

Normalne to tak ma byt a ma mat takyto postup ako hovoris ty, ale ked si cisto z logickeho hladiska vezmem, ze mi pride montovat linku na mieru, a nie vsetky vyrezy vie urobit priamo u seba...cize bude pilit a prasit v byte...tak mi pride, ze by to boli zbytocne vyhodene peniaze za malovanie...to by sme mohli zacat od znova.

A tesite sa uz s polovickou?

jane1
21. máj 2009

ahojte, no konene život 😅

jane1
21. máj 2009

som davala chlebik do pekarne
volno mam az zajtra krasavice a necham vas v stichu asi, lebo bdem pravdepodobne na chate
ale mam net v mobile, som moderna 😅 tak ak ebudm lopotit v zahrade, tak sa mozno ukayem 😀

tatulienka
21. máj 2009

kati,ved aj my mame linku na mieru,ale nepocitam s tym,ze by mi tam prasil :D a ved aj keby,to sa hadam na tie malovane steny nenachyta,alebo ano?no kazdopadne sa tam straaaaaaaaaasne tesim...no nech uz mam po statniciach..to si vydychnem uz uplne...ach jaj,ja neviem co mi uz druhy den je...vcera ma strasne zacal boliet zaludok a mala som teplotu (max bola 37,7) dnes uz teplota nieje,ale ten zaludok furt boli...co to moze byt?

kpn
21. máj 2009

Jane ahoj to je to co ides k vasim na chatu...juuuj oddychni si. A aky chlebik robis?

Neviem ci sa bude prasit abo nie, ale istota je istota (ja si idem davat robit aj wallpainting...takze kvoli tomu nechcem aby sa tam uz potom prasilo vyrezom na drez a sklokeramiku) ostatneho sa neobavam.

Tatu a nemohla si spapat nieco pokazene...alebo ta moze i chripka obhanat...snad nic vazne. Ale taktiez to moze byt i reakcia tela na navalove obdobie stresu zo statnic..a tak podobne. Ved skus zbehnut za lekarkou ak ti nebude lepsie

tatulienka
21. máj 2009

kati,vobec netusim z coho to moze byt...pokazene som urcite nic nezjedla..vcera som mala len paradajkovu polievocku a pecene buchty..a v utorok som mala cviklovu polievku a take bravcove masko s ryzou a zemiakmi...tak neviem ze co by mohlo byt pokazene...ale to vsetko jedla aj moja babka a bratranec..a oni su ok..takze to tym nebude...mozno to bude tymi statnicami,ale uz jedny som mala(bakalarske) a nic mi nebolo..u mna sa takto stres neprejavuje..fakt nechapem...

jane1
21. máj 2009

no v poslednej dobe robime rychly. a mame najradsej ked nie je biely, ale ked su zmiesane aspon 3 druhy muky a slnecnica, lan a tekvic. semiacka

janka1
21. máj 2009

ahojteeee 😵
prave som prisla zo sona 😵 😵 😵 bola som pozriet chrustika ako sa ma, ako si zije, ci srdiecko bije 😵 😵

jane1
21. máj 2009

no nie, to kto to je tu?
aky ste uy velky? a nebola si nedavno? 😅

kpn
21. máj 2009

Janka ahoj...a zdravi a vsetko ok??

janka1
21. máj 2009

ahoj jane bola som v pondelok, ale kedze sme boli u kamosa dr. , tak ma hned kukol 😉 a preco nie ved to neskodi
zajtra mas volnooo a co tak sa stretnuuut haaaa ja som sama vladka je v Tatrach , takze 😉

janka1
21. máj 2009

ahoj katka ano zatial vsetko ok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je zlaty ten nas Oliver 😉

tatulienka
21. máj 2009

jani,to je supeeeeeeer...tesim sa s tebou..mas ten pocit,ze to bude chlapcek?Oliver?pekne meno ste vybrali... 🙂

janka1
21. máj 2009

tatu dakujem, mam velky pocit poslednu dobu, ze to bude on , chlapec velky sampion 😀
neviem preco, ale mam taky pocit, ze moja dievka co som si vysnivala to nebude, ale uz som sa s tym zmierila a uz ho doma volame vsetci Oliver tu, Oliver tam... 😉

tatulienka
21. máj 2009

no ved uvidis..nechaj sa prekvapit...ale ved jednu babu uz mas,tak budete mat parik..my by sme tiez chceli strasne dievcatko.. 🙂 ale je to v podstate jedno,hlavne aby sa nam to podarilo a aby to bolo zdrave...

kpn
21. máj 2009

Janik tak pripijam na zdravie Oliverovi...rastte i nadalej do zdravia.

janka1
21. máj 2009

tatu ako som to tu uz pisala,ano hlavne je , aby bolo zdrave, ale ako kazda jedna z nas si myslim v kutiku duse citi co by velmi chcela 😉 samozrejme, ze ked to bude opak toho co chces, tak to nebude pohroma, len vkutiku duse take male sklamanie , ale to casom prejde do velikanskej laaaasky, len ten pocit prvy je inyy 😉

kpn
21. máj 2009

Janik pekne pises....ale nastastie i ked clovek dufa a ocakava v mysli ine pohlavie, stale ma cca 4-3 mesiace na preorientovanie sa na myslienku pohlavia. A mas pravdu radost je to velika...ci uz by bolo chlapciatko abo dievcatko.

Zeny konecne som dokoncila ten projekt hodnotenia firmy..a mam dost vsade vidim len 1 - 5, (to bola hodnotiaca stupnica) 😝

Tatu dockas sa uvidis, len musi prist spravny cas.

Ja som dnes pri pozerani modreho z neba pochopila, ze nebudem to snazilkovanie silit a tlacit na pilu ked sa jej nechce. A hoc po drobcovi kazda z nas tuzi...raz sa dockame

janka1
21. máj 2009

katka preco take myslienky po relacie modre z neba 😨

tatulienka
21. máj 2009

Kati,ja viem...len ja som narodena v znameni baran a ten je netrpezlivy..to som cela ja..netrpezliva..vsetko by som chcela hned..no ale viem,ze to tak nefunguje...no ale snazilkujeme zatial len 3mesiac..tak do konca roka sa to hadam podari 🙂

janka1
21. máj 2009

tetu 😉 nehadaj 🙂 VER 😉 😉 😉

janka1
21. máj 2009

TATU 🙂

tatulienka
21. máj 2009

jani,sveta pravda...tak pevne VERIIIIM

kpn
21. máj 2009

janka kto to tu zmurka jednym ockom...co to co to. Zajtra sa chystas do robotky abo mas volno???

Tatu tak to si mala pred nedavnom narodky. 🙂

tatulienka
21. máj 2009

kati,nooo,nedavno..hmm...4.4 🙂 sranda je,ze som sa narodila 4.4 vo stvrtok..a ked tento mesiac nedojde mrcha,budem robit testi 4 (sice 6)ale je to tiez stvrtok :D

janka1
21. máj 2009

katka zajtra idem do prace ako kazdy den,ale konecne je piatoook a ja si oddychnem 😀 😀
zeny moja svokra mi vseeetko vseeetuckooo pozehlilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz nepamatam kedy som mala prazdny kos s pradlom 😀 😀 😀 😀 😀 joooj ale som radaaaaaaaaaaaaaa

kpn
21. máj 2009

Tatu tak tuj tuj tuj .... uz nech je strvteho (6) a ty najdes //. 😀

Janik posli ju i ku nam....juuuj tak to je aka skvela zena.

janka1
21. máj 2009

zeeeeeeee, aj ja si teraz mysliiim, ale ona je skvelaaaa a suprovaaa naj odkedy som tehu 😉 netvrdim, ze predtym nebola , ale nie az takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre