Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
31. máj 2009

katka, ty si ako ja...ja by som menila kazdy mesiac 😀 len keby okolo toho tolko roboty a spiny...a keby to
necucalo peniazky 😝

fyalynka
31. máj 2009

ale ved to moze byt uhniezdovanie 😉 😵

janka1
31. máj 2009

katka to poznam ja by som tiez menila ja kazdy mesiac keby som mohla 😀 😀 a wenge je moja oblubena teraz som sa zapozerala do interierovych dveri 😉

zienky sa som sa s vami chcela stretnut, ale som usudila, ze mi bude lepsie v posteli oddychovat , preto som neriesila to nase stretko ked som bola v Nitre 😉 pochopite ma vsak?

janka1
31. máj 2009

dam jednu fotocku do albumu kde je nase dieta najstastnejsie 😉

kpn
31. máj 2009

Fyalik jeeej tak to sa tesim, ze nie som sama....ja uz uvazujem nad novou sedackou, pricom tu co mame zatial zlozenu na byte este ani vybalena nie je. Zial kupovali sme ju dost v predstihu ked som este ani sama nemala predstavu s akymi farbami budem zariadovat interier a teraz som zistila, ze nie je prave najlepsia 😖 ale vyhodit ju nemozem...tak mozno jej vymyslim niekde inde inu funkciu a kupim si tu po ktorej mi teraz srdiecko pisti

fyalynka
31. máj 2009

janka, nam to doslo, ze asi odpocivas...a urco je to pre teba a mimi najlepsie 😉

kpn
31. máj 2009

Janka vobec sa s tym netrap...to je uplne normalne a asi by som ti skor na prdel i po telefone nahadzala, ak by so povedala, ze ides za nami po tom co si nam pisala s tym spinenim. Janka teraz je dolezite tvoje zdravie a zdravie Fanciatka...ved raz nam to vsetkym vyjde...to stretnutie. Ja som i tak bola vacsinu casu na byte s manzelikom a davali sme to tam trosku na poriadok.

fyalynka
31. máj 2009

katka neboj, casom sa vychytaju muchy a bude vsetko take, ako sa ti paci 😉

kpn
31. máj 2009

http://www.sedackyphase.sk/sk/sortiment/long_is...

Ja viem fyalik, ale pozri na nu...ta farba je uzasna 😝 keby mozem tak hned po nej skocim

kpn
31. máj 2009

Janik pekna spomienka pre Vladku (ta foto) 😉 ... ta zena je ale statne vysoka

fyalynka
31. máj 2009

waaauuu, no krasna 😕 🙂 A tebe sa v ktorej farbe paci? Lebo mne aj ta cervena aj fialova 😅

janka1
31. máj 2009

mate tam fotky 😉
katka ma 175 cm a vladka ma zatial 160 cm 😉

pekna sedacka 😉

fyalynka
31. máj 2009

no vladka je uz velka kocka... 😉

janka1
31. máj 2009

mne ta cervena , ale musela by byt taka ostra aj v skutocnosti 😉

kpn
31. máj 2009

Fyalik ta fyalova...ta by sa mi hodila k zavesu, ktory mam vybraty a tiez k farbe steny

janka1
31. máj 2009

fyal to teda je 😉 ved uz ma 13 rokov 😀

fyalynka
31. máj 2009

a terajsiu sedacku mate akej farby? asi som zabudla... 😅

kpn
31. máj 2009

ta terajsia fyalik ma svetlo zelenkastu farbu, ale liznuta v odtieni do sedej nic vyrazne. Zatial to asi budem riesit vankusmi v lila farbe, aby som to zladila so zavesmi a stenou a casom ked budu peniazky na zvys 😀 (celkom ma to pobavilo pri nasich planoch) tak ju vymenime

fyalynka
31. máj 2009

ale ved to je celkom dobra kombinacia farieb 😉 vankuse to myslim uhraju "do autu" 😉

kpn
31. máj 2009

Inak fyalik tak ma chytil ten serial ako som prezil, ze v jeden den som si spatne pozrela vsetky casti a uz sa neviem dockat na stredu.

janka1
31. máj 2009

inak katka ja planujem svetlo zelenu sedacku do domu, ale kym to bude ral , tak sa mozno aj zmeni farba 😀

fyalynka
31. máj 2009

katka, sme ta nakazili tym serialom 😀 😝 dnes som uz videla ukazku co bude v stredu 😉

janka, taka jablckova zelena? lebo taka sa mne velmo paci 😉

janka1
31. máj 2009

fyal ano a wenge podlaha aj zopar drobnosti po tv a stol s kombinacoiu vanilka 😉 ale to je teraz moj pocit 😀

fyalynka
31. máj 2009

pekne kombinacie 😉 no mozno to nejako extra nezmenis... jedine ze by tehu hormony menili aj vkus 😀

janka1
31. máj 2009

noo asi tak fyal 😀 😀 😀
a vy ste ako pokrocili v byte? uz mas spalnicku dokoncenu?

fyalynka
31. máj 2009

jojo, skrine stoja...veci prestahovane, este nam aj ostali volne policky 😅

janka1
31. máj 2009

tak to je super ked nieco volne ostalo 😀 😀 😀 mozes nakupovat 😉
a kedy das foto?

fyalynka
31. máj 2009

najprv musim odfotit...ked pridam, dam vam vediet 😉
nakupovat...to by museli byt specialne odmeny v praci aby bolo za co 😖 😀

zienky, idem hajat, rano vstavam 🙄

dobru nocku 😔

janka1
31. máj 2009

dobru fyalynka 😉
aj ja idem paaaa paaaa 🙂

kpn
31. máj 2009

Dobru nocku zienky, akosi som docasne isla za svagrinou pokecat vedla, a uz ste v postielke, ale ved rano sa vidime. Pekne snicky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre