Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

emily333
11. jan 2009

ahojte aj ja mam od vcera tulave boty ale uz som tuuu 🙂

fyalynka
11. jan 2009

dnes je to tu nejake poredsie...kazda mame nejake ine nedelne plany 😅

honey--citim sa normal, ok...dakujem za opytanie 😉

govinda
11. jan 2009

ahojky 🙂
Ja sa akurát chystám do sprchy. A tak celkovo sa vytešujem, lebo dnes beriem poslednú HAK tabletku 🙂

fyalynka
11. jan 2009

govi--takze od zajtra sa "to" zacina...snazenie na plny plyn (teda asi az po ms) 😀 😀 😀

vika34
11. jan 2009

ahojte za ten čas čo som tu nebola ste napísali neuveriteľných 14 strán,to nemám šancu prečítať,ešte stále sme vysťahovaný k sestre a tu nestíham ,tak sa iba ozývam ,že žijem a dokiaľ neprídem domov budem na PC asi málo,tak sa všetky majte dobre 😀

govinda
11. jan 2009

fyalanka - tak, tak, až po MS 😀
vika, sme snaživé asi aj na koníkovi 😀 . Aj ty sa maj krásne zatiaľ 🙂

vika34
11. jan 2009

ahoj govinda,skúsim nazrieť častejšie ,ale dokial to potom všetko poupratujem,neviem či budem stíhať 😅

govinda
11. jan 2009

vika, a čo to vy vlastne porábate 😕

vika34
11. jan 2009

prerábame kúpeľňu,aj sme burali a zase robili inde priečky,celú elektrinu a vodu premiestňujeme,takže sa tam zatiaľ nedá existovať

emily333
11. jan 2009

babenky ako pocitate plodne dni ja som si tu nalśla niekolko kalendarov no kazdy ukazuje inac.na tie roky co mam som nejak blbaaa 😀

govinda
11. jan 2009

emily, no ak máš pravidelný cyklus 28 dní, tak cca 12-15 dc, ale ja som to nikdy tak nemala, tak neviem 😀

viki, nás prerábanie ešte len čaká, len ani netuším, kedy. Tak za pár rokov ... keď nevyhráme v športke dovtedy 😀

vika34
11. jan 2009

u nás tých pár rokv práve prešlo,už som sa hambila ako pes,tá kúpelka mala cez 15 rokov a vyzerala mizerne 😨
idem už hajkať,pá

fyalynka
12. jan 2009

ahojte kocky, dnes som 27DC, som takaaaa nedockava ze co bude-nebude 😲
Myslite, ze ked zajtra mrcha nepride, mozem skusit testik, kedze posledne 2 mesiace
som mala skrateny cyklus 23-24 dni 😒

govinda
12. jan 2009

ahojte 🙂
fyalynka, a ako sa cítiš? Bolesti?

govinda
12. jan 2009

to tu ozaj nikto nie je? ☹

fyalynka
12. jan 2009

haloooo, najde sa tu niekto??? 😕

govinda
12. jan 2009

ja som tu 😀

fyalynka
12. jan 2009

ahoj govi--citim sa...vlastne ani neviem ako, pretoze neviem ktore pocity su realne a ktore nie... 😒 ☹

mamartinka
12. jan 2009

ahojte baby.poradi mi niekto?vcera sme mali sexikovy vecer.moc som ale potom mokra nebola.len trocha.v noci a nad ranom som citila ze som cela mokra.zrovna to zo mna tie spermijky srsali ako pri mrske ked mam.mohlo by sa nieco z toho uhniezdit ked islo vsetko zo mna von?mam strach ze nie.som teraz 8DC a naznak na ovulaciu este ziadny zatial.

govinda
12. jan 2009

fyalynka, tak už len musíš vydržať. A teplotku si si merala včera, dnes?

martinka, stačí jedna šikovná potvorka 😉 . Je jasné, že sa v tebe nemôže všetko skryť a ani vstrebať, väčšina vytečie von 😉

fyalynka
12. jan 2009

mamartinka---nebojkaj, urcite sa tam naslo veeela usilovnych,ktore sa vydali na dlhu put hadat vajicko 😉
nikde z teba "nevytecie" uplne vsetko 😀

fyalynka
12. jan 2009

govi, ja somz tej BT este viac zmetena 😕 lebo vcera bolo 37,2 a dnes 37 😖 Aj ked je pravda,
ze to nebolo merane v rovnakom case (kedze som isla do prace,musela som skor 😀 )

govinda
12. jan 2009

fyalynka, nevstávala si predtým z postele alebo si nebola na vécku alebo tak??? Je toho dosť veľa, čo ovplyvňuje BT ... odmeraj aj zajtra určite 😉 . A keď si dnes 27 DC a mávaš cykly kratšie, tak skús zajtra testnúť, aj keď neviem, či test je schopný tak skoro niečo ukázať - 28DC. Ovulku si mala kedy?

fyalynka
12. jan 2009

govii--toooolko info 😕 No vcera som z postele nevstala, az po odmerani, dnes ano (na wc) 😝
A kratsi cyklus som mala len posledne 2 mesiace. A ovu??? neviem 😅 Test mam sice doma, ale
stale som sa este nerozhoda ci pockam al.nie 😀

mamartinka
12. jan 2009

dakujem.ale aj tak sa bojim.nemam ani plodne dni.

fyalynka
12. jan 2009

mamartinka--coho sa bojis? 😕

mamartinka
12. jan 2009

ze to nebolo v plodne dni a nic s toho nebude.viem to.uf ☹

fyalynka
12. jan 2009

a to uz nebudete sexikovat po zvysok cyklu? 😕 Ved je este sancaaaaaa 🙂

mamartinka
12. jan 2009

ale budeme.

fyalynka
12. jan 2009

no vidis,tak preco hned tolko pesimizmu??? 😅 este kludne mozes zostat tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre