• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Joooj kiezby sme si vytrpeli vsetky zubky naraz :unamused: ... ine mami cky hovorili, ze ich deticky mali aj 40-tky horucky, ked im isli zubky...moj dr. vsak hovori, ze ak idu zuby, teplotku mozu mat max 38...tak bohvie co tie deticky prekonali :astonished:
Ale uz dost o chorobak...Misenko teraz sladko buva a maminka hlada dovolenku...pozeram aj alternativu od Krety, lebo mam obavy, ze do 15.000 na osobu sa asi tazko dostaneme...blbe poplatky su len 4500-5000 :angry:
Inak stale si vsetko prepocitavam, ja si asi na to Euro nikdy nezvyknem :confounded:
3. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech sladko spinka, chrobacik malinky :dizzy_face:
a co pozeras aj last minuty? Tie poplatky byvaju dost vysoke, to je na nervy ze tolke peniazky "zbytocne"
vyhodene :confounded: Ja som tak minule hladala letenky, a tak som sa nastvala!!! Velka akcia, ze letenka 5€ a ked
prislo k tomu, tak mimo toho boli vsetky poplatky dalsich 40€ :angry:
Inak aj ja si obcas preratavam...to je zvyk :wink:
3. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky lucim sa s vami odchadzame :wink: majte sa pekne a hlavne oddychujte :slight_smile:

jagabinka malemu skore uzdravenie :slight_smile:
a mozes aj nam nejaku dovcu najst
3. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, maj sa kraaasne, pekne si to uzite a oddychujte, relaxujte :sunglasses: :wink:
papááá
3. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný vikend janka, uzite si to :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, co porabas...okrem toho ze nic :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, uzite si to!!!!

Fyalynka, pozeram iba last minute od 18.7. .... je to bieda :frowning2: . Ja by som isla aj do Bulharska, ale mm nechce, lebo kolega mal problem so slepakom, musel do nemocnice a vypadalo to tam ako za 1.SV - a kedze nas Misko je pritahovac chorob - boji sa, ze nemocnice su nepostacujuce.
Viem, ze sme sa uz nedavno o tom bavili, ale zabudla som :sweat_smile: - kam sa chystate vy?
3. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic :slight_smile: a surfujem po mojasvadba.sk :grinning:
3. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jagabinka a pozeras vsetky cestovky, je vam jedno cez ktoru? ja teda nemam sajnu ake su teraz ponuky,
k moru nejdeme, preto neviem aka je situacia :unamused:
Ideme do Vys. Tatier, posledny julovy tyzden...na horach sme spolu este neboli (a to sme spolu uz skoro
9 rokov :sweat_smile: ) ale tesiiiiime sa :slight_smile:

magic, ja uz neviem od nudy aku stranku otvorit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, a Ty si este pred svadbou?

Ja som tiez v robote robievala nic :grinning: a surfovala na mojasvadba.sk, potom som zacala surfovat na snazilkach, dećembrovkach 2007 a teraz som zas tu :sunglasses:
3. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to blbe, teraz sa tu nudim, ale od bud. tyzdna mi zacne nahanacka :confused: Budu sa podpisovat zmluvy,
bude ich velmo moc a vsetko terminovane...tak sa neviem dockat :rolling_eyes:
3. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jagabinka, pekne si sa vratila na zaciatok (teda okrem mojasvadba :grinning: ) spat k snazilkam :wink:
3. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal mi nieco hovor o tom. Ja uz takto nudim tyzden. Pridem domov a nechcem pocitac ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jagabinka: nie, ja mam uz po svadbe, nejaky ten mesiac, ale furt kukam na svadobné saty. Hned by som sa vydala este raz :grinning:
3. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalynka, no super, aj Tatry su krasne :wink: . Pozeram vsetky...okrem takych fakt neznamych...a ako som hovorila - bieda :angry: .
Chceme ist teraz k moru, lebo Misko nas vyjde iba 45,-Eur a od buduceho roku to bude mat ako dieta "uplne zadarmo" za 290,-Eur letenka + letisk. poplatky....no a buduci rok aj tak nepojdeme, lebo budem bud tehotne, alebo bude drobcek uz na svete :grinning: ... tak to je plan

Jeeejda, u nas lej ako z konvy :astonished:
3. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som s chcela este raz vydavat...a vsetko by som zmenila!!!!! OKREM MANZELA :grinning: :wink:
3. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, aj ja...svadobny den bol krasny...len tie pripravy by som nechcela uz zazit
3. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne. Ja by som nemenila nic, no mozno pocasie, lialo nam ako z krhly a potom saty. So svojimi som bola spokona, ale uz by som chcela ine :slight_smile: Inak vsetko bolo super.
3. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz prsi u vas :astonished: uufff, no dufam, ze to nepride aj k nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: vecer ideme do amfiku, nesmie prsat!!!
tak vela stastia do hladania, nech si najdete nieco kde vam bude super a kde splodite maly zazrak :grinning: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si este nechala vyzdobu v sale, ta bola krasna (aspon pre mna) :wink:
3. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy mate album na mojasvadba? lebo som vas tam nenasla :confused: a som si chcela pozriet fotky :unamused:
3. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj Fyalynka, za chvilku je burka u vas a za hodinku je po nej ako kazdy den...vecer budete mat krasny sviezi vzduch...trosku Ti zavidim ten desmod...v dobrom :wink:
3. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja nemam.
3. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, a ja som ta tam tak hladala - zvedava :grinning:
jagabinka, potom ti napisem aspon ako bolo :wink:
3. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, zlataaaaa :slight_smile: nie nemam foto :slight_smile: mame ich na DVD :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zato ja som stihla kuknut tie tvoje..
nadherna nevesta, krasna svadba, krááááááásne saty :grinning:
3. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ty potvora...a ja chcem vidiet tvoje :grinning:
ale dakujem :wink:
3. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ti nejake poslem na mail, ak sa mi bude chciet :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja tam nemam album...idem pozriet tu prekrasnu nevesticku - fyalynku :grinning:

Fyal a tesim sa na Tvoje dojmy :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem ako bolo, ale asi az zajtra, lebo neviem kedy vecer prideme :wink:

magic, posliiiii miiiii prooosiiiim :slight_smile:
3. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam zajtra poobede mi vyjde cas. Musim najst DVD, lebo pri stahovani sme ho bohvie kam zalozili, tak hadam ho najdem :frowning2:
3. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok