Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jagabinka
3. júl 2009

Joooj kiezby sme si vytrpeli vsetky zubky naraz 😒 ... ine mami cky hovorili, ze ich deticky mali aj 40-tky horucky, ked im isli zubky...moj dr. vsak hovori, ze ak idu zuby, teplotku mozu mat max 38...tak bohvie co tie deticky prekonali 😲
Ale uz dost o chorobak...Misenko teraz sladko buva a maminka hlada dovolenku...pozeram aj alternativu od Krety, lebo mam obavy, ze do 15.000 na osobu sa asi tazko dostaneme...blbe poplatky su len 4500-5000 😠
Inak stale si vsetko prepocitavam, ja si asi na to Euro nikdy nezvyknem 😖

fyalynka
3. júl 2009

tak nech sladko spinka, chrobacik malinky 😵
a co pozeras aj last minuty? Tie poplatky byvaju dost vysoke, to je na nervy ze tolke peniazky "zbytocne"
vyhodene 😖 Ja som tak minule hladala letenky, a tak som sa nastvala!!! Velka akcia, ze letenka 5€ a ked
prislo k tomu, tak mimo toho boli vsetky poplatky dalsich 40€ 😠
Inak aj ja si obcas preratavam...to je zvyk 😉

janka1
3. júl 2009

zienky lucim sa s vami odchadzame 😉 majte sa pekne a hlavne oddychujte 🙂

jagabinka malemu skore uzdravenie 🙂
a mozes aj nam nejaku dovcu najst

fyalynka
3. júl 2009

janka, maj sa kraaasne, pekne si to uzite a oddychujte, relaxujte 😎 😉
papááá

magic08
3. júl 2009

pekný vikend janka, uzite si to 🙂

fyalynka
3. júl 2009

magic, co porabas...okrem toho ze nic 😀 😀 😀

jagabinka
3. júl 2009

Janka, uzite si to!!!!

Fyalynka, pozeram iba last minute od 18.7. .... je to bieda ☹ . Ja by som isla aj do Bulharska, ale mm nechce, lebo kolega mal problem so slepakom, musel do nemocnice a vypadalo to tam ako za 1.SV - a kedze nas Misko je pritahovac chorob - boji sa, ze nemocnice su nepostacujuce.
Viem, ze sme sa uz nedavno o tom bavili, ale zabudla som 😅 - kam sa chystate vy?

magic08
3. júl 2009

nic 🙂 a surfujem po mojasvadba.sk 😀

fyalynka
3. júl 2009

jagabinka a pozeras vsetky cestovky, je vam jedno cez ktoru? ja teda nemam sajnu ake su teraz ponuky,
k moru nejdeme, preto neviem aka je situacia 😒
Ideme do Vys. Tatier, posledny julovy tyzden...na horach sme spolu este neboli (a to sme spolu uz skoro
9 rokov 😅 ) ale tesiiiiime sa 🙂

magic, ja uz neviem od nudy aku stranku otvorit 😝 😀

jagabinka
3. júl 2009

magic, a Ty si este pred svadbou?

Ja som tiez v robote robievala nic 😀 a surfovala na mojasvadba.sk, potom som zacala surfovat na snazilkach, dećembrovkach 2007 a teraz som zas tu 😎

fyalynka
3. júl 2009

je to blbe, teraz sa tu nudim, ale od bud. tyzdna mi zacne nahanacka 😕 Budu sa podpisovat zmluvy,
bude ich velmo moc a vsetko terminovane...tak sa neviem dockat 🙄

fyalynka
3. júl 2009

jagabinka, pekne si sa vratila na zaciatok (teda okrem mojasvadba 😀 ) spat k snazilkam 😉

magic08
3. júl 2009

fyal mi nieco hovor o tom. Ja uz takto nudim tyzden. Pridem domov a nechcem pocitac ani vidiet 😝

jagabinka: nie, ja mam uz po svadbe, nejaky ten mesiac, ale furt kukam na svadobné saty. Hned by som sa vydala este raz 😀

jagabinka
3. júl 2009

Fyalynka, no super, aj Tatry su krasne 😉 . Pozeram vsetky...okrem takych fakt neznamych...a ako som hovorila - bieda 😠 .
Chceme ist teraz k moru, lebo Misko nas vyjde iba 45,-Eur a od buduceho roku to bude mat ako dieta "uplne zadarmo" za 290,-Eur letenka + letisk. poplatky....no a buduci rok aj tak nepojdeme, lebo budem bud tehotne, alebo bude drobcek uz na svete 😀 ... tak to je plan

Jeeejda, u nas lej ako z konvy 😲

fyalynka
3. júl 2009

aj ja by som s chcela este raz vydavat...a vsetko by som zmenila!!!!! OKREM MANZELA 😀 😉

jagabinka
3. júl 2009

magic, aj ja...svadobny den bol krasny...len tie pripravy by som nechcela uz zazit

magic08
3. júl 2009

presne. Ja by som nemenila nic, no mozno pocasie, lialo nam ako z krhly a potom saty. So svojimi som bola spokona, ale uz by som chcela ine 🙂 Inak vsetko bolo super.

fyalynka
3. júl 2009

uz prsi u vas 😲 uufff, no dufam, ze to nepride aj k nam 😝 vecer ideme do amfiku, nesmie prsat!!!
tak vela stastia do hladania, nech si najdete nieco kde vam bude super a kde splodite maly zazrak 😀 😵

fyalynka
3. júl 2009

ja by som si este nechala vyzdobu v sale, ta bola krasna (aspon pre mna) 😉

fyalynka
3. júl 2009

baby, vy mate album na mojasvadba? lebo som vas tam nenasla 😕 a som si chcela pozriet fotky 😒

jagabinka
3. júl 2009

Neboj Fyalynka, za chvilku je burka u vas a za hodinku je po nej ako kazdy den...vecer budete mat krasny sviezi vzduch...trosku Ti zavidim ten desmod...v dobrom 😉

magic08
3. júl 2009

nie, ja nemam.

fyalynka
3. júl 2009

magic, a ja som ta tam tak hladala - zvedava 😀
jagabinka, potom ti napisem aspon ako bolo 😉

magic08
3. júl 2009

joj, zlataaaaa 🙂 nie nemam foto 🙂 mame ich na DVD 🙂

magic08
3. júl 2009

zato ja som stihla kuknut tie tvoje..
nadherna nevesta, krasna svadba, krááááááásne saty 😀

fyalynka
3. júl 2009

😀 ty potvora...a ja chcem vidiet tvoje 😀
ale dakujem 😉

magic08
3. júl 2009

no tak ti nejake poslem na mail, ak sa mi bude chciet 🙂

jagabinka
3. júl 2009

ani ja tam nemam album...idem pozriet tu prekrasnu nevesticku - fyalynku 😀

Fyal a tesim sa na Tvoje dojmy 🙂

fyalynka
3. júl 2009

napisem ako bolo, ale asi az zajtra, lebo neviem kedy vecer prideme 😉

magic, posliiiii miiiii prooosiiiim 🙂

magic08
3. júl 2009

no hadam zajtra poobede mi vyjde cas. Musim najst DVD, lebo pri stahovani sme ho bohvie kam zalozili, tak hadam ho najdem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre