Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
8. júl 2009

🙂 dobre...ranajkujem 😀
davam si BeBe keksiky a kavicku
inak rano som sa zobudila normalne unavena...mala som nejake sny, nepamatam o com, ale asi narocne
ked som sa zobudila unavena...moja mysel asi velmi pracovala 😝 😀

a ty ako?

magic08
8. júl 2009

ja som tiez velmi unavena. Nie a nie sa vyspat... ☹ dnes idem spat o osmej...!
bebe keksiky a kavicku? ja kazde rano cerealne pecivo a jogurtove mlieko... 🙂 nikdy som to nemala rada, no poslednu dobu... nechapem... zeby sa telo rozhodlo ze chce zdravo zit? 😀

fyalynka
8. júl 2009

no ja papam tie "bebe dobre rano" - ranajkove, vraj dodaju energiu na cele dopoludnie 😀
inak ja musim mat kavicku rano, ked nie asi by som zaspala na klavesnici 😀
ale cerealne pecivko s jogurtom je tiez mnamky 😉

magic08
8. júl 2009

no, s mlieckom jogurtovym... 🙂 mikdy som to nemusela, ale odkedy som citala ze by snazilky mali vela mlieka a yogurtov a syrov tak lejem do seba kazde rano mlieko 🙂
inak ja kavicku tiez musim rano, potom mi uz nechyba, obcas si dam doma, ked pridem z prace, ale inak nie 🙂

mas dnes vela prace?

fyalynka
8. júl 2009

zatial nemam vela, musim nachystat nejake papiere na podpis, ale inak pohoda (zatial !...lebo u nas niekdy nevies) 😖
ja jogurty velmi lubim, ale ked som bola teraz naposledy tehu, nemohla som ich citit, prosto mi nechutili 😕

magic08
8. júl 2009

ja zas ked som bola tehu, zrala som vsetko, akoby to malo byt posledny krat 🙂 ved sa mi aj podarilo pribrat za tych 12 tt 3 kg 🙂 no a potom som pribrala dalsie 3, ale to uz cielene 🙂
mne zas strasne vadil nas havko. Velmi mi smrdel a pritom ho vobec nie je citit. Pravidelne je kupany 🙂 manzel sa zo mna uz smial, ze vsade citim psa. No fakt som ho vsade citila 🙂 este aj ked som v praci sedela, citila som nasho psa 😀

fyalynka
8. júl 2009

kokso...sranda...chudacik havinko 😀
ja som nemala vobec chut este na sladke 😕 a to som normalne pazrava 😝
Som zvedava, ake zmeny nas cakaju v dalsom tehulkovani...uz sa na ne normalne tesim 😵

magic08
8. júl 2009

chudacik havinko? a co ja? 😀

fyalynka
8. júl 2009

😀 mne len pride smiesne, ze vsetko co sme lubili, mali radi...nam zrazu v tehu vadilo 😕
Ty mas tak rada svojho psika, ze potom ti vadi este aj ked si v robote 😀
Ale ja ta chapem...fakt, mne byvalo strasne zle v autobuse, uz som sa modlila nech vystupim, vsetci mi
smrdeli a vadili 😝

magic08
8. júl 2009

ja uz som si zacala mysliet, ze to ja sama sebe smrdim, ze to nie pes, ale ja.
a potom to prestalo, ale dodnes si pamatam tu vonu, ktoru som stale citila okolo seba, vsade... 😒
no dufam, ze v dalsom tehu to uz nebude 🙂

fyalynka
8. júl 2009

ja som si zase povedala, ze mi je jedno, ja vydrzim...len nech je mimi ok 😵
aj ked to bolo dost neprijemne 😝

jeej, u nas prestalo prsat a dokonca vidim kus jasnej oblohy 😎

magic08
8. júl 2009

mas pravdu, ja som tiez ochotna zvladnut a vydrzat vsetko, len nech je babo zdrave 🙂

u vas prsalo? u nas je dusno na nevydrzanie, ale slnka nikde 😒

fyalynka
8. júl 2009

hej, celu noc aj rano ked som sla do prace 😒
ale teraz uz svieti slniecko 😎
to clovek naozaj nevie ako sa ma obliect, ci si zobrat dazdnik ci co... 😖

inak zatial nic moc leto 🙄

magic08
8. júl 2009

no to ano, nic moc, ale ved este len zacalo, tak hadam, sa to zlepsi. podla predpovede ma byt takto cely tyzden a oteplit sa ma az na buduci, tak dufam, ze sa to nezmeni. Ale zase horucavy su tiez nic moc, ked musis sediet zavreta v kancli a´la sklennik 😒

fyalynka
8. júl 2009

no ja tiez dufam, ze to zlepsi...
pozerala si dokonca ten pohreb vcera? mne normalne vybehli slzy ked ta jeho dcera na konci hovorila 😢

magic08
8. júl 2009

nie nepozerala som to,prisiel manzelik a hned sport 😒
tak som ho nechala... nech sa kuka

magic08
8. júl 2009

ale citala som si o tom teraz na bleskovkach, tak mi dalo zabrat, aby som premohla slzy, podarilo sa to len scasti... nebola som velkym fanusikom, ale pohlo to aj mnou ☹

fyalynka
8. júl 2009

som spat zatial...nachvilu, musela som nieco vybavit a uz mam na poobedie aj robotu 😒
ale co, aspon to utecie 😀

magic08
8. júl 2009

treba obcas aj pracovat, nie furt len na nete 🙂
no nie? za co nas vlastne platia...? 😀 😀 😀 😀

fyalynka
8. júl 2009

😀 😀 😀 ze oprasujem prach z pc 😀 😀 😀

magic08
8. júl 2009

ha-ha 🙂 presne tak 🙂
co dnes planujete vecer?

fyalynka
8. júl 2009

neviem...dnes bude auticko, tak ho mozno pojdeme zabehnut niekam 😀
a vy? 🙂

magic08
8. júl 2009

jeeeeeej, supeeeeer 🙂 uz sa tesite, co?
my neviem, netusim... 🙂 asi robit baby ha-ha 🙂
ale nie, co vzdy, prechadzka so psom, telka, uz by som mohla aj nieco dobre navarit, mam chut na nieco mnamky 🙂 len neviem co, idem najst recept na nete 🙂

fyalynka
8. júl 2009

uz sa nevieme dockat 😀

inak robit baby je zaujimava cinnost, dobry vyber 😉 🙂
ja som vcera urobila cestovinovy salatik, taky studeny, lebo lubime aj taky zapekany ale teraz v lete je taky
osviezujuci lepsi 🙂

magic08
8. júl 2009

no vidis celkom dobry napad.
ako si ho robila...?

janka1
8. júl 2009

dakujeeem 😵 za drzanie palcekov ak niekto drzal 😀 😀
vysledky su priam vynikajuce az nato, ze v moci som mala nejaky hnis, tak este urobit kultivacie ,ale inac SUPEER nemam zatial ziaden predpoklad na preeklapsiu , tak nechapem co to vtdy malo znamenat 😕

magic08
8. júl 2009

tak gratulujem, tesim sa s tebou jani.
nech sa vam takto dari aj nadalej... 🙂

fyalynka
8. júl 2009

janka, jasne sme drzali, som ti to hore aj pisala 😉
som moc rada, ze je vse oukej!!!! Tak si mozes v klude nadalej uzivat tehulkovanie 😉
A ten hnis snad nejako preliecia, urcite to nebude ale nic vazne 😉

fyalynka
8. júl 2009

magic, do uvarenych cestovin som dala nakrajanu sunku, tvrdy syr, uhorku, rajcinky, mladu cibulku, kukuricu, jednu kyslu smotanu a 1 velky biely jogurt, na dochutenie trosku soli a vegety. To je vsetko...mnaaamky 😉
A taky studeny z chladnicky je najlepsi 😀

magic08
8. júl 2009

no super, tak ho dnes urobim aj ja. Manzelik sa potesi, on take moze... 🙂
dik za inspiraciu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre