• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahoj magic :slight_smile:
no, ved ja chodim na 7h do prace :wink:
a ty tiez, nie?
10. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyal a magic..ako sa máte..dlho som tu nebola..
10. júl 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja chodim ako sa podari, vacsinou na siedmu :slight_smile:

ahoj bonsai - no davno si tu nebola to je pravda... mame sa super, ved je konecne piatoceeeeeeeeeeeeeeeek :slight_smile:
10. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahoj bonsaik...to si tu fakt dlho nebola! :confused:
Ako sa mas, co nove? :slight_smile:
10. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai teplotky v grafe pekne stupaju... :grinning:
vidis to na //?
10. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal..viac, menej všetko po starom..už nám došli aj výsledky z Prahy z tej reprodukčnej imunológie..po tejto stránke sme ok..a potvrdili to, čo sme už vedeli aj tu..problém je v manželových spermiách..sú pomalé a nie je ich veľa..teraz mámpracovnú rehabilitáciu tak makám na zárubniach (odstraňujem sterý náter a nanášam nový)
magic..stúpajú, ale ja to radšej akosi prehliadam..už to u mňa pár krát vyzeralo na //, a nikdy neboli..tak ani zázrak veľmi nečakám..nechám sa prekvapiť..
10. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budem drzat palce... velmi silno :slight_smile:
10. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky grafik, aj ja chcem vidiet!!!! :confused:

bonsai, a aky je vlastne teraz postup, co sa deje, skusate prirodzene snazilkovat alebo ako?

magic, aspon tu nie som sama tak skoro :sweat_smile:
Inak teraz som skoro sama v praci :fearful: vedla v kancli su vsetky baby mimo, u mna v kancli som tiez zostala
sama...je tu len sefka na vedlajsej chodbe :unamused:
...tak dufam, ze nebude nejaka otravna stranka :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal to vsetky maju dovolenku?
ja sa od pondelka stahujem do inej kancelarie, budem robit inu agendu, celkom sa tesim, ale mam aj obavy. Je toho strasne vela a budeme na to len 2
a fyal grafik BT v tebe Grafy BT štastná 13 :slight_smile:

ja ten svoj mam nejaky cudny, od konca mrchy sa mi teploty drzia na 36,3... dufam, ze to nie je predzvest anovulaku :unamused:
no uvidime ovulka by mala byt okolo 15-20 DC, tak uvidime co bude s teplotami...
10. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal...noo, s profesorom som sa dohodla, že teraz skúšame prirodzene..aj keď sa pýtal..na CAR..samozrejme, nie som pripravvená na žiadne centrum ani psychicky ani finančne..takže sme sa s manželom dohodli, že tento rok žiadne umelé oplodnenie, ak tak na budúci rok..a uvažujeme o Brne..teda ja uvažujem..robia tam aj akési natívy..ono je tu taká téma Slovenky v Reprofite Brno..zdá sa mi to zaujímavé
10. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, styri maju dovolenku, jedna ma chore dieta, jedna je sluzobne prec... :unamused:

pojdem kuki tie grafiky... no drzim palce, aby bola ovu! snazilkujete o 106? :grinning:
10. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, pracu zvladnes...ty si sikulka!!! Aspon ti bude rychlejsie ubiehat cas :wink:
10. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mas blbe teraz, ze sama si ostala. No verim, ze den ti prejde v pohode a nic nevyskoci... Ved je piatoceeeeeek :slight_smile:

no snazime sa kazdy druhy, uvidime aky bude vysledok... :slight_smile:
ty teraz merias BT?
10. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai, no to ti verim, ze je velka jak psych. tak financna zataz... :unamused: No silno drzim palce...treba verit, ze niekedy aj motyka vystreli! :wink:
vobec netusim co su to tie nativy... :confused:
10. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacala som merat, ale potom prisiel jeden vikend a nechcelo sa mi koli tomu vstavat, tak som to vzdala :sweat_smile:
mozno dalsi cyklus...uvidim...ja skusam ovu testiky :wink:
No stale neviem, ci po tejto mrche ideme "na to"...vysledky ziadne nemam, tak sa bojim :pensive:
10. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ved to len odmeras a spis dalej... :slight_smile:
ovu testy nie su podla mna az tak moc spolahlive, a okrem toho stoji to peniaze, co povazujem za zbytocnu investiciu...
a manzel co na to hovori, chce cakat az na vysledky?
10. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal..je to niečo podobné ako IVF, len stimuluje sa napr. clostilbegytom a plus nejaké injekcije, aby dorzelo napr. 5 vajíčok..je to šetrnejšie k organizmu a nie je to tak veľké množstvo hormónov..a magic má pravdu, ja mám natstavený budík aj na víkend,..odmeriam a spím ďalej...a ovu testy sú podľa mňa drahé a nie stále Ti ukážu 2 rovnako silné čiarky..lebo tam tiež musíš dodržať isté pravidlá..a musíš mať pravidelný cyklus, aby si vedela, kedy začať testovať..
baby ja padám pracovať..majte sa pekne a pekný víkendík :wink:
10. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, bonsai...jasne, aj ja som to tak robila...budik, odmerala...no lenze potom som uz nemohla zaspat :angry:
A cez vikend som bola od 6h hore!!! :angry: Tak som na to vykaslala... A testiky ked som si robila, tak mi krasne
ukazalo dve tucne //, vtedy sme snazilkovali a aj som otehu v ten mesiac :wink: Ja si ich objednavam z internetu,
tam vyjdu ovela lacnejsie a este mam gratis 2ks tehu testov :wink: Je to investicia, ale pre tehu urobim vsetko!

MM by chcel zacat snazilkovat, ved aj ja...no neviem co robit... :pensive:
10. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai, ked sa rozhodnete pre ten postup co robia v Brne, je tam o nieco vyssia sanca, ze sa mimi udrzi
ako pri IVF? :confused: Velmi vam drziiim palce!!! :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence ja PIATOOOOOOOOOOOK :grinning:
bonsai rada ta vidim :wink:
10. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf janka....ze sa tu aj ukazes... :unamused:
uz na nas uplne kasles :frowning2:
ako sa mate s drobcekom? :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal z ktorej internet. stranky objednavas tie testy? ja by som si tak tehu objednala, uz mi je trapne furt do lekarne chodit... male mesto, vsetci sa poznaju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka-mamka :slight_smile:
uz sme 16 tt :slight_smile: gratulujem... :grinning:
10. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ovulacne-testy.sk/

paci sa ti :wink: maju aj tehu! v pondelok som vyplatila objednavku a vcera uz aj dorazili :grinning:
10. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si objednala ovu testy kazetove 14ks :wink:
cena je urcite dobra, lebo ked som inde na internet.obchodoch pozerala, mali ze 5ks testov za 15€!!! :confused:
co je mooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal su to kvalitne testy...?
myslim, ci zbytocne nezavadzaju a neukazuju duchov...
10. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to nestalo, ked som skusala mimo ovu...cista / ...a v case ovu mi pekne silnela druha / az boli obe
pekne tucne :grinning: A v ten mesiac som aj otehu, takze tehu test mi najprv ukazal slabsiu druhu / ktora neskor tiez zosilnela...ja teda osobne mam len dobru skusenost :wink:

ale je to samozrejme na tebe :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat na to kukam, velmi dobre ceny, urcite objednam, len zvazujem, ci aj tie ovulacne skusit... :
to kolko dni pred ovu mam zacat robit test?
10. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si nasla navod, tak citam... to tolko testov musim pouzit...?
pfuuuuuha :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednala som si tie testy, to mi pridu domov na dobierku a vyplatim to na poste?
alebo ako? som z toho trosku jelen ze mi tam vypisuje v zatvorkach ze doprava a platba (slov.pošta+ bankovy prevod) ako to mam zaplatit, ked nemam ani cislo uctu ani nic, ziadne info. ci mi poslu mail?
10. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok