Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. sep 2009

ahoj magic, ja viem ze v nedelu sa oddychuje...ale chcela som vyuzit este pekne pocasie a naozaj uz bolo
treba ich poumyvat 😒 a cez tyzden ked pridem neskoro z prace tak sa mi uz do toho nechce 😝 Teraz
som spokojna, ze uz to mam hotove 😀
A co dobreho si varila?

baby kde ste??? 😕

magic08
27. sep 2009

kuracie masko v cesticku, urobila som asi 15 kusov a sama som zjedla 10 🙂

fyalynka
27. sep 2009

tak to boli asi nejake mensie kusky, lebo si neviem predstavit ze by si zjedla sama velkych 10 😕 😀 😀 😀
ale take luuuubim mnamky 😉

magic08
27. sep 2009

nie, take male som urobila...
to je najlepsie maso na svete.... 🙂

fyalynka
27. sep 2009

uplny suhlas 🙂
my sme este dojedali od vcera, takze dnes som bola oslobodena od varenia 😀

spiruanka
27. sep 2009

fyalynka diky ti za privitanie.na meno malej som sa dlho nemohla rozhodnut ake chcela som aj Sabinu,Nellu a nakoniec bola Nina 🙂 dnes mam zly den dosla mrcha tak znovu dalsi mesiac cakat 😠

kpn
28. sep 2009

Dobre ranko zienky...

spiruanka vitaj medzi nami, moooc drzim palceky aby to rovnako ako nasim snazilkam i tebe vyslo cim skor. BTW. pozeram, ze si Zocharka...aj ja odtial som 🙂

Magic...babtku ocividne chuti a to je dobre...ehmmm takze maso? Idem tipnut, ze by dalsi chlapcek do nasho timu.

Fyalik moja ty si ako ja...nedela - nenedela, ked sa musi, tak sa robi. Aka bola oslava a co mamka, orchidejka sa jej pacila???

Janik a ty nie, ze v dnesny volny dnik budes makat ako fredka....pekne prijemnu prechadzku nahod a ziadne natahovacky.

fyalynka
28. sep 2009

Dobre ranecko a pracujucim uspesny zaciatok tyzdna 🙂

spiruanka, aj ja mam tiez vybrane Nela, Nina 😀 To ma mrzi, ze dosla mrcha ☹ 😠 Poznam to sklamanie velmi
doverne (ako aj vela z nas tu) ☹ Ale treba verit, ze raz to vyjde! Ty uz mas jednu krasnu dcerku, tak druhe
urcite pride tiez 😉 Pisala si, ze sa uz snazite 14 mesiacov...to je tiez dost, aj ste zistovali uz pricinu preco sa
tak dlho nedari? 😕

katka, mamine sa pacilo - aj orchidea aj suprava poharov 😉 Oslava vola prijemna, krasne pocasie tak sme cely cas sedeli vonku na zahrade 😎 A veru, ked treba porobit, mne je jedno ci je nedela, sviatok, alebo pracovny
den... 😝 Aj ked sa musim priznat, ze vela ludi na mna cumelo, ci mi asi nesibe ze v nedelu pred obedom drhnem okna 😀 Ale bola som sama doma, navarene bolo...tak co budem 😀

kpn
28. sep 2009

Moja mala si im este aj zakyvat...sa mi paci, ako ludia dokazu mat rozne metre na seba a na druhych. Ale ked sa blizia vianoce, ver, ze aj im je jedno ci je svatek patek a upratuju o 106.
Inak som rada, ze ste sa zabavili a aj pocasicko cam v skuttku vyslo nadherne...tozvie ci aj nebolo posledne prijemne v tomto roku.

To my sme vcera isli do METRA ponakupovat potraviny a pri chladiacich boxoch bola neskutocna zima...tak tam maju take bundy, sice do iba jedneho oddelenia, ale co umrznem. Tak som s jednou cely cas pobehovala a taaak mi bolo prijemne teplucko. A dorazilo ma, ked jedna zenska na cele oddelenie spustila neskutocny smiech so slovami, ze vraj s tou bundou chcem odist. Tak som jej aspon z dialky zakyvala 😀

Jooj ta moja polovicka ma nahovorila na zmrzku, tak sme rovno vzali 2x 3litrove boxy a vcera som sa do nich pustila....taak sa na seba hnevam, bo to je samy cukor. Ale ked ja neviem odolat zmrzlinke.

A aky ta caka dnes dnik fyalik?

fyalynka
28. sep 2009

😀 nabuduce teda zakyvam...ale ja mam takych ludi na haku, nech sa staraju o seba 😝 je to moja domacnost, no nie? 🙂
To fakt ta zenska sa hentak na tebe smiala...no des, ja nechapem preco sa ludia nestaraju o seba a furt musia
riesit druhych-cudzich! 😖
ty si teda zmrzlinova kralovna 😀 no raz za cas ti to urco neublizi, len aby si si neobarila hrdlo alebo zaludok 😒
ja mozem zmrzku ale len v lete, v zime mi moc na chute nejde...

A dnesny dnik...musim napisat jeden list, o desiatej mam jedno stretnutie (dufam ze do hodinky si to odkrutim) a potom sa uvidi 🙂
A teba co caka?

kpn
28. sep 2009

No ja idem este poupratovat...bo ked som to skusala vsetko naraz, tak som sa velmo rychlo unavila. Takze robim veci postupne. To vies kym skoncim so vsetkym, mozem zacat od zaciatku 😀

Veru veru fyalik...ja som zmrzlinou uplne posadnuta...zima-nezima, to je uplne jedno, ale toto mam uz od maleho malicka a este kedysi si rodicia zo mna srandu robili, ze mi vysnivaju vanu plnu zmrzky a mozem tlacit.

No a kedze zajtra maju meninky nasi chlapi, chystam sa ist mu dokupit este nejaky darcek, bo cast uz dostal a cast by som mu rada este poriesila, aby aj on mal prekvapko.

Drzkaj sa v praci

fyalynka
28. sep 2009

katkaaaa...daj mi nejaku inspiraciu, bo ja neviem co mu mam kupit 🙄 On mi povedal, ze nic nechce, ale mne
je blbe mu nic nedat 😒
A co mu darujes ty? ...teda ked to nie je tajne 😅

kpn
28. sep 2009

juuj fyal neviem ci ti dodam inspiraciu, bo ja som mu kupila tenisovu raketu, ktoru ale uz dostal. A chystam sa mu este z parodie kupit nemeho sluhu, bo vecne ked pride domov hazde oblecko na zem a mna moze i slak trafit...akoby sme ani skrine nemali

fyalynka
28. sep 2009

no tak toto poznám, skrine velke ja svet ale jeho veci su vsade naokolo 😠 😠 😠 pochybujem ze by tomu mojmu magelovi nemy sluha pomohol, aj ked som ho uz tiez chcela kupit 😒 Ale verim, ze toho tvojho
potesi 😉
ach jaaaj, dnes pojdem poobede do mesta, tak snad na nieco narazim...

magic08
28. sep 2009

ahojte babenky,
tak drzte palce, mam sa ist ukazat lekarovi...

fyalynka
28. sep 2009

magic, velmi na vas myslim!!!!!! potom sa ozvi co povedal, ci je mrnusik ok!!!!!!
posielam cmuk pre stastie 😵 😵 😵 😵

magic08
28. sep 2009

hej ozvem sa. no mam hrozny strach

kpn
28. sep 2009

magic rovnako drzim prsteky aby ste boli spolu s babenkom v poriadku....drzte sa

janka1
28. sep 2009

cafte kocky 😉
ja som bola rano v praci ako inac , sak mam volno no nie 😀
ale to bolo iba cestou, lebo som viezla malu do skoly , kedze drahy isiel skoro rano do prace 😒 tak som sa stavila v praci , teraz som doma , cosi skusnem , dam sprchu a idem na poradnu 😉 idem kuk OLIVERA a som zvedava ci mi da ten PESAR , alebo nie 🙂

fyal ja som minuly tyzden v nedelu umyvala okna a vesala zaclony 😉 a byvame na dedine , ale to mi vsetci mozu byt vies co 😉 😀
ked treba a ja mam momentalne chut , nepozeram aky je den 😉

fyalynka
28. sep 2009

magic, stale na vas myslim!!! 😵

janka, ahoooj...aj ty sa nam potom ozvi ako sa ma Oiverko 😉 drze sa!!!
ja zaclony teda nemam, takze vesanie zaclon ma necaka 😀

kpn
28. sep 2009

Janulka drzte sa s Oliverkom.

Mne prave volali z ambulancie, ze i vysledky z 2 skriningu na vyvojovky su v poriadku. Juuuj tak tesim, az som z toho vyhladla, idem kuk do chladnicky cim ma dnes pohosti.

dobru chut aj vam zienky

fyalynka
28. sep 2009

katka, to je supeeeer, som rada ze ste s drobcekom v poriadku! 😵 🙂
len tak dalej...tak nech ti chuti, zasluzite si to po takych dobrych spravach 😀

spiruanka
28. sep 2009

kpn ahooj zocharka,vidim ze ocakavas babatinko tak drzim palceky nech je vsetko vporiadku.

fyalynka veelmi dobry vyber mien mas 😉 mno veru mrcha hnusna tu nemam rada 😠 najhorsie je ze ani neviem presne kedy mam ovu ked raz mam 22DC inokedy 25DC.som z toho mimo 😖 neviem preco sa nedari tak dlho,ked mala sa zadarila hned na prvi sup 😲 😀 aj som bola na vysetreni vsetko je ok dala mi duphaston a to je vsetko.mm mal ist k urologovy ale nechce ist lebo...proste chlap,ze on sa nevyzlecie pred sestrickou 😀

fyalynka
28. sep 2009

spiruanka, dakujem za pochvalu, mena sice mam ale mimi ani zdaleka 😔
aj moj m by mal ist k urologovi na spg ale zatial sa tam tiez "nevychystal" 😖
oni su strasni ti chlapi, ked sa mozme vyzliect pred doktorom, tak oni sa mozu pred sestrickou,
ved ta "ich" uz tolko videla ze to berie ako na beziacom pase 😀 😀 😀

spiruanka
28. sep 2009

fyalynka 😀 hehe mas pravdu,ja som mu to tiez tak vysvetlila,aale nie ze on je urcite vporiadku 😒 co uz musim ho tam nejako dostat 😠
ty beries nieco okrem vitaminov a pod.?

fyalynka
28. sep 2009

nie, neberiem nic...a teraz ani tie vitaminy nemozem, lebo v stredu ma caka odber krvi na homocystein,
tak nemam uzivat nic, aby to neovplyvnilo hodnotu 😖

fyalynka
28. sep 2009

"dokonala Amerika" 😖 😝

http://www.zzz.sk/?clanok=7040

magic08
28. sep 2009

ahojte tak som konecne doma, sa to trosku pretiahlo...
takze, na gynde vse o.k., maly velkostou primerany tyzdnu, vse je o.k. no spominal mi presne co sme tu uz rozoberali, ze to mozu byt vazy, ale kedze ma to boli v okoli slepaku, tak ma poslal aj na chiru, tam slepak vylucili, aj ked diagnoza, cosi s chronickym apendixom... 😒 , skusal ci to nie je pruh, tak ani to nie, no tak sme sa nakoniec zhodli ze to budu tie vazy. Rano mam doniest moc na sedimentaciu, tak pokial budu vysledky dobre, tak sa nemam stresovat. No mam si merat preventivne teplotu, ci nevystupi...
takze tak sme dnes pochodili.
A na to vsetko som sa chcela potesit, tak som si kupila bohovske rifle, ktore v pohode vynosim do 6-7 mesiaca... 😀

bettynka222
28. sep 2009

fyalka no uhniuezdovnaie to urcite nebolo, lebo po nom prisla ms 😀 asi mam nanic zlte teliasko a doki mi bude musiet dat na druhu polku cyklu utros alebo duphaston. ajtka vacsina bab co berie clostil ma aj dufaston a j amam s tym spinenim problem od toho druheho potratu...a dokimu sa ot nepacilo, lebo to vraj znaci zle zlte teliesko 😝 ano a hormony su fakt hnusne....som z nich uplne precitlivela...a to som sa chvalila, ako som nad vecou, ze? a tri tyzdne s liecbou a nalady su spat ☹ oddnes beriem daslie balenie...som zvedava 😕

spiruanka aj ja v otm lietam 😝 je mi luto ze aj ty si si musela prist tym, co mnohe z nas ☹ prid nas pozriet aj castejsie 😉

janka, katka, magic....tehulky davajte na seba pozor, jasne?

bettynka222
28. sep 2009

magic ty pekne odpocivaj..a vsetky tehulky tiez. sa necudujte, z episem takto na etapy....ja vas aj na etapy citam 😀

fyalusik aj mne sa paci nela a ninka...ale nela asi viac. a este vseijake ine mena, lebo som chcela vela deti, ale s tou nasou tormbo budem rada ked sa dorpacujem k prvemu....a som si kupila nejaku medicinsku knihu o nasoich mutaciach. ozaj kedy ides na ten homocystein? a to tu v TT? a do BA si nevolala? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre