• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
to neviem lubi....ja osm si hlien moc nevsimala...myslis hlien, nie? lebo vytok som mala v tehu na zaciatku...no ale nechcem ta uz uplne zmagorit.....ale ja som z toho uz asi magor :confused:
29. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubi no na sone by videl, ci k ovu dochadza, alebo nie. kedze u mna bola raz ovu neskoro a potom dvakrat uz vobec, urobil hormonalny profil. vsetky hormony dobre, akurat to fsh a lh boli zle. no a fsh je folikulistimulacny hormon a ten druhy je lutealny. myslim ze tie nazvy hovoria za vsetko.....takze preto nemam ovu, vies?
29. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, no ja počkám, lebo teraz nemôžem veľmi chodiť po doktoroch. keby vedeli, že sa snažím o bábo, tak by mi zmluvu asi nepredĺžili. Ozaj a aký výtok si mala v tehu?
29. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako ťa liečia? to tým clos...?
29. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano lubi, clostilom. najprv som bola v pohode, ale to co sa dialo so mnou ku koncu cyklu...no hroza. uz tyzden vkuse smutim :frowning2:
no to je pravda, ze by ti radsej nemali vediet, ze chces babo.....to je hrozne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bettynka...nesmúť, určite sa to dá napraviť. Ja som sa rozhodla, že idem začať pozitívne myslieť.
29. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak dostanem mrchu, tak sa ešte jeden mesiac budem sledovať a ak ani to nepômože pôjdem k dr. Keď dostanem zmluvu, tak si môžem chodiť po doktoroch... a ak budem nezamestnaná, tak tiež bude kopec času.
29. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Doktori liekmi vedia aj upraviť cyklus aj vyvolať ovulku. A čo ti poradila teta Kopáčová?
29. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach ja uz neviem pozitivne mysliet....ale ja osm bola vzdy vesela... :confused: :frowning2: a vidis, u mna nic, doki nasadil lieky, takze ovu konecne bola a ajtak nic z toho....ja uz nicomu neverim a uz neviem byt vesela a stastna....ale myslim,z eked vysaidm lieky, tak ma to prejde...ale to zas nebude ovu :frowning2:
29. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len treba vydržať, to nejde len tak zo dňa na deň...chce to trocha času. A neboj, dr. vie čo robí. A ty máš ešte kopec času pred sebou - nie si taká "stará páka" ako ja. Neboj, všetko bude. Stretávaj sa s kamarátmi, z ľuďmi, ktorí ťa vedia povzbudiť. Ja som sa minule stretla s mojou dobrou kamarátkou. Je síce vo veku mojej mami, ale máme veľmi dobrý vzťah. Sme sa rozprávali o mojich problémoch. Dodala mi toľko energie, že sa už cítim lepšie.
29. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ja som praveze stale s kamaratmi....doteraz to bolo tak, ze iba vecer som bola nestastna. ale dnes sa to so mnou normalne taha cely den...a to som bola na super prechadzke s kamaratkou. isli sme k zamku, do lesiku, boli sme v praku...no proste super a ajtka sa citim ako moja profilova foto :frowning2:
29. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tu foto by si si mala čo najskôr zas odstrániť. Lebo sa budeš cítiť ešte horšie.
29. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie je nič horšie, ako keď sa začneme ľutovať.
29. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa nelutujem...mne je len smutno a toto ma rave vystihuje. ked ma to uz vystihovat nebude, tak si tam hodim zase tu vysmiatu foto...
29. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dúfam, že to bude čoskoro :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz utešujem ja teba a možno o týždeň budeš zas ty mňa :wink:
29. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo tá teta bylinkárka?
29. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no njie lubi, toto skakanie nald medzi fyalkou, tebou a mnou sa uz musi skoncit... a konci sa to tento mesiac, oki? mesaic uz konci, takze uz budeme len vesele :slight_smile:
bylinkarka....no chcem tam zase ist - tej cinskej. no a vidis, si mi pripomenula, ze osm tvrdila, ze uz tento tyzden zacnem s tymi obkladmi a napojmi...
29. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok, ja sa vynasnažím. Už som si uvedomila, že musím trocha spomaliť, vo svojom vlastnom záujme.
29. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A aj si trocha užívať život a nemyslieť stále na to.
29. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže od 1.10 sa bude na nás zasa usmievať Bettynka?
29. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki, tak uz sa asi idem usmievat teraz....ze s to ty :grinning:
29. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa mi to páči :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posielam ti pozitívnu energiu....otvor okno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej dakujem :slight_smile: a moj mm exot zavrel okno....no idem to napravit :grinning:
29. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej, už ťa zas vidím :dizzy_face:
29. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte taká maličkosť....v tom tvojom pase máš tiež ústočka naopak :wink:
29. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vieeeeeeeeeem...al eked mna ziadne ine motto momentalne nenapada :unamused: (cha vidis, ziadny smutny smajlik :slight_smile:)
29. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
šak tam motto nedávaj - ani ja nemám.
29. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaa, no tak ho vymazem....ale az od 1.10. :grinning: potom mi to prosim ta pripomen....ty nezabudnes,z e :grinning:
29. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok