• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
fyal, ja som tiež ešte neraňajkovala :grinning: . Je víkend, som lenivá. No ale od pondelka mám dovolenku nečakanú, tak budem oddychovať :grinning: . Mňa zase od včera šialene bolí hlava, tiež asi kvôli mrche, lebo mňa nezvykne hlava bolieť :unamused:
A viem, že o mesiac naraz nečakáme mrchu aj s lopezkou, ale s mojím nepravidelným cyklom ... ne nemyslím, že by som čo len náhodou mohla rátať s cyklom 28 dní :angry:
17. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica, tak aj ty? No super, o mesiac tu bude pekne horúco :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica prepac, asi som to prehliadla niekde ked som si citala tie vase vcerajsie prispevky :sweat_smile:
no supis, takze bojujeme spolu, pekne nam to vyslo :grinning: :grinning:

govi--ja tiez neviem co caka aky cyklus, teraz 31 dni,predtym dva mesiace 24DC :unamused:
ale planovat a snivat mozme, nie? :wink:
17. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, jasne :slight_smile:
Ja ale musím merať BT, aby lekár vedel čo a ako, tak možno aspoň budem vedieť, či ovu bola a kedy a podľa toho by som aj vedela, kedy by mohla byť mrcha :wink:
17. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, ja by som to tiez mozno skusila merat, chcela by sm vediet kedy je ovu :grinning:
citala som si o merani tu na konikovi ale prosim ta, to treba merat teraz aj cez mrchu? :confused:
17. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, cez mrchu nemeriam :wink: .
17. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dakujem,uvidim co z toho bude :wink:
17. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže pekne po mrche, samozrejme v ten istý čas a predtým, ako vstaneš z postele. Takže teplomer pekne na stolíku pri posteli :wink:
17. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo porábate takto na obed?
17. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vychutnávam chvíle kľudu, keď malá spí, ale to už nebude dlho :slight_smile:
17. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica, hoď si do profilu, že máš dcérku, lebo potom mám vždy chaos :grinning: :grinning: a aj pamäť deravú :grinning:
17. jan 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi-tak som to napravila, už ju mám v profile :slight_smile: a už ju mám aj za chrbtom :wink:
17. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica, tak to je už veľká kočka :slight_smile:
17. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny sobotny vecer prajem babulky :slight_smile:
ste tu? co ste porabali? :sweat_smile:

my sme boli na nakupe, kupili sme digestor, lebo nam vyrabaju konecne kuchynu :grinning:
a poobede som upratovala a varila...a teraz este peciem chlebik...kamoska mi poslala
recept, vraj je vyborny a hlavne postu je uplne easy, to mi vyhovuje :grinning: :grinning:
potom napisem aky je chutovo :dizzy_face:
17. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco tu dnes nikto nie je? :frowning2:
17. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tu :wink: ako chlebik
17. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale celkom sa podaril :slight_smile: len este horuci, tak som si dala len kusok, aby mi nebolo
zle :slight_smile:
co nove?
17. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic vsetko po starom, sedim v kuchyni a varim na zajtra lebo opat nebude kedy :wink: a zacal ma dnes pobolievat ten zub :unamused:
ale inac pohodaaaa...sobotaaaa
17. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez pohoda, manzelik este veceria :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozmyslam, ze si pojdem zachvilu lahnut,
nejako som unavena :rolling_eyes:
a co dobre varis? :slight_smile:
17. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika nedelna polievka, potom vsetko z tej nedelnej polievky k tomu zemiacky a plninka...u nas v nedelu stale ta klasika... :wink:
17. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon sa nemusis trapit s rozmyslanim ze co navarit :wink:
inak my sme sa tu nejako zomkli, drzime spolu tusim vo vsetkom...najprv zistime
ze styri z nas mame naraz ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mne sa dnes odlomil kusok zo zubku a budem
musiet v pondelok naklusat k zubarovi ako ty :frowning2: bojjjjjjiiiiiiimmm :zipper_mouth:
17. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to tu super ide :wink: aboli to ? myslim ked sa ulomil kusok....
17. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som varila aj ine, ale toto je manzelove takz. prianie , aby to ostalo tradiciou...snad to ponesu aj nase deti :fearful: nedelna hov. - kuracia polievka a vsetko z nej k tomu plninka a zemiaciky :wink:
17. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nastastie to "zatial" neboli ja som to ani necitia, az po dlhsej chvili ked som jedla :confused: :unamused:
takze mozme na seba mysliet ked budeme sediet v tom strasnom kresle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to mate peknu tradiciu, polievocka musi byt aj nas, bud kuracia alebo hovadzia so slizikmi :slight_smile:
17. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka--idem spinkat, pekny vecer ti prajem a dobru nocku :wink:
P.S. a nech nas nebolia zubky :zipper_mouth: :wink:
17. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru fyalynka..ja este pobudnem este cesto vyvaram do polievky :wink: daj IBALGIN ked bude boliet :grinning:
17. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
My sme boli na návšteve u svokrovcov a potom ešte na nákup a teraz sme dorazili. Tak som vás prišla aspoň pozdraviť a popriať dobrú nôcku :slight_smile: .
Janka, super si to urobila, že si navarila už dnes. Zajtra máš pokoj. Ja som akurát vybrala mäso z mrazáku a zajtra varím ...
17. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
govi ja to robim preto, lebo mame opat basket...ked nenavarim vecer potom musim skoro rano vstavat a to sa mi uz v poslednej dobe vobec nikdy nechce :unamused:
18. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte babenky poobede pridem :wink: :slight_smile:
18. jan 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásnu nedeľu vám prajem všetkým :slight_smile:
Čo porábate? My sme mali v pláne s drahým, že vyrazíme niekam na výlet, ráno sme pekne vstali na budík, aby sme vyrazili na cestu a sneží ako o dušu, zasyapané neodhrabané cesty :frowning2: . Takže z výletu nič a teraz narýchlo opäž rozmrazujem mäso, ktoré som dala naspäť do mrazáku :angry: . No čo už?
18. jan 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok