• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
govi--ahojky :wink: no tento mesiac uz ovu test asi kupovat a na dalsi ho dufam uz potrebovat
nebudem :dizzy_face: :grinning:
vidim, ze si mala toho dnes tiez dost... :unamused: musime sa odreagovat :grinning: pri snazilkovani :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, no tak ako hovoríš. Snáď už žiaden test nebude potrebný :wink:

jesi, ani ti ja neviem. Fakt netuším, či môže byť špinenie pri ovu. Počula som, že pri zahniezďovaní vajíčka áno, ale či aj pri ovu, neviem. A nechcem ti tu podávať nejaké mylné info :wink:
29. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jesi--ja tiez netusim, mne sa to este nestalo v obdobi ovu... :confused:
29. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyalynka stoji to tak ako tehotensky :wink:
29. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky, bruuuu nocku :wink: idem uz do hajan papa
pekny vecer :wink:
29. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa už chystám do postieľky, dnes som strašne unavená :slight_smile:
29. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ovulku som mala 25-26 a teraz spinim je to29 este ovulacne obdobie alebo skor poovulacne
29. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreee ranecko :slight_smile:
konecneeeeeeeeee piatok :grinning: len kebz uz bolo 15h poobede :rolling_eyes:

janka--dakujem za odpoved :wink:

jesi--nie som vobec expert, ale podla mna ked bola ovu 25-26. 1. tak to uz bude poovu obdobie :wink:
30. jan 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
Dobré ránko všetkým :slight_smile:
30. jan 2009 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
breeee ranko govi :grinning:

co teplotka dnes? :slight_smile:
30. jan 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stúpla, ale nie veľmi, tak neviem, či na ovu alebo čo :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

A ty čo?
30. jan 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez stupla, ale len trosicku :unamused: ako sa tak sledujem, tie moje teploty su nejake divne, mam ich ovela
vyssie ako ine baby a rozdiely medi dnami su malinke :confused: :unamused: tak neviem co si mam mysliet, ci je to ok :confounded:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66741/nummer=1
30. jan 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tebe stupla aspon o 2 desatinky :wink:
30. jan 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, to nevadí, dôležité je, ako sa to bude správať zajtra a pozajtra, pretože ak bude naďalej stúpať, tak bola ovulka. No už by aj bolo načase :grinning:
30. jan 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, uz by sa patrilo, ved uz mame kolky den...ty tusim 16. a ja 15. DC :confused:
30. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, áno, ja už dnes 16. Ale ma to poriadne vytočí, ak teplota zajtra ráno klesne :angry:
30. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, neklesne...musiiii stupat výš a výš :grinning: a potom neklesnut a držat sa :grinning: :dizzy_face:
30. jan 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, no to fakt dúfam, že neklesne :wink: . A aj tebe nech pekne rastie :wink:
30. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile:
ja uz taaaaaaaak chcem ist domov, dnes ma to tu fakt nebavi :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty co porabas?
30. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vegetím, mám dnes voľno, tak sedím v kuchynke, papám keksík a na striedavo koníkujem a pozerám z archívu panelák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tebe je fakt dooobre, normal ti zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ani ja som vcera nepozerala panelak, kuknem poobede ked pridem domko :sunglasses:
30. jan 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja si teraz užívam :grinning: . Keď som v práci, žiaden net, tak keď ma cez týždeň doobedu vidíte koníkovať, jednoznačne mám voľno :grinning: :grinning: :grinning: .
Ja sa na tom paneláku normálne bavím. Prvú sériu som nepozerala, až druhú a v podstate ju nikdy nevidím večer, ale vždy to pozerám z archívu. Keď som normálne v práci, tak si panelák púšťam v sobotu pri varení naraz všetky časti za týždeň :grinning:
30. jan 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuu, tak to potom varis niekolko chodov a pecies aj dezerty...ked vsetky casti :grinning:
a vikend zase makas v robote? :confused:
30. jan 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no samozrejme nie všetky naraz pri varení, ale aj upratovať potom po varení treba a tak :grinning: :grinning:
Nie, tento víkend pekne domka v teplúčku a pohodke. Konečne sa vyspím :grinning:
30. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa tesim ze zajtra budem dlho buvat...musim, ideme na ples tak aby som o 21h vecer uz nezyvala :astonished: :grinning:
inak ani ja som nepozerala prvu seriu panelaku, az druhu a to ma tak chytilo :grinning: ja som este zavisla aj
od ordinacie v ruz.zahrade :grinning:
30. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, tak to sme dve závisláčky :grinning: . Len by už to mohlo aj začať :grinning: . Hrozné časy, keď od vianoc nedávali ani jedno ani druhé :grinning: - Ale ordináciu tiež pozerám viacmenej z archívu :wink: - toto pre zmenu pri žehlení :grinning:
30. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ta potom aspon bavia domace prace a mozes sa normalne tesit na upratovanie, zehlenie, varenie...
to mas ako motivaciu - ako u maleho dietata - bude cokoladka ked uprace hracky :grinning:
inak strasne tak dlho byt serialov (ine okrem tych dvoch nesledujem nastastie :grinning: ) :rolling_eyes:
30. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyal, presne, ani ja nič iné okrem toho nesledujem :grinning: . Nie si ty moja sestra? :grinning:
30. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem, ale nepamatam si ze by tato hovoril ze bol niekedy v Kosiciach :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no možno môj tato bol niekde inde :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale už sa fakt teším na nové časti Ordinácie :grinning: . Teraz pozerám tú včerajšiu časť paneláku a dosť sa bavím na "mamičke" :grinning:
30. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok