Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
17. jún 2009

janeee ahoj a dakujeme 😵 😵 aj drahy bol no nevedel sa na toho chrusta vynadivat 😵 😵 😵

ozaj stretko a testy uz nosiim v kabelke staaale 🙂

jane1
17. jún 2009

supeeer

jane1
17. jún 2009

musime sa stretnut

jane1
17. jún 2009

no idem domov uz moja

janka1
17. jún 2009

paaaa prid vecer 😉
my este ideme do Metra , ale vecer tu budem 😉

janka1
17. jún 2009

uz som doma kde steeee

kpn
17. jún 2009

Zienky az teraz som prisla z bytu a vyliezla zo sprchy. I ked tu s vami nie som teraz vela casu, moc na vas myslim.

Novej tehulke drzim palceky, z janky a fanciatka sa tesim, ze ste zdravi po vysetreniach, fyalik tebe nech rychlo skonci prva a potom druha a juch na snazilkovanie, ....

som mrtva idem do postielky, snad aspon zajtra sa mi podari dlhsie pospat. btw vymalovane uz mame 🙂

fyalynka
18. jún 2009

halooo. halooo...dobre ranko 😀
ako ste sa dnes vyspinkali?

janka, som rada, ze ste obaja v poriadku 😉

janka1
18. jún 2009

dobre ranko 🙂
katka ,fyal dakujem 😉 aj ja som stastna od vcera neskutocne 😵 😵

fyalynka
18. jún 2009

ti verim janulka ze si stastna...len bud, endorfiny su uzasna vec 😵 😉

janka1
18. jún 2009

katka a vy kedy a akooo? nic nepises kedy snazilkujete atd 😉

fyal presne 😉

ale som dnes aj nejaka unavena strasneeee 😒

fyalynka
18. jún 2009

janka, hod uz nejaku foto bruska ako rastie...sa neviem dockat 😵 🙂

janka1
18. jún 2009

😉 fyal este nie je velmi co , az to bude ozaj aktualne tak hodim nebooj 🙂

janka1
18. jún 2009

ale skusim odfotit vecer 😉 vtedy ho mam riadne nafuknute akoby 6 mesiac tt tak vam to hodiim 😉

kpn
18. jún 2009

ahojte zienky, dnes som este na byte ... idem az okolo obedika.

Janka ked mame chut tak snazilkujeme...prave vcera sme si dali bozsku rychlovku a na tvoju radu som spinkala i s chlapcami. 😀 I ked teraz je to dost unavne bo manzelik stava o 5 a o 5:30 uz frci do robotky a ja chodim na byt a vraciam sa z neho okolo 9 vecer. Takze pridem taka znicena a zmorena, ze myslienky na snazilkovanie niekedy vobec nie su. Ale ved uvidime.

fyalynka
18. jún 2009

janka, tak sa tesim foto 😉

katka, taketo snazilkovanie ti prave naopak moze priniest velke prekvapenie!!!! 😀 Lebo na to vobec
nemyslis, mas mysel niekde inde...drziiiiiiim palce 😵

kpn
18. jún 2009

Fyalik a ty co zlatko...uz sa pripravujes na kolaudaciu do bytiku??? Aky ta caka dneska dnik.

Inak Janik spatne som si pozerala ten tvoj vypocet pre mna...a vlastne sme sa trafili hned do prveho terminu.

fyalynka
18. jún 2009

katka, na vasa kolaudaciu??? 🙂 Ja som ready! 😀
dnes celkom pohada den (zatial), obcas citim podbrusko, ale je to v norme...
inak mam tusaka, ze tento cyklus budes tehu 😀 😵

kpn
18. jún 2009

Fyalik ty si nase konikovske zlaticko a Janka je slniecko. Dam ti vediet svoj pocit tak cca tyzden pred mrchou...zatial nesklamali tie citaky a uvidime ako tento mesiac. Kazdopadne si uzasna, ze sa ma snazis podrzat a hlavne myslienkovo pozitivne naladit na tehulkovstvo. I ked prave v tejto chvili viac myslim na ranajky, ktore mi tu rozvoniavaju pod nosom. Robila som si vajicka s lanovymi semienkami a celozrnym chlebikom. A dnes je asi den blbec, bo ma neskutocne boli hlava, ale to je asi z unavy a nevyspatia sa.

A nemusela si si i na dnes dat tabletku ci prasok proti proti bolesti? Ozaj a ako ti chuti cajik???

fyalynka
18. jún 2009

😀 dakujem za to zlaticko 😵
prajem dobru chut k tym suprovym ranajkam, az ja tu citim ako vonaju 😀
Inak ta hlavka ta naozaj moze boliet z vycerpania, posledne dni sa len nahanas... 😖 trosku zvolni 😉

dnes som si nedavala od bolesti, nie je treba...je to taky pocit, ze "citim" ze mam podbrusko a nejaku maternicu 😀 Cajik nepijem, ja tie byliny jem take ake su, len zapijem vodou. To mi povedala ze sa moze,
je to rychlesie, nemusim sa tolko trapit pitim celej salky nejakeho lektvaru 😀

kpn
18. jún 2009

Fyalik snazim sa aspon trosku z nich ti pretlacit cez net, ale nechcu ist akosi zlyhava spojenie. 😀

Nemoj fyalik zvolnim hned ako sa bude dat, teraz uz nemusim riesit skolu takze to bude lepsie, a vymalovane tiez uz je, takze stolar nechodi na take dlhe sichty aku sme vcera potiahli s Davidom maliarom.

S tymi bylinkami je to o to lepsie, aspon ozaj do seba nemusis tlacit x salok, aby to zaucinkovalo. Niektore bylinne caje su ozaj nechutne...ja si pamatam jeden s nazvom senny list (fuuj skoro som ho vyplula, keby som mohla).

fyalynka
18. jún 2009

no skoda, asi je pretazena siet... 😀

a paci sa ti ako je vymalovane? Ake farby ste dali? 🙂

ved to, oni chutia aj tak hnusne, ako ked zjes nieco hnusne prihorete, ale poriadne! 😝 si neviem predstavit
pit ten caj 🤐

kpn
18. jún 2009

No jasne fyalik ... maliar sa nam s tym vyhral...maloval kazdu miestnost 2 x aby nevznikli flaky a vyhral sa i s mikroprasklinami. Do kuchyno - obyvky sme davali taku svetlo fialovu, do spalne si misko vybral jemnu pieskovu zltu a do chodby bielu kavu. A hlavne sme sa uz podvecer velmo smiali na kazdej blbosti... to od unavy nam prislo vsetko neskutocne vtipne. Na nasom byte sa totizto vsetko straca, zoberie to

kpn
18. jún 2009

nohy a nevedno kam utecie aabo kam sa schova. 😀 😀 😀 Dufam, ze ked prides tak ty sa nam nestratis

fyalynka
18. jún 2009

pekne farby ste vybrali, ta fialova moze byt krasna 🙂 Vsetko take prijemne teple odtiene 😉
a co vas este teraz caka? Este asi stolar musi dokoncit, ze?

fyalynka
18. jún 2009

no budete ma musiet strazit, aby ma neuniesol nejaky skriatok ktoreho tam asi chovate 😀

kpn
18. jún 2009

Fyalik este musi stolar dokoncit veci a ide sa na to, t.z. dvierka na horne skrinky z kuchyne. Posuvne dvere do chodby na roldorku, dokoncit rolldor v spalni a dokoncit komplet obyvku 😖 Je toho este vela, ale dufam, ze si pohne

fyalynka
18. jún 2009

aaaale, dvierka to je nic 😀 neboj, zachvilu sa stahujete 😉

mne sa tak nechce byt v robote 🙄 (ako vzdy 😀 )

kpn
18. jún 2009

Fyalik a tak ono sa uz blizi koniec tyzdna, takze este chvilku vydrz a pred tebou bude nadherny vikendik. A zial potom opat do robotky, sranda je ako si clovek az ked dospeje a zacne makat uvedomi, ako bolo na skole krasne a aky to bol bezstarostny zivot.

fyalynka
18. jún 2009

veru, chybaju mi prazdniny ☹ dva mesiace lehnenia na kupalisku 😎
uz nech som na materskej...by som si uzivala krasne leto na prechadzkach s miminkom......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre